פול קפה ירוק תמצית

פול קפה ירוק תמצית – האם זה באמת יעזור לכם לרזות?

זה הוא להיות שכונה של המוצר החדש והמהפכני במשקל יכול להמיס קילו ללא צורך דיאטה או פעילות גופנית.

למרות שזה נשמע בבירור גם טוב להיות נכון, ירוק קופי תמצית עף מהמדפים בחנויות מזון טבעיים, ביקוש גבוה באינטרנט.

. זה בין המוכרים ביותר כרגע. יש לנו קבועה לרוץ על זה.

. זה לא צירוף מקרים. פול קפה ירוק תמצית געשו בפופולריות לאחר שיזכירו בתוכנית של ד ר אוז… בחודש ספטמבר, לאחר שנלקחו להטיל על ידי המבקרים שהתקשרת פול קפה ירוק תמצית מוצר נס, ד ר מחמט אוז ערכו את הניסוי שלו על תוספת.

באמצעות מתנדבים הנשי, עוז אמר שמצא נשים שלקחו את התמצית איבדו בממוצע קילו בשבועיים. נשים שלקחו פלצבו איבדו בממוצע של חצי ק”ג במהלך השבועיים.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים מהאתר הרשמי

מהו פולי קפה ירוק?

פולי הקפה הירוקים הם פשוט שעועית זה לא צלוי. פולי הקפה הירוקים מכילים חומצה chlorogenic, אשר תומכי אומר מאט את שחרורו של גלוקוז לתוך הגוף לאחר ארוחה, ובכך לקדם ירידה במשקל.

כאשר הפולים הם קלויים, מרבית החומצה chlorogenic אובד. התמצית, עשה עם חומצה chlorogenic, מומר טופס כמוסה לפני נמכר לכל הצרכנים. וזה לא זול. האספקה של חודש יכול לעלות בין $20 ל- 30 דולר.

הטענות על פולי קפה ירוק

רק תקליד פול קפה ירוק תמצית החיפוש באינטרנט, אתה להיות. מוצפים עם חברות פרסום יכולתה לעזור לכם לרזות. תסתכל יותר מקרוב ותראו כי רבים מהאתרים האלה הפניה מחקר אחד מסוים כדי לגבות את טענותיהם. במחקר זה, שפורסם בכתב העת סוכרת, תסמונת מטבולית והשמנה, נערך על שמונה גברים ונשים שמונה.

כל אחד ניתנו להם מינון גבוה, במינון נמוך של תמצית פול קפה ירוק, כמו גם פלצבו, בניסויים שש-השבוע שלושה נפרדים. המשתתפים עודדו לצרוך מספר דומה של קלוריות בכל יום במהלך הניסוי.

לאחר השבוע ה-22, או חמישה חודשים, גילו החוקרים כי, בממוצע, המשתתפים איבד יותר מ 17 ק ג.

יש ירידה משמעותית במשקל המשויכת לו, על פי ד ר ג’ו וינסון, פרופסור לכימיה ב אוניברסיטת סקרנטון, פנסילבניה, המחבר הראשי של המחקר.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים מהאתר הרשמי

המלכוד-פולי קפה ירוק

למרות המחקר המצוטט כהוכחה עבודות חילוץ שעועית קפה ירוק, מומחי תזונה והשמנה מודאגים על תוקפה של התוצאות. הם מדגישים מספר בעיות עם המחקר, ובמיוחד את העובדה. זה בעל עיצוב מוזר, לא שגרתית וקשור מעט מאוד אנשים.

הם גם לציין את המשתתפים במחקר לאיבוד משקל במהלך שלב פלסבו המשפט שמצביע על תמצית פול קפה ירוק לא היה אחראי על אובדן משקל שלהם. למשל, המשתתפים אולי הרגיש מעודד לרזות כי שלהם משקל ותזונה נוטרו במסגרת המחקר.

אבל אפילו אם אתה עדיין רוצה להאמין תוצאות המחקר, לשקול אומר אנשים יכולים לאבד כמות משמעותית של משקל מבלי לשנות את צריכת הקלוריות שלהם או רמות פעילות גופנית. זה בלתי אפשרי.

בדרך כלל כאשר מחקרים לשבור את חוקי הפיסיקה של היקום, בדרך כלל משהו לא בסדר עם המחקר עצמו.

תחת שוליים במחקר, הערה המחברים שיש להם שאין ניגודי אינטרסים בעבודה זו. זה אינו מספר את הסיפור כולו. למרות וינסון רשום המחבר הראשי של המחקר, הוא למעשה לא עושה המחקר. המחקר נערך בהודו. וינסון בחן את הנתונים וכתב בעיתון המחקר.

בעוד וינסון מציין תמצית פול קפה ירוק השתמשו במחקר סופקה על-ידי החלת מזון מדעי inc., חברה ב טקסס, הוא לא הזכיר כי החברה גם שילם לו לכתוב את המחקר.

כאשר נשאל על פוטנציאל ניגוד עניינים, וינסון אמר כי הוא לא להרוויח מבחינה כלכלית אם החברה מוכרת הרבה סחורה כי העת לא דורשים אותו לחשוף את הקשר.

לחץ כאן כדי לקנות פולי הקפה הירוקים מהאתר הרשמי

local_offerevent_note May 27, 2020

account_box masroysaja