були Yacon Екстракт кореня

Екстракт кореня Yacon був в новинах останнім часом, як дієта Yacon набирає популярність серед тих, хто хоче схуднути швидко і без будь-яких побічних ефектів.

Ідея, що солодке дегустація сироп може допомогти вам позбавитися від зайвих кілограмів здається суперечливим, але це претензії, що вживаються тут. І на відміну від інших втрата ваги добавки на ринку сьогодні, Yacon дієта спирається свідчення від людей, які використовують продукт а також наукових досліджень.

Натисніть тут, щоб купити Yacon екстракт доповнення

Як корінь Yacon екстракт роботи?

Беручи сиропу на щоденній основі дозволить скоротити свій індекс маси тіла (ІМТ), талії і загальної маси тіла. Дослідження в в університеті Сан-Паулу встановлене без сумніву, що Yacon корінь допомагає організму поглинати всіх необхідних вітамінів і мінералів.

По суті, це просто не сприяють втраті ваги, але також призводить до сильніше щільності кісткової тканини. Екстракт найкраще працює, коли прийнято до їжі, як це дасть екстракт час, щоб забезпечити ваш організм з усіх необхідних розчинної клітковини і надати корисні бактерії, а також. Що робить цей сироп настільки ефективним, що може служити як здорова альтернатива цукру, як це на смак як добре, але без шкідливих побічних ефектів.

Хоча це дуже легко для харчових добавок, щоб зробити претензій про втрату ваги, дієта Yacon відрізняється, тому що вона спирається на твердих наукових фактів. Дослідження, проведене за Джента S, W Кабрера, Хабіб N, за участю 55 жінок та ін і протягом 4 місяців, показав, що вони втратили більше 33 фунтів (15 кг) після використання Yacon дієта.

Натисніть тут, щоб купити Yacon екстракт доповнення

На плацебо контрольоване, подвійне сліпе клінічного дослідження поділені учасники двох груп: 40 жінок отримали Yacon корінь, і 15 отримали плацебо сироп. Як зазначалося раніше, 40 жінки, які пішли з Yacon дієта втратив 33 фунтів, у той час як тих, хто взяв плацебо сироп насправді набрала 3,5 фунта за той же період.

Тим не менше, 40 жінок не тільки схуднути, як вони також втратили 3,9 дюймів (10 см) від їх талії і свій індекс маси тіла ішов з 34 до 28, а також було збільшення частоти їх табурети (.28-.99),, тим самим усуваючи їх проблеми запорів.

На додаток до втрати ваги, учасники також повідомив 42% зниження поста рівня інсуліну і рівень опору інсуліну і впав на 67%. Цей висновок викликає особливе значення, оскільки це є однією з найбільших факторів ризику для хвороби серця і діабету. Доказ його здатність зменшувати калорій також була створена в дослідженні, як LDL (поганого холестерину) скоротилася з 137 мг/дл 97,5 мг/дл, крапля майже 30%.

Ж клінічні дослідження також показує, що не тільки буде зменшено споживання калорій, але ви будете спалювати калорії швидше. Як ваше тіло приживеться сироп екстракту, ваш метаболізм збільшує за аналогією займатися фізичними вправами, що дає змогу швидко спалювати жири.

Саме з цієї причини, чому Yacon каже, що ви можете тепер схуднути без дієту або вправ, оскільки це правда. Іншими словами, жінки, які вкоренилися Yacon екстракт досвідчених здоров’я значні поліпшення, крім втратити значну кількість ваги.

Натисніть тут, щоб купити Yacon екстракт доповнення

Подивіться на Yacon дієта інгредієнти

Сиропу в Yacon дієта видобувається з рослини Yacon (Smallanthus sonchifolius), який знаходиться в Андах в Південній Америці. Протягом століть ця рослина була використана Південної Америки через його цілющими властивостями, і дослідження має доведено, щоб бути правдою.

Причина, чому Yacon така ефективна харчові добавки є повний fructooligosaccharides (Фос), з однієї партії, містять від 40% до 50% від цих fructooligosaccharides. Ці fructooligosaccharides є цукор молекул, які, завдяки його молекулярної структури, не можуть бути визнані травної системи.

Що це означає, що хоча fructooligosaccharides-скуштувати солодкі, як цукор, ваше тіло не буде перетравлювати більшість сиропу. Насправді дослідження показує, що fructooligosaccharides є тільки 20 калорій на столові ложки, повне третій менше, ніж цукор.

Коли в fructooligosaccharides для вашої товстої кишки, дружні бактерії у вашому організмі є Федеральна резервна система, важливе значення для втрати ваги і залишатися здоровим. Постійно годування хороших бактерій, ви не тільки схуднути, але також призводить до кращого функціонування мозку, сильною імунною системою і знижує ризик розвитку діабету.

Найголовніше, дослідження показує, що бактерії між тими, хто приймає Yacon дієта і тих, хто не відрізняються, і тих, хто приймає Yacon компактною і в гарній фізичній формі.

Натисніть тут, щоб купити Yacon екстракт доповнення

На думку дослідників бактерій в товстої кишки здатні переварювати fructooligosaccharides і тим самим збільшуючи кількість хороших бактерій, особливо біфідобактерії і лактобактерій. В одному дослідженні, зокрема показали що всього 8 г fructooligosaccharides щодня за два тижні буде збільшуватися біфідобактерій у вашій травній системі десять разів більше. Переваги, що забезпечує Yacon дієта є численні і багато в чому перевершує звичайні розчинної клітковини.

Після того, як хороші бактерії споживають в fructooligosaccharides, вони збільшуються в номера і також почати виробництво короткою ланцюжком жирних кислот, які забезпечити харчування для ваших клітин. І якщо ви стурбовані тим, про втрату ваги, ці ж fructooligosaccharides і жирних кислот вбудовані анти ожиріння елементів.

Після довгих досліджень вчені встановили, що це тому, що fructooligosaccharides змінити функцію ці гормони, які конкретно стосуються травлення. Діючи за Греліну гормону голоду дієта Yacon поліпшити травну функцію організму і знизити апетит, а також.

Це правда, що Екстракт кореня Yacon не є єдиним, який має fructooligosaccharides, як він також може бути знайдений в цибулю-порей, часник, цибуля і інші рослинної їжі, але це тільки з Yacon дієта, що ви можете отримати їх у цих сум в концентровані.

Натисніть тут, щоб купити Yacon екстракт доповнення

local_offerevent_note May 30, 2020

account_box masroysaja