חוות דעת של תמצית שורש Yacon

תמצית שורש Yacon כבר בחדשות לאחרונה, כמו הדיאטה Yacon יש כבר צובר פופולריות בקרב אלה שרוצים לרזות מהר וללא תופעות לוואי.

הרעיון כי טעימות סירופ מתוק יכול לעזור לך לשפוך ביטול קילוגרמים מיותרים נראה סותרות, אבל זה הטענה נעשים כאן. שלא כמו אחרים הרזיה תוספי תזונה בשוק היום, הדיאטה Yacon הוא המגובים על ידי עדותו של אנשים שהשתמשו במוצר וגם על ידי מחקרים מדעיים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת לחלץ Yacon

איך לחלץ השורש Yacon עבודה?

לוקח את הסירופ על בסיס יומי יקטין את אינדקס מסת הגוף (BMI), המותניים ואת משקל הגוף הכללית. מחקר ב האוניברסיטה של סאו פאולו נוסדה ללא ספק כי השורש Yacon מסייעת לגוף לספוג כל של ויטמינים ומינרלים חיוניים.

למעשה, זה לא רק לקדם ירידה במשקל אך מוביל גם צפיפות עצם חזקה יותר. התמצית עובד בצורה הטובה ביותר כאשר נלקח לפני הארוחה, זה ייתן את תמצית זמן לספק את הגוף עם כל הדרוש סיבים מסיסים ולספק גם חיידקים טובים. מה שהופך את הסירופ הזה כל כך יעיל הוא כי הוא יכול לשמש כתחליף בריא לסוכר, כמו שהוא טעים גם בסדר, אבל ללא תופעות לוואי לא בריא.

בזמן זה קל מאוד עבור תוספי מזון טענות על ירידה במשקל, דיאטה Yacon היא שונה כי זה מגובה על ידי עובדות מדעיות מוצקות. במחקר שנערך על-ידי Genta S, W קבררה, N חביב, ואח לערב נשים 55, על פני תקופה של 4 חודשים, הראו שהם איבדו מעל 33 ק ג (15 ק ג) לאחר השימוש הדיאטה Yacon.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת לחלץ Yacon

, מבוקר פלסבו כפול סמיות קליניים חולקו המשתתפים לשתי קבוצות: נשים 40 ניתנו Yacon שורש ולא ה-15 ניתנו פלצבו סירופ. כאמור קודם לכן, הנשים 40 שהלכה עם הדיאטה Yacon קילו 33, בעוד אלה שנטלו פלסבו סירופ למעשה זכו 3.5 ק ג מעל באותה התקופה.

עם זאת, הנשים 40 לא רק לרדת במשקל, כפי שהם איבדו 3.9 ס מ (10 ס מ) את המותניים שלהם, ואת מדד מסת הגוף שלהם ירד מ- 34 28, חלה גם עלייה בשכיחות של הצואה שלהם (.28 כדי.99), סילוק ובכך שלהם בעיות העצירות.

בנוסף לרדת במשקל, המשתתפים דיווחו גם טיפה 42% רמות האינסולין בצום, רמות התנגדות לאינסולין אף צנחו ב- 67%. ממצא זה משמעותי במיוחד, כיוון שזה אחד מגורמי הסיכון הגדול ביותר עבור מחלות לב וסוכרת. הוכחה יכולתה כדי להפחית את צריכת הקלוריות הוקמה גם במחקר, כמו ה-LDL (הכולסטרול הרע) ירד מ 137 מ”ג/ד”ל 97.5 מ”ג/ד”ל, ירידה של כמעט 30%.

אותו מחקר קליני מראה גם כי לא רק את צריכת הקלוריות יקטן, אבל תוכל לשרוף קלוריות מהר יותר. כמו הגוף שלך מקבל מורגל תמצית סירופ, מגביר חילוף החומרים שלכם בדרך דומה לממש, ומאפשר לך לשרוף שומנים במהירות.

. זה מסיבה זו למה Yacon אומר כי אתה יכול עכשיו לרזות ללא דיאטה או התעמלות, מאז זה נכון… במילים אחרות, נשים שלקחו את השורש Yacon לחלץ שיפורים בריאותיים משמעותיים מנוסים, מלבד אובדן של כמות משמעותית של משקל.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת לחלץ Yacon

מבט על המרכיבים Yacon דיאטה

הסירופ בתזונה Yacon מופק מצמח Yacon (Smallanthus sonchifolius), הנמצאת בהרי האנדים בדרום אמריקה. במשך מאות שנים צמח זה כבר בשימוש על ידי דרום אמריקאיים בשל סגולותיו, מחקרים הוכיחו להיות אמיתי.

הסיבה למה Yacon הוא כזה תוספת בריאות יעיל הוא שזה מלא fructooligosaccharides (פוס), עם אצווה בודדת המכיל בכל מקום מ- 40% כדי 50% של אלה fructooligosaccharides. Fructooligosaccharides אלה הם מולקולות סוכר זה, בשל המבנה המולקולרי שלהם, לא יכול להיות מוכר על ידי מערכת העיכול שלך.

מה שזה אומר זה למרות fructooligosaccharides טעם מתוק כמו סוכר, הגוף לא מעכל רוב הסירופ. למעשה המחקר מראה כי fructooligosaccharides יש רק 20 קלוריות / כפות, מלא השלישי פחות סוכר.

כאשר fructooligosaccharides להגיע אל המעי הגס שלך, החיידקים הידידותיים בגוף שלך הוא מהבולשת, חיוניים עבור אובדן משקל ולהישאר בריאים. מאכילים כל הזמן החיידקים הטובים, אתה לא רק לרדת במשקל אבל גם מוביל תפקוד טוב יותר של המוח, מערכת חיסונית חזקה, מפחיתה את הסיכון לסוכרת.

והכי חשוב, המחקר מראה כי החיידקים בין מי לקחת את הדיאטה Yacon ואלו שלא הם שונים, ויש מי לקחת Yacon רזה ולא בכושר פיזי טוב.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת לחלץ Yacon

לדברי החוקרים, החיידקים במעי הגס מסוגלים לעכל fructooligosaccharides, ובכך מגדיל את המספר של חיידקים טובים, במיוחד Bifidobacterium, לקטובצילוס. מחקר אחד בפרט הראה כי רק 8 גרם של fructooligosaccharides מדי יום במשך שבועיים יהיה להגדיל את Bifidobacteria במערכת העיכול שלך 10 פעמים מעל. היתרונות המספק הדיאטה Yacon הם רבים, ומבחינות רבות על סיבים מסיסים רגילים.

לאחר החיידקים הטובים צורכים את fructooligosaccharides, להגדיל את מספר והם גם שהחלו לייצר חומצות שומן קצר-שרשרת המספקים מזון עבור תאי שלך. אם אתה חושש מאיבוד המשקל, אלה זהה fructooligosaccharides וחומצות שומן יש מובנה נגד השמנת יתר הרכיבים.

לאחר מחקרים רבים, מדענים קבעו שזה בגלל fructooligosaccharides לשנות את הפונקציה של ההורמונים הללו המתייחסים באופן ספציפי לעיכול. על ידי משחק על גרלין הורמון הרעב, הדיאטה Yacon לשפר את תפקוד במערכת העיכול של הגוף ולהפחית את התיאבון.

זה נכון כי תמצית שורש Yacon אינו היחיד המכיל fructooligosaccharides, ניתן למצוא גם כרישה, שום, בצל, מזונות צמחיים אחרים, אבל זה רק עם הדיאטה Yacon שתקבל אותם בכמויות כל כך מרוכזת.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת לחלץ Yacon

local_offerevent_note May 30, 2020

account_box masroysaja