פולי הקפה הירוקים לחלץ הטבות

פולי הקפה הירוקים לחלץ הטבות.

בעוד רוב בחברה מאמינים כי קפה הוא טוב לבריאות זה רק חצי אמת. תמצית קפה ירוק הפך לאחד למעלה למכור משקל הפסד מוצרים בשוק. פול קפה ירוק תמצית יש כמה בריאות טובה מאוד, ביצועים הקשורים הטבות.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

פול קפה ירוק תמצית היא נוגד חמצון רב-עוצמה

ישנם שני סוגים עיקריים של צמחים קפה; ערביקה, רובוסטה. תמצית קופי הירוק באיכות הגבוהה ביותר מגיע מהמפעל ערביקה אשר גבוה פוליפנול נוגדי חמצון chlorogenic, caffeic חומצות. הרוב המכריע של שותי הקפה חסרים החוצה את רוב היתרונות המכיל קפה. תהליך קלייה עמוק מפחית באופן משמעותי את תוכן נוגד חמצון.

בנוסף, קפה הוא אחד נרחב ביותר חומרי הדברה/ריסוס ריסס הגידולים בעולם. מחקרים הראו מעל 1000 כימיקלים רעילים בקפה קלוי. זה חיוני כדי להשתמש קפה אורגני ללא תשלום של כימיקלים מסוכנים אלו לחקות הורמונים, congest שלנו הכבד, הכליות, מערכת העיכול, לקדם את הצמיחה סרטן.

עוד גורם מסרטן עוצמה מופקת כאשר בטמפרטורה גבוהה בישול (אפייה, טיגון & צלייה) נזקים סוכרים אשר לאחר מכן לקיים אינטראקציה עם חומצת האמינו אספרגין. זו תגובה כימית יוצר את אקרילאמיד מסרטן חזק. קפה מיידית. ולא קלויים עמוקות הוכח שיש אקרילאמיד יותר באופן משמעותי מאשר קפה טרי.

ישנם הרבה יתרונות בריאותיים גדולים בצריכת קפה. מחקר שנערך לאחרונה 2011 ציין כי אנשים שצרכו הכי הקפה היה הסיכון הנמוך של מסוכרת מסוג II. החוקרים מצאו כי החומצה chlorogenic מפחית את שחרור ויצירה של עודף גלוקוז בגוף.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

איזון רמת הסוכר בדם

איזון רמת הסוכר בדם הוא מדד מאוד חיוני של הזדקנות בריאה בגוף. יותר מדי סוכר, גבישים וגרגרים בתזונה יוביל חוסר איזון ברמות הסוכר בדם. הגוף ואז עובר ספירלות של היפרגליקמיה, היפוגליקמיה. איזון רמת הסוכר בדם אלה לגרום לדלקת בגוף הזה מערכות בקרה הורמונלית נזק לאיברים, תפקוד מערכת החיסון.

עומס הגלוקוז הוא הגורם העיקרי עוד חוסר איזון ברמות הסוכר בדם. זה קורה כאשר גלוקוז הוא שוחרר לתוך זרם הדם על ידי רקמות השריר והכבד אף-על-פי רמת הסוכר בדם הוא כבר גבוה. סימן נפוץ זה הוא גבוה צום רמות הסוכר בדם. בלילה, הפרט הניחן גלוקוז-6-פוספטאז (G6P) פעילות אנזים הגורם שחרור מוגבר של סוכר בדם שריר, כבד. הגוף בעצם אוכל רקמות אלו.

ראיה נוספת לאופייה מראה כי בריא טווחים סוכר בדם בצום הינם בין 65-85 מ”ג/ד”ל. בינתיים, פוסט טווחים ארוחה (2 שעות לאחר) צריך ללכת לעולם לא מעל 120 מ”ג/ד”ל. כאשר רמות בדיקה גבוה זה אינדיקציה ברורה של סטרס חמצוני מזיק תאים ורקמות של הגוף.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

החמצון העיקריים פול קפה ירוק תמצית, חומצה chlorogenic, הוכח עמוקות לעכב את שחרורו של האנזים G6P אשר באופן משמעותי מייצבת את רמות הסוכר בדם. במחקר קליני אחד מנה של 400 מ ג של פול קפה ירוק לחלץ הראו ירידה של 32% בדקר פוסט ארוחה דם גלוקוז. זה מיתרגם מישהו שיהיה רמת הסוכר בדם מסוכן ביותר 160 מ”ג/ד”ל לרמה הארוחה שלאחר בטוח של 109 מ”ג/ד”ל

הסוכר בדם יציבה מאפשרת יותר אנרגיה, בהירות מנטלית, הורמון פונקציה, ניקוי רעלים יכולות וירידה במשקל. פול קפה ירוק raw תמצית יחד עם אחרים superfoods כגון קקאו וקינמון הצג תוצאות מצוינות מייצב רמת הסוכר בדם, שיפור תפקודים גופניים בסך הכל. השילוב של שלושת אלה מסנכרן גם כדי ליצור אפקטים גדול עוד יותר בגוף.

בשל ההשפעות משתן של קפאין בקפה יש צורך לצרוך מים נוספת. המים צריכים להיות אידיאלי ממעיין טבעי או עברו תהליך סינון עמוק כדי להסיר רעלנים סביבתיים.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים תמצית

local_offerevent_note May 25, 2020

account_box masroysaja