зелені боби екстракт

Зелені боби екстракт – що може дійсно допомогти вам схуднути?

Є обставляється як революційний новий продукт втрати ваги, який може розтанути кілограмів без необхідності дієту або вправ.

Хоча це чітко звучить занадто добре, щоб бути правдою, зелені боби екстракт летить від полички в природних продовольчих магазинів та онлайн великим попитом.

Це серед кращих продавців прямо зараз. Ми мали стійкий запустити на ньому.

Це не випадково, зелені боби екстракт збільшився в популярності після час згадані на Доктора Oz Show. У вересні, доставили завданням для виклику зелені боби екстракт чудодійний продукт, критиків доктор Мехмет Оз провела свою власну експеримент на додатки.

Використання 100 жіночий добровольців, Oz сказав, що він виявив, що жінки, які взяли екстракт втратили в середньому два фунти в два тижні. Жінки, які взяли плацебо втратили в середньому на один фунт за ці два тижні.

Натисніть тут, щоб купити зелений кава в зернах з офіційного сайту

Що таке зелений кава в зернах?

Зелений кава в зернах це просто боби, які ще не були смажені. Зелений кава в зернах містять хлорогенова кислоту, яка прихильники кажуть, уповільнює реліз глюкози в тіло після їжі, тим самим сприяючи втрата ваги.

Коли смажений кави в зернах, втрачається більша частина хлорогенова кислота. Екстракт, із хлорогенова кислоту, перетворюється в короткій формі перед продажем споживачів. І це не з дешевих. Постачання місяць може коштувати від $20 до $30.

Претензії на зелений кава в зернах

Просто введіть екстракт зеленого кавових зерен у Інтернет-Пошук і ви будемо завалений компаній, рекламних його здібності, щоб допомогти вам скинути вагу. Виглядають трохи ближче, і ви побачите, що багато хто з цих сайтів посилатися одного конкретного дослідження, щоб підкріпити свої претензії. Що дослідження, опубліковане в журналі діабет, метаболічного синдрому, ожиріння і було проведено вісім чоловіків і вісім жінок.

Вони кожному отримали високі дози і низької дози екстракт зеленого кавових зерен, а також плацебо, у три окремі експерименти шести тижнях довжиною. Учасникам було запропоновано споживають майже однакова кількість калорій кожен день в ході експерименту.

Після 22 тижнів або близько п’яти місяців дослідники виявили, що, в середньому, учасники втратили понад 17 фунтів.

Вона має значне зниження ваги пов’язаних з нею, за словами д-р Джо Вінсон, професор хімії у університет Скрентон в Пенсільванії і провідний автор дослідження.

Натисніть тут, щоб купити зелений кава в зернах з офіційного сайту

Зловити на зелений кава в зернах

Хоча дослідження широко цитується як доказ зелені боби витяг робіт, харчування та ожиріння експертів стурбовані над достовірність результатів. Вони підкреслюють декілька проблем з вивченням, Примітно те вона має непарне, нетрадиційний дизайн і що воно передбачало дуже мало людей.

Вони також посилаються на цьому навчання учасників втратили вагу на етапі плацебо судового процесу, який припускає, зелені боби екстракт було не несе відповідальності за їх втрату ваги. Наприклад, учасники можуть відчував заохочувати, щоб схуднути, тому що їх ваги і дієти були контролюватися в рамках дослідження.

Але навіть якщо потрібно вірити результати дослідження, вважають, що він говорить, що люди можуть втратити значну кількість ваги без зміни їх споживання калорій або рівнем фізичної активності. Це неможливо.

Зазвичай, коли досліджень розірвати фізичні закони природи Всесвіту, існує, як правило щось не так з вчитися самому.

Під виноски в дослідженні автори зверніть увагу, що вони мають не конфлікту інтересів у цій роботі. Що не розповісти всю історію. Хоча Вінсон указано як провідний автор дослідження, він насправді не зробили будь-які дослідження. Дослідження проводилося в Індії. Вінсон вивчили дані і написав дослідження папери.

Хоча Вінсон відзначає, що екстракт зелені боби, використаний у дослідженні було надано прикладної харчування наук вкл., компанії, що базується в Техасі, він не згадав, що компанія також віддає його написати дослідження.

Коли його запитали про це потенційний конфлікт інтересів, Вінсон сказав, що він не отримати фінансово Якщо Компанія продає багато продуктів і що журнал не вимагати від нього розкрити відносини.

Натисніть тут, щоб купити зелений кава в зернах з офіційного сайту

local_offerevent_note May 27, 2020

account_box masroysaja