ד ר. עוז ממליצה תמצית פולי הקפה הירוקים

ד ר. עוז ממליצה פולי הקפה הירוקים.. אני לא יכול לשמור על ד ר. עוז. בדיוק כשחשבתי שהנס האחרון של אובדן משקל היה פטל קטון, מגיע עוד תרופת פלא אובדן משקל. . הפעם, זה פולי הקפה הירוקים.

כולם יודעים ד ר אוז, עכשיו. בעבר אורחת בתוכנית של אופרה, יש לו בתוכנית משלו שבו הוא בנוי לתוך מה הוא כנראה הפלטפורמה הכי בריאות פסבדו-מדע, הגבר שבגברים רפואי בטלוויזיה בשעות היום. בנוסף קידום הומיאופתיה, הוא אירח תוספת משווק ג’ו Mercola מספר פעמים כדי לקדם את תוספי מזון לא מוכח. הוא נקרא בעבר בקידום תוכניות דיאטה מגוחך, לתת עצות גרועות חולי סוכרת.

ואל תשכחו הניסיון הכושל שלו להפגין למען האמת קצת מדע בתוכנית שלו, כאשר הוא בחן מיץ תפוחים עבור ארסן שבעקבותיו מכתב של ה-FDA על המתודולוגיה שלו. שלו רקורד נרחב של עצה בריאותית נוראית היא שלך זהירות לא לקבל כל דבר שהוא הציע כפשוטו. אז כאשר השלט בכניסה את בית המרקחת המקומי שלי התחיל פרסום פולי הקפה הירוקים – כפי שראינו בד ר אוז, איתרתי את הקליפ המדובר.

בפעם האחרונה ראיתי ד ר. עוז בפעולה כשהיתה לו SBM הבעלים סטיבן נובלה כאורחים, שם היה למעשה החלפה (אם כי קצרה) על הראיות המדעיות רפואה אלטרנטיבית. החלף נובלה ד ר עם כמובן, ואתה מקבל את זה:

. כן, אוז להשתמש מונחי הקסם, מזעזעת, חסרת תקדים, הגלולה מרפא לבין נס. ברור כמובן, לינדזי דאנקן, הוא מאוהב עם המוצר הזה. אבל ד ר. עוז בריאות מקצועי – הוא גם כסגן יו”ר המחלקה לכירורגיה באוניברסיטת קולומביה. הוא יהיה קצת סקפטיים, נכון?

מציג אחד ירד 4.5 ק ג תוך 5 ימים. לצופה אחרים איבדו קילו תוך 5 ימים. אובדן משקל משכנע? זה היה משכנע את ד ר. עוז.

אז עכשיו אני אעשה מה ד ר. עוז, המפיקים של המופע, ומרפא את לינדזי דאנקן לא לעשות — למעשה לסקור את הראיות.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

המחקר על תמצית פולי הקפה הירוקים

יש איזו הצעה, אבל אין ראיות משכנעות, כי צריכת קפה או צריכת קפאין יכול להיות בעל השפעה צנוע, על משקל. מחקר זה בדק את פולי הקפה unroasted או ירוק, ופורסם בכתב העת המקוון סוכרת, תסמונת מטבולית, השמנת יתר: מטרות טיפול. כתב העת אומר זה פרסום ביקורת עמיתים, אבל עם ממוצע של 12 ימים מיום הגשת להחלטה העריכה, אשר ככל הנראה עמית כוללת סקירה, זה ברור שהביקורת היא חפוזה במקרה הטוב.

המחקר רשאי אקראי, מינון כפול סמיות, מבוקר פלסבו, לינארית, מוצלב מחקר כדי להעריך את היעילות והבטיחות של תמצית פול קפה ירוק בנושאים בעלי משקל עודף. המחבר הראשי, ג’ו A וינסון, הוא כימאי ב אוניברסיטת סקרנטון, פנסילבניה. אף אחד המחברים 3 מופיעות להיות רופאים או אנשי מקצוע רפואיים, אף להופיע פרסמו מחקר הקשורות להשמנת יתר בעבר. המחקר מומן על ידי יצרנית תוסף, מדעי המזון מוחל.

תמצית קפה ירוק (המותג GCA) השתמשו במחקר. המחברים הערה כי GCA יש תוכן סטנדרטית של chlorogenic 45.9% חומצה, אשר הוא התיימר להיות המרכיב הפעיל. בניגוד עכשיו מה נאמר את ד ר. עוז מראים, חומצה chlorogenic היא גם בקפה קלוי בסכומים משמעותיים, אז אתה לא צריך לקחת תמצית קפה ירוק כדי לקבל מנה טובה.

המטופלים חולקו באופן אקראי (שיטה לא נמסר) לשלוש קבוצות: במינון גבוה, במינון נמוך, פלצבו (אשר תוארה רק חומר לא פעיל). אין כל הצדקה ברורה איך נקבע את המינון סופק. כל קבוצה נשאר בקבוצה אחת לשישה שבועות, היה כשלון של שבועיים ולאחר מכן להעביר הקבוצה הבאה. הנה, איפה אנחנו נתקלים בבעיות יותר.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

איך ללמוד על פולי הקפה הירוקים

קבוצות שימש פקדים משלהם ולאחר סיבוב בין מינון גבוה, במינון נמוך, הפלצבו.

  • קבוצה 1 (6 חולים): במינון גבוה (x 6 שבועות) – שטיפה (x 2 שבועות) — במינון נמוך (x 6 שבועות)-שטיפה (x 2 שבועות) — פלצבו (x 6 שבועות)
  • קבוצה 2 (4 חולים): במינון נמוך – שטיפה — פלסבו – שטיפה — במינון גבוה
  • קבוצה 3 (6 חולים): פלסבו – שטיפה — במינון גבוה – שטיפה — במינון נמוך

זה לא נראה כזה לא הגיוני. אך החוקרים ציינו את הפעולות הבאות:

התנאי במינון גבוה היה 350 מ”ג של GCA נלקח דרך הפה שלוש פעמים ביום. התנאי במינון נמוך היה 350 מ”ג של GCA נלקח דרך הפה פעמיים ביום. התנאי פלצבו כללה קפסולה אינרטי 350 מ”ג של חומר לא פעיל נלקח דרך הפה שלוש פעמים ביום.

רגע, מה? הזרוע במינון נמוך היה פעמיים ביום, בעוד הפלצבו וזרוע במינון גבוה היו שלוש פעמים ביום? משמעות הדבר היא כי משתתפים, חוקרים יכולים לקבוע באיזו תקופה היה הטיפול במינון נמוך. בעזרת מידע זה, התקופות טיפול שני אחרים יכול להיקבע. כל כך הרבה עבור מסנוור הפלצבו שליטה – אנחנו לא בנאמנות לשקול זה למשפט עיוור.

בהתבסס על הפרוטוקול, המשתתפים הוערכו שבועות 0, 6, 8, 14, 16 ו 22. דיאטה הוערכה על ידי ראיונות האחזור – אמצעי מהימנה מדידת צריכת הקלוריות בפועל. משקל, גובה, שומן הגוף, ואת לחץ הדם חושבו בכל ביקור. בטוח ויעיל?

עוז וגם המחברים ציינו כי תוספת היה בטוח וללא תופעות לוואי. אך המשפט לא מדווחת תופעת לוואי מידע בכלל, חוץ לפיה אין תופעות לוואי של שימוש GCA. בהתחשב אין מידע נראה נאספו בשיטתיות, שזה לא ברור שנוכל לקבל הצהרה זו. לכל הפחות, המחברים היה עליו לדווח על תופעות לוואי בין התקופות טיפול שלושה. באופן מפתיע, היה גידול שאינו משמעותי בהתכווצות והתרחבות של לחץ הדם, אשר המחברים הערה הופיע מוגבלת לרכיב טיפול פלסבו.

האם אובדן המשקל האחרונה? המחברים טוענים כי 14 מתוך 16 משתתפים לשמור על משקלם הוריד לאחר השלמת המחקר – זה מוטל בספק, כפי אין תוסף או תרופה נגד השמנת יתר ממשיך לעבוד אחרי שאתה מפסיק לקחת את זה.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

פולי הקפה הירוקים למבחן אובדן משקל

מוצרי דיאטה המבטיחות מהירה שוקל אובדן עם אין פעילות גופנית או הגבלת קלוריות אינם דבר חדש. ועדת הסחר הפדרלית באופן שגרתי לוקח הונאות תוסף תזונה, ויש רשימה של טענות שקורא דגלים אדומים בפרסומות עבור מוצרים חסרי ערך. בוא נעמיד פולי הקפה הירוקים במבחן הזה:

  • לגרום ירידה במשקל של קילו או יותר בשבוע במשך חודש או יותר ללא דיאטה או התעמלות? תביעת אובדן משקל הוא רק תחת 1lb/שבוע ללא דיאטה או פעילות גופנית.
  • לגרום לאובדן משקל משמעותי, לא משנה מה או הצרכן כמה אוכל? החוקרים טוענים לא היה הבדל סוג קלוריות או צריכת, ובכל זאת אירעה ירידה במשקל.
  • לגרום קבועה במשקל (גם כאשר הצרכן מפסיק להשתמש במוצר)? החוקרים טענו הרזיה מתמשכת לאחר המשפט.
  • לחסום את ספיגת שומן או קלוריות כדי לאפשר לצרכנים לאבד משקל משמעותי? מנגנון בפועל (אם בכלל) לא ברור. בתכנית זה נקרא חוסם שומן.
  • בבטחה לאפשר לצרכנים לאבד יותר קילו בשבוע, למשך יותר מחודש? טוען 10% מעל 22 שבועות.
  • לגרום לאובדן משקל משמעותי עבור כל המשתמשים? המחקר טוען כל המשתתפים לאיבוד משקל, לאיבוד שומן, שומן מופחתת BMI שלהם.
  • לגרום לירידה משמעותית במשקל על ידי לובש אותה על הגוף או לשפשף את זה לתוך העור? — לא ישים

קטע ד ר. עוז מעלה מספר של דגלים אדומים של ה-FTC – אם זה היה מסר מסחרי בתשלום, יכול דיווחת על כך ה-FTC.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

מסקנה

פול קפה ירוק תוספי תזונה יש את המאפיינים של מוצר אובדן משקל מזויף. תוספת חסר הסבירות, הניסויים הקליניים שפורסם רק זעיר, נראה לי שיש כמה בעיות מתודולוגיות רציניות. התעלמות מכל זה, ד ר. עוז במקום חבק אותה כמו תרופת פלא החדשים ביותר עבור הרזיה

השמנת יתר היא בעיה בריאותית אמיתית, אך ד ר. עוז נראה די מרוצה מוצרים לא מוכח בגודלה במקום לספק מידע אמין, המבוססים על מדע. בעולם האמיתי, קבועה במשקל קשה, ויש כאן אין פתרונות מהירים. אך לא בארץ עוץ.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

local_offerevent_note May 24, 2020

account_box masroysaja