Доктор Оз рекомендує екстракт зеленого кавових зерен

Доктор Оз рекомендує зелений кава в зернах.Я не можу йти в ногу з доктор Оз. Просто, коли я думала останні чудо втрата ваги кетони малини, разом приходить інший панацея втрата ваги. Цього разу мова йде зелений кавових зерен.

Eveyone знає доктор Оз, зараз. Раніше гостем на шоу Опри, він отримав своє шоу, яку він побудував в те, що, ймовірно, найбільшим платформи для здоров’я лженаукою і медичних шарлатанство на денне телебачення. На додаток до сприяння гомеопатії, він має розміщення доповнення маркетолога Джо Mercola кілька разів для сприяння недоведеною добавки. Він була названа перед для сприяння смішно дієта плани і даючи погано пораду для діабетиків.

І не забудьте його невдалої спроби взяти насправді демонструють деякі науки на його шоу, коли він відчув яблучний сік для миш’яку, який спонукав лист від FDA про його методології. Його великий послужний список страшні здоров’я поради є обережність, щоб не прийняти все, що він вважає за чисту монету. Так коли знак перед моєї місцевого аптека розпочав рекламну зелений кава в зернах – як видно на доктор Оз, я вистежили кліп в питанні.

В останній раз я бачив доктора Oz в дії, коли коли він мав SBM володіти Стівен Новела якості гостя, де було фактично exchange (хоча і коротко) про наукові дані для альтернативної медицини. Замінити доктор Новела в натуропат, і ви отримаєте це:

Так, Oz дійсно використовував умови магії, приголомшує, безпрецедентний, лікування і чудо таблетки. І чітко натуропат, Ліндсі Дункан, зачарований цим продуктом. Але доктор Оз професійного здоров’я-він є віце-голова відділення хірургії в Колумбійському університеті. Він був би дещо скептичний, чи не так?

Один глядач впала 2 фунта в 5 днів. Інші глядача втратила 6 фунтів за 5 днів. Переконливо втрати ваги? Вона була Переконлива доктор Оз.

Тепер я буду робити те, що доктор Оз, Продюсери шоу, а натуропат Ліндсей Данкан не серйознішими стають — фактично розгляду доказів.

Натисніть тут, щоб купити екстракт зеленого кавових зерен

Дослідження на зелений кава в зернах екстракт

Є деякі пропозиції, але ніяких переконливих доказів, що споживання кави або споживання кофеїну можливо скромний, впливає на вагу. Це дослідження вивчили unroasted або зелений кава в зернах і був опубліковані в онлайн журнал цукровий діабет, метаболічного синдрому, ожиріння: цілі і терапія. У журналі говорить це рецензовані публікації, але в середньому по 12 днів від подання до редакторські рішення, яке мабуть включає колегіального огляду, очевидно побіжний огляд є в кращому випадку.

Дослідження під назвою Randomized, подвійне сліпе, плацебо контрольоване, лінійних дози, кросовер дослідження, оцінити ефективність і безпеку зелені боби екстракт з надмірною вагою предметів. Провідний автор, Джо A Вінсон, є хімік в університет Скрентон, Пенсильванія. Жоден з трьох авторів, як видається, лікарі або медичні працівники, і ніхто, здається, було опубліковано досліджень, пов’язаних з ожирінням, перш ніж. Дослідження було профінансовано доповнення виробника, прикладних наук їжі.

Зелений кава екстракт (бренду GCA) була використана в дослідженні. Автори зауважити, що GCA стандартизованих вміст скоротився на 45,9% хлорогенова кислоту, яка нібито буде активним інгредієнтом. Зараз на відміну від те, що було сказано про доктор Оз показують, хлорогенова кислота також в смаженої кави в значних кількостях, так що вам не потрібно приймати зелений кава екстракт отримати хорошу дозу.

Хворі були розділені випадковим чином (метод не була розкрита) на три групи: високі дози, низькі дози і плацебо, (яка була охарактеризована тільки як неактивні речовина). Ясно обгрунтування як визначався доза була надана. Кожна група залишилися в одній групі протягом шести тижнів, мав вимивання двох тижнів, а потім переїхав до наступної групи. Ось де ми зіткнутися більше проблем.

Натисніть тут, щоб купити екстракт зеленого кавових зерен

Як вивчати про зелений кава в зернах

Групи подаються як свої власні елементи керування та повертати між високі дози, низькі дози і плацебо.

  • Група 1 (6 осіб): високі дози x (6 тижнів) — вимивання x (2 тижні) — низької дози x (6 тижнів)-підкладка x (2 тижні) — плацебо x (6 тижнів)
  • Група 2 (4 пацієнтів): Низькі дози — підкладка — плацебо-підкладка — високі дози
  • Група 3 (6 осіб): плацебо-підкладка — високі дози — підкладка — низької дози

Це не виглядає, що нерозумно. Але до слідчих відзначив наступне:

Стан високій дозі був 350 мг GCA, прийняті в усній формі три рази на день. Низькі дози стан був 350 мг GCA, прийняті в усній формі двічі на день. Стан плацебо складалася з 350 мг інертні капсулу неактивні речовини, прийняті в усній формі три рази на день.

Чекати, що? Низької дози рука була два рази на день, а плацебо і високої дози arm були три рази на день? Це означає, що учасники та слідчих вдалося визначити який період була низької дози лікування. Знаючи це, в інші періоди два лікування може бути визначена. Так багато регулюванню засліплюючої і плацебо-ми не можемо достовірно розглянемо засліпила судовий розгляд.

На основі протоколу, учасників оцінювалися на 0, 6 тижнів, 8, 14, 16 і 22. Дієта була оцінена інтерв’ю та відкликання — як відомо ненадійні засобів вимірювання фактичного калорій споживання. Вага, висота, жиру в організмі і кров’яний тиск були розраховані при кожному відвідуванні. Безпечним і ефективним?

Оз і автори заявити, що доповнити було безпечно і без побічних ефектів. Але суд не надає звітів будь-який побічний ефект інформації на всіх, крім заявивши, що ніяких побічних ефектів з використанням GCA. Враховуючи інформація не здається, були систематично зібрані, не зрозуміло ми можемо прийняти цю заяву. Як мінімум автори повинні повідомили побічні ефекти між трьома лікування періодів. Дивно, була-значне збільшення систолічного і діастолічного артеріального тиску, який автори відзначають, що з’явилися обмежується компонент лікування плацебо.

Чи втрата ваги минулого? Автори стверджують, що 14 16 учасників підтримував їх зниження ваги після завершення дослідження-це сумнівно, тому що немає доповнення або ліки від ожиріння продовжує працювати після того, як ви перестанете приймати його.

Натисніть тут, щоб купити екстракт зеленого кавових зерен

Зелений кава в зернах для тест втрата ваги

Дієтичні продукти, які обіцяють швидкого важать втрати з ніяких вправ або калорій, немає нічого нового. Федеральна торгова комісія періодично набуває Афери дієту доповнити та має список стверджує, що вона викликає червоних прапорів у рекламі непридатної продукції. Давайте покласти зелений кава в зернах цього тесту:

  • Привести до втрати ваги двох фунтів або більше на тиждень протягом місяця або більше без дієт, або мати? Втрата ваги претензії є трохи менше 1 фунт на тиждень без дієти і фізичних вправ.
  • Викликають значну вагу втрата незалежно від того, що або скільки коштує споживачеві їсть? Слідчі стверджують, що не було ніякої різниці в тип калорій або споживання, але втрата ваги відбулося.
  • Викликати постійної втрати ваги (навіть, коли споживач зупиняється, використовуючи продукту)? Слідчі стверджував, що стійкий після того, як закінчився суд втрати ваги.
  • Блокує поглинання жиру і калорій, щоб увімкнути споживачі втрачають значну вагу? Механізм (за її наявності) ще не зрозуміло. У шоу вона називається fat спливаючих елементів.
  • Безпечно увімкнути споживачів втратити більше трьох фунтів на тиждень протягом більш ніж чотирьох тижнів? Стверджує, що 10% більше 22 тижнів.
  • Викликають значну вагу втрата для всіх користувачів? Дослідження стверджує, що всі учасники втратили вагу, жиру втратив і скоротити свій індекс маси тіла.
  • Викликають значну вагу втрата, Надівши її на тілі або втирають в шкіру? -не підходить

Доктор Оз сегмент піднімає кілька КДТ червоних прапорів – якщо це платна комерційні повідомлення, ви може повідомити його КДК.

Натисніть тут, щоб купити екстракт зеленого кавових зерен

Висновок

Зелені боби добавки мають характеристики фіктивні ваги продукту втрата. Доповнити не вистачає правдоподібності, тільки опублікованих клінічних випробувань є крихітний і вона, як видається, мають мати серйозні методологічні проблеми. Ігноруючи все це, доктор Оз замість обняв його як новітні панацеєю для втрати ваги.

Ожиріння є питанням реального здоров’я, але доктор Оз здається досить вмісту touting недоведеною продуктів замість надання достовірних, наукової інформації. У реальному світі постійної втрати ваги досить складно, і там не немає швидкого виправлення. Але не в країні Оз.

Натисніть тут, щоб купити екстракт зеленого кавових зерен

local_offerevent_note May 23, 2020

account_box masroysaja