פולי הקפה הירוקים לחלץ הדעת

פולי הקפה הירוקים לחלץ הדעת

האם פול קפה ירוק עוזר לאנשים לרדת במשקל? זו שאלה הרבה אנשים מבקשים מאז שראיתי זה ירידה במשקל תוספת בתכנית ד ר עוז.

אם אתה רוצה לדעת על זה גם, תן לי לנסות לעזור לך להבין דברים על ידי הסתכלות על המחקר של אובדן משקל פול קפה ירוק. אני מאמין כי רק בעשותנו נחתוך ההייפ המופץ ברוב אתרי אינטרנט ומגזינים.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית קפה שעועית ירוקה

מהו פול קפה ירוק?

פולי הקפה הירוקים הם פולי קפה זה לא קלויים. קליית קפה ירוק לא רק משנה את הצבע של פולי הקפה אלא גם מסירה תרכובת הנקראת חומצה chlorogenic. חומצה chlorogenic היא בלב של תביעות אובדן משקל פול קפה ירוק שלו פולי קפה צלוה יש מעט חומצה chlorogenic.

כאשר מכילים תוספי “פול קפה ירוק תמצית”, חומצה chlorogenic היא תמצית שהם מתייחסים אליו. כמו מפעל כימיקלים רבים, חומצה chlorogenic יש גם תכונות נוגדות חמצון. תמצית נוספת של פולי הקפה הירוקים שהיא כנראה גם תוספי מזון בשימוש הוא קפאין.

על פי chlorogenic חומצה בוויקיפדיה , קרן מחקר Autoimminity כוללים מזונות המכילים חומצה chlorogenic:

 1. שזיפים מיובשים
 2. אפרסקים
 3. במבוק
 4. תה
 5. אוכמניות
 6. גרעיני חמנייה
לחץ כאן כדי לקנות תמצית קפה שעועית ירוקה

פול קפה ירוק וירידה במשקל

יש מחקרים על פולי הקפה הירוקים וירידה במשקל. להלן תקצירים של כמה מחקרים אלה.

העכבר מחקר שפורסם ב-2006 ב- BMC חינם, רפואה אלטרנטיבית, תחקיר ציין כי פול קפה ירוק לחלץ (המינון פעם היה 200, 400 מ”ג/ק”ג משקל גוף) מופחת הטריגליצרידים בדם.

עם זאת, החוקרים ציינו גם כי גם חומצה chlorogenic או קפאין בפני עצמו היה מוצלח בהפחתת לעליה במשקל הגוף הכולל או הצטברות שומן בבטן.

הרבה ירוק קופי המחקר לשם כרוך עכברים.

בשנת 2011 של מטא אנליזה של פול קפה ירוק לחלץ ופורסם ירידה במשקל.

ניתוח מטא מסתכל על מחקרים קודמים ומנסה כורכות כל מחקרים דומים כולם ביחד – באמצעות סטטיסטיקה – כדי לראות אם, בכללותה, מגמה נפוצות או את התוצאה יכול להיקבע. במקרה זה, מטא אנליזה ניסו לראות אם היה מספיק ראיות. כדי לומר “כן, פול קפה ירוק תמצית עזרה לאנשים לרדת במשקל”.

ניתוח מטא זה כללה רק את המחקרים באיכות הטובה ביותר – אקראי, מבוקר פלסבו כפול מחקרים קליניים עיוור באמצעות בני אדם הסובלים מעודף משקל.

למעלה מ-2000 לימודים זה נמצאו רק 3 מחקרים בכל הקריטריונים של החוקרים. 3 מחקרים אלה נעשה שימוש בסך 143 אנשים.

אלו היו 3 מחקרים שהיו כלולים:

 • ההשפעה של חומצה chlorogenic מועשר קפה על ספיגת הגלוקוז מתנדבים בריאים והשפעתו על מסת הגוף בעת שימוש לטווח ארוך אצל אנשים שמנים ובעלי עודף משקל (פורסם 2007).
 • מחקר שוק עצמאי על השפעת הצורה הקפה על ירידה במשקל – השפעת הקפה מועשר חומצה chlorogenic (קפה chape) על משקל כשמשתמשים בהם אנשים הסובלים מעודף משקל. (פורסם 2009).
 • Svetol ®, תמצית קפה ירוק, גורם לירידה במשקל ומגביר את להשען יחס מסת השומן מתנדבים עם בעיית עודף משקל. (פורסם 2006).
לחץ כאן כדי לקנות תמצית קפה שעועית ירוקה

הנה Svetol על אמזון.

תפוס בכללותה, 3 מחקרים אלה מופיעים כדי להראות שיש אנשים הסובלים מעודף משקל המשתמשים פול קפה ירוק תמצית במשקל גדול יותר באופן משמעותי מאשר אנשים שהשתמשו פלצבו. זה טוב, אבל החוקרים המשיך ואמר כי מידת האפקט הזה היה “מתון” וכי “הרלוונטיות הקלינית היא ולכן לא בטוח”. החוקרים להיכנס לומר כי “גודל האפקט קטן.”

במילים אחרות, פול קפה ירוק נראה לקדם ירידה במשקל קצת אבל בשל היעדר מחקרים טובים, קשה לדעת בוודאות אם זה באמת עובד – ולראות אם זה עובד, אנשים אולי רק שינויים קטנים במשקל.

כל זה אמר, למסקנות אלה עשוי להשתנות אם חוקרים יעשו יותר – יותר – מחקרים.

ב 2012 המחקר ירוק קופי המחקר פורסם בכתב העת, תסמונת מטבולית סוכרת והשמנה. מחקר זה נערך בהודו נמשך 22 שבועות (5.5 חודשים), מעורב 16 נשים וגברים הסובלים מעודף משקל.

אז, זה היה מחקר די קטן. זו היתה חקירה של תוסף ירוק קופי שנקרא “GCA” שנעשו על ידי החלת מזון מדעי אשר מימנה את המחקר. כל הנושאים קיבל הטיפולים באותו (עבור 6 שבועות כל) סדר עיוור, אקראי כפול. הטיפולים היו:

 • פלסבו (לא צוין) בהתחשב x 3 ליום
 • 350 מ”ג GCA נלקח x 3 ביום (מוחלט 1050 mg)
 • 350 מ”ג GCA נלקח 2x ליום (700 מ ג סה)

תקופה של שבועיים מופרדים טיפולים לתת את תרכובות לשטוף אל מחוץ לגוף.

במאמר מוסגר, שמתי לב כי חלה מדעי המזון מבוסס בטקסס. עם כל של אוניברסיטאות, מעבדות באמריקה, למה הם הלכו להודו כדי לבדוק את המוצר שלהם? ככלל, אני סקפטי בדרך כלל של מחקרים שנערכו בהודו.

בסופו של המחקר:

 • כאשר נעשה שימוש במשך ששה שבועות, אנשים איבדו כ- 2 ק ג (כ- 4 ק”ג) כאשר לוקחים 1050 מ ג של תמצית פול קפה ירוק, כ- 1.5 ק ג (בערך 3 ליברות) כאשר באמצעות 700 מ ג של התמצית. שני אלה נחשבו סטטיסטית (זה טוב).
 • ירידה בשומן הגוף על ידי על 1% , כמו גם מדד מסת הגוף נראתה גם במינונים 1050 מ ג וגם 700 מ”ג. שני הערכים נחשבו משמעותיים מבחינה סטטיסטית.
לחץ כאן כדי לקנות תמצית קפה שעועית ירוקה

כיצד פועלת פול קפה ירוק?

המחקרים עד כה נוטה לומר כי חומצה chlorogenic (תמצית של פול קפה ירוק) משבש אנזים שנקרא גלוקוז-6-פוספטאז, אשר מעורב כיצד הגוף להשתמש גלוקוז (סוכר). אני חושב דברים עשויים להיות יותר מורכב אז אני אשאיר את השאלה “כיצד זה עובד” לאחרים.

כמה ירוק קופי עובד?

2011 מטא אנליזה של פול קפה ירוק שכבר הזכרתי, הברית כי “המינון היעיל של GCE (תמצית קפה ירוק) לשימוש כתוספת אובדן משקל הוא גם לא הקים.” במילים אחרות, אם פול קפה ירוק לסייע לירידה במשקל, הסכום שעובד אינו ידוע.

הסיבה שאנחנו לא יודעים הוא כי שם עדיין לא טובים מספיק מחקרים על תמצית קפה ירוק וירידה במשקל.

אם התוצאות של המחקר פול קפה ירוק 2012 נלקחים כמו תנ ך, ואז אנשים צריך לחפש מוצרים בעלי לפחות 700 מ”ג. בגלל המחקר 2012 היה רק 16 אנשים, הייתי רוצה לראות אחד לפחות מחקר שכפול זה לפני. שאחוש בטוחים ממצאיו.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית קפה שעועית ירוקה

תופעות לוואי פול קפה ירוק

אף מחקר שראיתי לציין תופעות לוואי משמעותיות של פול קפה ירוק. אין זה אומר כי כל תוספי פול קפה ירוק הם תופעת לוואי חינם עם זאת, כי מקבלי מוצר אובדן משקל לפעמים לשלב מרכיבים שונים כדי להגביר את האפקט של אובדן משקל.

תמיד תראה התוויות האחורי של תוספי אובדן משקל שאתה משתמש לראות את החומרים שהם מכילים.

בנוסף, המחקרים עד היום השתמשו “אנשים בריאים”. אינני מודע בכל מחקר זה בדקה תוספי מזון ירוק קופי אצל אנשים עם בעיות בריאות או שלוקחים תרופות שונות.

מחקר עכברוש אחד ציין כי תמצית קפה ירוק הורידה את לחץ הדם. בין אם זה חל על אנשים או לא צריך מחקר טוב יותר.

אם המוצר פול קפה ירוק מכיל גם קפאין או ממריצים אחרים, זה עלולה לשנות את רמות הסוכר בדם. ייתכן בעיה לחולי סוכרת מסוימים.

מחקר קטן משנת 2001 פורסם ב אמריקן ג’ורנל לתזונה רפואית, ציין כי במינונים גבוהים (2 גרם) של רמות הומוציסטאין מוגבר חומצה chlorogenic אצל גברים ונשים. בזמן שנוי במחלוקת, העלאת homocyestine עשוי לשחק תפקיד מחלת לב.

לא ידוע אם תוספי מזון ירוק קופי להעלות הומוציסטאין. אנשים עם מחלת לב לקחת תוספי פול קפה ירוק צריכים לדבר הרופא שלהם על רמות הומוציסטאין שלהם תחילה, רק כדי להיות בטוחים.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית קפה שעועית ירוקה

פול קפה ירוק פועלת?

אין שום ספק שקופי הירוק הזה יש כמה מחקרים אובדן משקל. עד כה Svetol הוא אחד מספר תמציות פול קפה ירוק זה הוכח לעבוד אצל בני אדם. יש גם אין ספק כי ההוכחה אובדן משקל באופן הרבה פחות מה רוב אתרי האינטרנט אומר לך עם רוב הראיות הנובעים ממחקר עכבר מעבדה. בעוד אני נשארות די סקפטי, אם המחקר אובדן משקל האדם שנערכו עד כה האמינו, פול קפה ירוק עשוי לעזור לאנשים לאבד קצת משקל, אבל עד מתנהל מחקר טוב יותר, זה קשה לומר בוודאות.

לחץ כאן כדי לקנות תמצית קפה שעועית ירוקה

local_offerevent_note May 25, 2020

account_box masroysaja