Відгуки екстракт зеленого кавових зерен

Відгуки екстракт зеленого кавових зерен

Зелені боби допомагає людям схуднути? Це питання, що багато людей задаються питанням, так що ця втрата ваги доповнити на шоу доктор Оз.

Якщо вам цікаво про це також, дозвольте мені спробувати допомогти вам зробити сенс речей, дивлячись на дослідження втрати ваги зелені боби. Я вважаю, що тільки, таким це може ми прорізати hype, яка пронизує більшість веб-сайтів та журнали.

Натисніть тут, щоб купити зелені боби екстракт

Що таке зелені боби?

Зелений кава в зернах є кавових зерен, які не смажені. Зажарочні зелений кава в зернах не тільки змінює колір кавових зерен, а також видаляє сполуки називаються хлорогенова кислота. Він у хлорогенова кислоту, яка лежить в основі зелені боби вага втрата претензій. Засмажене кавових зерен мають мало хлорогенова кислота.

Коли добавки містять “зелені боби екстракт”, хлорогенова кислота є екстракт, вони мають на увазі. Як багато заводу хімічних речовин хлорогенова кислота володіє антиоксидантними властивостями. Інший екстракт зелений кава в зернах, які, ймовірно, також використовується в добавок є кофеїн.

За словами хлорогенова кислота сторінці Вікіпедії та Autoimminity дослідний фонд продуктів, що містять хлорогенова кислота включають в себе:

 1. Чорнослив
 2. Персики
 3. Бамбукові
 4. Чай
 5. Чорниця
 6. Насіння соняшнику
Натисніть тут, щоб купити зелені боби екстракт

Зелені боби і втрата ваги

Існує дослідження на зелений кава в зернах і втрата ваги. Нижче наведено резюме деяких з цих досліджень.

Миші , у дослідженні, опублікованому в 2006 році в BMC безкоштовні та альтернативної медицини, досліджував відзначив, що екстракт зеленого кавових зерен (дозування використовується був 200 та 400 мг/кг маси тіла) зниження тригліцеридів в крові.

Однак, дослідники також відзначили, що ні хлорогенова кислоту або кофеїну сам по собі був успішним в зниженні ваги всього тіла або жиру накопичення в живіт.

Багато зелені боби досліджень там передбачає мишей.

У 2011 році витягання мета аналіз зелені боби і втрата ваги була опублікована.

Мета-аналіз дивиться на попередніх досліджень і намагається Словенію всі аналогічні дослідження всі разом — за допомогою статистики — щоб побачити, якщо приймати його в цілому, загальною тенденцією або на результат може бути визначена. У цьому випадку meta аналіз намагалася, щоб побачити, якщо було достатньо доказів, щоб сказати “так, зелені боби екстракт допомогти людям схуднути.”

Цей мета-аналіз включаються тільки найкращі якості викладання-рандомізованих, плацебо контролюється подвійний засліпила клінічній ординатурі використовувати надмірною вагою людей.

Понад 2000 досліджень, що знайшлися, тільки 3 дослідження відповідає умовам, необхідним дослідників. Ці 3 дослідження використав в цілому 143 людей.

Це були 3 досліджень, які входили:

 • Ефект хлорогенова кислота збагачений кави на поглинання глюкози в здорових добровольців та її вплив на маси тіла, коли використовується в довгостроковій перспективі в надмірна вага і ожиріння людей (опублікований 2007).
 • Незалежні ринку дослідження на вплив кави фігури на втрата ваги-вплив хлорогенова кислота збагаченого кави (кава chape) на вагу при використанні в надмірною вагою людей. (Опубліковано 2009).
 • Svetol ®, зелений кава екстракт, викликає втрату ваги і збільшує схилитися до жиру масового відносини в добровольців з проблемою зайвої ваги. (Опубліковано 2006).
Натисніть тут, щоб купити зелені боби екстракт

Ось Svetol на Amazon.

Взяті в комплексі, ці 3 дослідження видається, показують, що надмірною вагою людей, які використовують екстракт зеленого кавових зерен значно більше, втрата ваги, ніж люди, хто використовував плацебо. Це добре, але дослідники продовжував говорити, що ступінь цей ефект був “помірних” і що на “клінічну значимість, отже, не певні.” Дослідники go, щоб сказати, що “розмір ефекту малого.”

Іншими словами, зелені боби здається, сприяння деякі втрати ваги, але через відсутність добре досліджень, важко сказати напевно, якщо вона дійсно працює- і якщо він працює, люди можуть бачити тільки невеликі зміни у вазі.

Все, що сказав, ці висновки можуть змінитися, якщо дослідники буде робити більше, — і краще-досліджень.

У 2012 році дослідження, зелені боби вивчення була опублікована в журналі, метаболічний синдром цукровим діабетом і ожирінням. Це дослідження було проведено в Індії і тривав 22 тижнів (5,5 місяців) і участь 16 надмірна вага чоловіків і жінок.

Так, це було дуже маленька дослідження. Це було розслідування зелені боби добавки, під назвою “GCA” зроблені прикладних наук їжі, хто фінансував дослідження. Всі предмети отримав ж процедури (протягом 6 тижнів кожен) подвійний засліпила, випадковий порядок. Лікування були:

 • Плацебо (не вказано) х 3 рази на день з огляду
 • 350 мг GCA прийняті х 3 рази на день (загальний 1050 мг)
 • 350 мг GCA прийняті 2x в день (700 мг загальна)

Протягом 2 тижнів відокремлені лікування, щоб дозволити сполук, Вимийте з організму.

Як в бік, Я помітив, що прикладних наук їжі базується в Техасі. З усіма університетів та лабораторій в Америці, чому вони пішов до Індії, щоб перевірити свою продукцію? Як правило я зазвичай скептично ставляться до дослідження, проведені в Індії.

Наприкінці дослідження:

 • Якщо використовуються протягом 6 тижнів, люди втратили близько 2 кг (приблизно 4 фунта) коли беручи 1050 мг екстракт зеленого кавових зерен і близько 1,5 кг (близько 3 фунтів), коли за допомогою 700 мг екстракт. Обидва ці були визнані статистично значущою (це добре).
 • Зниження жиру в організмі, про 1% , а також індекс маси тіла був також бачили в 1050 мг і 700 мг дози. Обох значень були визнані статистично значущою.
Натисніть тут, щоб купити зелені боби екстракт

Як працює зелені боби?

Дослідження до сих пір, як правило, кажуть, що хлорогенова кислоту (екстракт в зелені боби) порушує фермент називається глюкози 6 фосфатази, який опікується як тіло використовували глюкози (цукор). Я думаю, що речі можуть бути більш складними, ніж це, так що я буду залишити питання про “як це працює” для інших.

Скільки зелені боби працює?

2011 Мета аналіз зелені боби вже згадувалося, держави, що “ефективна дозування GCE (екстракт зеленого кави) для використання в якості доповнення втрати ваги також не встановлено.” Іншими словами, якщо зелені боби допомагає втрата ваги, кількості, яка працює невідомо.

Тому, ми не знаємо, тому що там ще не достатньо хороший досліджень на зелений кава екстракт і втрата ваги.

Якщо результати дослідження 2012 зелені боби , розглядаються як Євангелії, тоді люди повинні шукати продукти, які мають принаймні 700 мг. Тому що 2012 дослідження тільки 16 людей, я хотів би бачити принаймні одне більші дослідження це дублювання, перш ніж я бути впевненими у своїх висновках.

Натисніть тут, щоб купити зелені боби екстракт

Зелені боби побічні ефекти

Не дослідження, яке я бачив відзначив будь-яких істотних побічних ефектів зелені боби. Це не означає що всі зелені боби добавки є побічним ефектом безкоштовно, однак, оскільки втрата ваги продукту творці іноді поєднати різні інгредієнти разом, щоб збільшити ефект втрата ваги.

Завжди дивитися на задній наклейки втрата ваги добавки ви використовуєте, щоб побачити інгредієнтів вони містять.

Крім того, дослідження на сьогоднішній день використовували “Здорова людина.” Я не відомо про будь-які дослідження, які було протестовано зелені боби добавки у людей з проблемами здоров’я або хто приймати різні ліки.

В одному дослідженні щур відзначив, що зелений кава екстракт опустив кров’яний тиск. Чи це відноситься і до людей або не потребує краще досліджень.

Якщо зелені боби продукт також містить кофеїн та інші стимулятори, це може змінити рівень цукру в крові. Це може бути проблемою для деяких діабетиків.

Невеликий дослідження з 2001 року, опубліковані в американському журналі клінічного харчування, відзначив, що високі дози (2 г) хлорогенова кислота збільшилася гомоцистеїну рівнів у чоловіків і жінок. Хоча спірним, homocyestine висота може відігравати певну роль у хвороби серця.

Це невідома, якщо зелені боби добавки підвищення гомоцистеїну. Люди з хворобою серця, які приймають добавки зелені боби повинні виступити на своїм лікарем про їх рівня гомоцистеїну по-перше, просто щоб бути безпечним.

Натисніть тут, щоб купити зелені боби екстракт

Чи працює зелені боби?

Існує немає сумнівів, що зелені боби має деякі дослідження втрати ваги. До цих пір Svetol є одним з декількох зелені боби екстрактів, які було показано, щоб працювати в організмі людини. Існує також немає сумнівів, що доказ втрата ваги є набагато менше, ніж те, що більшість веб-сайтів сказати вам зі більшість доказів, що випливають з лабораторії досліджень миші. Хоча я як і раніше дещо скептичне, якщо людини ваги втрати дослідження проведеного до цих пір вважали, зелені боби може допомогти людям втратити трохи ваги, але поки краще дослідження проведено, це важко сказати напевно.

Натисніть тут, щоб купити зелені боби екстракт

local_offerevent_note May 8, 2020

account_box masroysaja