які переваги Yacon?

Yacon, Polymnia sonchifolia, також відомий як Перуанський землі apple, є родом з Південної Америки, які є родич на соняшника. Вона виробляє соковиті, їстівні бульб, з якого його Назва перекладається як “ водянисті кореня, ” є похідним.

Люди в Андах користувався yacon як джерело їжі більше тисячі років. Yacon пропонує певні переваги для здоров’я.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Управління цукру в крові

Сироп з yacon корінь може допомогти знизити рівень цукру в крові, за даними дослідження, опубліковане в квітні 2009 issue з “Лікувального харчування.” Sugarlike молекул у yacon, відомий як fructooligosaccharides, які випливають з nondigestible вуглеводів, називається інулін, забезпечити близько половини солодкість цукру, не піднімаючи рівень цукру в крові.

У дослідженні ожирінням добровольців з Резистентність до інсуліну, що неадекватну реакцію клітин на наявність інсуліну, отримали два добової дози yacon сиропу, який містить 0,29 грамів і 0,14 грам fructooligosaccharides на кілограм маси тіла.

Наприкінці дослідження 120 днів учасники досягли значно нижче голодного рівня інсуліну. Тим не менш, не постраждали голодного рівня цукру в крові. Дослідження також показали, що yacon сироп сприяли втрата ваги і пригнічені апетит.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Профілактики раку

Потенційні Протипухлинна вигоди від yacon було продемонстровано в культурі тканин дослідження людського раку шийки матки клітинок опублікований в жовтні 2011 року випуск журналу “Fitoterapia”. Yacon сполук гальмується ріст і розмноження ракових клітин і сприяє ранній загибелі клітин.

У культурі тканин дослідження опубліковані в грудні 2010 випуск журналу “ хімії та біорізноманіття, ” гриб, який росте на корені і листя yacon продемонстрували Протипухлинна переваг проти ракових захворювань шкіри, товстої кишки, нерв і крові.

Печінка охорони здоров’я

Поєднання yacon і силімарин, яке є активним компонентом у розторопші, покращена холестерину і цукру в крові рівнів у пацієнтів з метаболічним синдромом, у дослідженні опублікований в березні 2008 року питання про “Продукти харчування та хімічні токсикології.” Метаболічний синдром є поєднання умов, що підвищує ризик розвитку хвороб серця і діабету.

У дослідженні учасники споживається добрій переносимості yacon і 0,8 г Силімарин на день протягом 90 днів. Результати показали, що комбінація доповнення покращився рівень холестерину і запобігти накопичення жиру в печінці, провідні науковці, зробити висновок, що yacon і Силімарин може сприяти здорового серця і функції печінки.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Дієтичних використовує

Свіжі yacon має злегка солодкуватий смак і хрусткі текстурою, схожий до таких яблуко, хоча його смаком є близьким до кавун. Південна американці їдять бульб, яка може варіюватися від жовто фіолетовий, як плід, лимонного соку та меду, чи вони додати його до фруктовий салат.

Також можна Stir-смажити, смажена або спекти yacon як овоч. За допомогою yacon листя, також з високим вмістом інулін, обернути інших харчових продуктів, як капуста або виноградного листя або варити їх, щоб зробити трав’яний чай. Yacon сироп і цукрову yacon добавки доступні також.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

local_offerevent_note June 2, 2020

account_box masroysaja