витяг переваг і побічні ефекти Yacon дієти

У Yacón є традиційно вирощуються в Андах в Колумбії, Перу і Аргентині. Цього солодкого, дегустація Бульба був з’їдений на людей в цих країнах протягом століть.

Протягом останніх півтора десятиліття вчені виявили хімічних речовин на заводі, який показав потенціал, щоб допомогти людям, які намагаються схуднути. Інгредієнт в Бульби, який має вчені схвильований є fructooligosaccharide.

Це полісахарид, який складається з фруктози. Хоча солодкого смаку Бульби і є їстівні, вона не метаболізується в людському шлунково-кишкового тракту.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Користь і побічні ефекти екстракт Yacon дієта

У Yacon є корінь, який виглядає як картопля. Місцеві жителі люблю його, тому що це фасувально-універсальний. Він може бути використаний в кількість страв. Кажуть, що був важливим staple інків дієти.

Це поєднання солодкий смак і нездатність бути засвоюється робить його дуже цікаво вчені. Дослідження показали, що вона може допомогти з колон охорони здоров’я та травлення, тому що вона може бути використана дружніх бактерій в травній системі.

Yacon в даний час використовується для створення втрата ваги продуктів і продукти для використання за людей, які страждають діабетом через його низький калорійності і солодкий смак-продуктів, таких як yacon таблетки і інші форми були створені.

Це також було показано поліпшення здоров’я печінки, рівень цукру в крові управління і допомогти з профілактики раку крові, товстої кишки, нерв і шкіри. Дослідження показують, що він діє як для придушення апетиту і сприяє схудненню.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Ще одна природна речовина, яку показало, потенційного за допомогу з втратою ваги є плодом Гарцинія cambogia. Цей фрукт був частиною раціону і медицина людей, що живуть в Індії, Індонезії та М’янма протягом сотень років. Нещодавно західних дослідженнях вивчає здорового ваги втрата альтернатив почав вивчати плід.

Інформації, вони виявили, було цікаво. Фрукти, іноді називають Малабар тамарінда, був показаний приборкати апетит і припинити збільшення ваги. Дослідники визначили гідроксілімонной кислоти (HCA, знайшов шкірка гарбуз кольорові фрукти, як причина.

В Азії сушені rinds використовуються змішується з каррі, якості інгредієнта в чатні і сотні страв. У заході гідроксілімонная кислота є інгредієнта в екстракти, харчові добавки і таблетки. Багато людей захоплені про це. Плоду було благом для багатьох.

Гарцинія cambogia пройшла шлях від локальних шлунка азіатських болить медицини в усьому світі втрата ваги відчуття. Одне, що багато людей мають обняв допомогли їм отримати здоровіше.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Yacon доповнення, Відгуки

Yacon — це ім’я, що використовується для посилання на заводі Smallanthus sonchifolius, який є Бульба рослинної (за аналогією з картоплі) і загальний продукт харчування в Південній Америці. Це виглядає як солодкий картопля і смаки, як груша. Хоча Бульби, сама застосовують у кулінарії, сироп, отриманих від Бульба (називається yacon сироп) використовується в якості альтернативних підсолоджувач.

Цей овоч також іноді називають на ‘ дієта картоплі, “який, як вважають, бути пов’язано з його зміст fructooligosaccharide (Фос). В Фос вигоди здоров’я Гут і має prebiotic дію, і вони також можуть мати незначні апетит придушення ефект в ожирінням, що знижує споживання їжі.

Саме вона могла б бути хороший харчова добавка, оскільки його витрати виробництва з низьким і прибутковість знаходиться високих, так що може бути одним з найбільш фінансової точки зору джерел від дієтичний Фос при можливо стримувати споживання цукру, як yacon сиропом, сама є солодке.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

В даний час обмежені людського дослідження на yacon. В одному дослідженні підтримує вага втрата ефект, який може бути пов’язано з скорочення споживаних калорій, у той час як інші дослідженні відзначено, що yacon володіє анти-рухливість власності, (уповільнення кишкових транзитний час) яка відома дещо зменшити апетит. Ці властивості, як вважають відносяться до Фос зміст і аналогічні вигоди Фос з інших джерел.

Гризун дослідження показують, розповсюдження на ‘ хороші ‘ бактерій в товстій кишці, відповідно до yacon, prebiotic ефекти, а також збільшення мінеральних поглинання з товстої кишки, останній з яких є корисним для здоров’я кісток. Ці властивості ще не доведено в організмі людини з, але думав, що відбуваються, оскільки вони були відзначені відбуваються в організмі людини з будь-якого іншого джерела Фос.

Існує продукт чай з листя yacon, який вважається антидіабетичні. Немає людини доказів для цього позову й завдяки принаймні одне дослідження, відзначивши пошкодження нирок пов’язані з чай (пошкодження нирок прагне знизити рівень глюкози в крові), вважається, що це лежить в основі передбачувана антидіабетичні ефекти і чай не рекомендується.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

local_offerevent_note May 16, 2020

account_box masroysaja