קטונים פטל, מבער השמן המומלץ על ידי ד ר עוז

פטל קטון הוא תרכובת phenolic טבעי זה ארומה הראשי במתחם של פטל אדום. הוא משמש הבשמים, הקוסמטיקה, בתור תוסף מזון להקנות ניחוח פירותי.

זה הוא אחד מרכיבי הטעם הטבעי היקר ביותר בשימוש בתעשיית המזון. המתחם טבעי יכול לעלות ככל 20,000 דולר לק ג. בשנת 1965, מינהל המזון והתרופות מונחת פטל קטון מוכר בדרך כלל בטוח מצב (גרא).

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

בצמחים, פטל קטון הוא מסונתז מן coumaroyl-CoA. הפקת קטון פטל טהור הוא בדרך כלל 1-4 מ ג לק ג של פטל.

מאז השפע הטבעי של פטל קטון הוא נמוך מאוד, זה מוכן תעשייתי על ידי מגוון רחב של שיטות intermediates כימי. אחת הדרכים לכך היא דרך הידרוגנציה אלדולית-קטליטי מצטלבים.

אצטון, סודיום הידרוקסיד, 4-hydroxybenzaldehyde יכולים ליצור את α, β-רוויים קטון. ואז זה עובר הידרוגנציה קטליטי כדי לייצר פטל קטון. שיטה זו מייצרת תשואה 99%.

כאשר ניתנה לעכברים במינונים גבוהים (עד 2% של צריכת המזון), פטל קטון הוכח כדי למנוע גבוהה-שומן-דיאטה-induced הגבהים של משקל הגוף. את האפקט הזה הוא דיווח לנבוע משינוי של מטבוליזם השומנים, הגדלת lipolysis הנוצרות על-ידי נוראדרנלין.

למרות משווקים מוצרים המכילים תרכובת זו עבור אובדן משקל, אפקט זה לא נחקרה בבני אדם.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

פטל קטון זה מומלץ על ידי ד ר. עוז

אנשים רבים סובלים הבעיה של ירידה במשקל שזה בזכות העובדה התזונה לא מספיקות בגוף. עבור אדם כזה כבר הציג מוצר מדהים כדי להשמין.

השם של המוצר המפורסם הוא תוספת פטל קטון. אל תלכו שולל את תערובות של מיקס רוח זול להתריע מרכיבים כגון תה ירוק וקפאין. לדברי הרופא קטונים פטל עוז המליצו עליה הוא טוב של בריאות עם האיכות הגבוהה ביותר.

כל זה אינו כרוך בכל החומרים מלוי מיותרים במוצר זה, כמו מוצרים מסוימים עשויים להכיל 30 עד 60 כמוסות אבל אולטרה קטון פטל טהור מכיל רק 250 מיליגרם של קפסולות. קטונים פטל כבר המצויה פטל אדום הוכח יעיל כשמדובר הצתת שומנים.

רוב המחקרים האחרונים אושרו כי ממלא את הגוף עם תרכובת זו יכול בעיקרו להגביר הייצור של אדיפונקטין. כמעט זה הסוג של חלבון הורמונים האחראים שיפור של תהליכי חילוף החומרים של הגוף.

אם יש לך רמה גבוהה של אדיפונקטין בגוף שלך אז זה מסופק עם הסיכויים גבוהים של הנמכת למטה שומנים בגוף. עם זאת, הוא מסייע בשליטה על רמת הסוכר מערכת בגוף.

יתרון נוסף של קטונים פטל הוא ד ר עוז מומלץ, יש השפעה חיובית על רמת הכולסטרול ואת רמת לחץ הדם של הגוף. רמת שומן הגוף יצר אפקט הדומינו על הגוף. היא מסייעת בשליטה את רמת לחץ דם ורמת כולסטרול ללא מפעילה שינויים במערכת הלב וכלי הדם.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

היתרונות של פטל קטון

זה גם עוזר ב להפחית את המראה של הסרטן יתר על כן מחקרים נוספים הוכיחו כי פטל אדום למעשה מכילים פיטוכימיקלים במיוחד הוא מכיל חומצה אלגית.

יתר על כן זה פוטו אטמוספרי הוא מועיל בשל תכונותיו אנטי-סרטנית. זה עובד supportably למנוע את התאים הסרטניים לפתח לתוך הכבד, המעי הגס, העור ואת הושט. יתר על כן, קטונים פטל ד ר עוז מומלץ כי המכילים נוגדי חמצון טבעיים להגן על התאים בגוף.

נוגדי חמצון חיוניים לגוף בחיי היום יום ובמיוחד בעיתות של נוטה לסבול ההשפעות המזיקות של רדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים מזיקים היינו סביב האנשים אז זה חיוני כדי להגן על התא מפני הנזק. בנוכחות רדיקלים חופשיים, הוא מאיץ את תהליך ההזדקנות, עשוי לעורר אפילו את המראה של מחלות שונות.

עם זאת, קטונים פטל ד ר עוז מומלץ כי יש לו יתרונות אנטי דלקתיות, זה למעשה העוצרת את שחרורו של קוקס-1, כמו גם אנזימים קוקס-II. ומכאן זה יעזור כדי להפחית הכאב מתרחשת עקב הכאבים גוף משותף או כאבי שרירים אחרים כי הוא היה חש בדרך כלל אחרי אימון.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

קטונים פטל של פטל אדום מספקת חומצת שומן אומגה 3 אל הגוף. לוקח את פטל יספק לך את המתחם, חומצת שומן אומגה 3 יגדיל את הבריאות הכללית של האדם. יתר על כן, היא מסייעת במניעת מחלות עור ומגבירה את הצמיחה של ההורמונים. זה חיוני תכונה היא שזה עוזר לשפר את תפקוד המוח.

קטונים פטל יספק לבטח את המון יתרונות לגוף שלך. הוא משמש כדי לשמור על משקל ולהוריד את השומנים בגוף. היא מסייעת למניעת לחץ דם נורמלי ולכן רמת הכולסטרול.

יתר על כן, מתחם זה מסייע במניעת סרטן, וזה antioxidatice טבעיים כדי האימה כנגד רדיקלים חופשיים. כתוצאה מכך, משתמשים בו כדי לחסל את הדלקת, ומכאן אתם חווים את היתרונות של חומצות שומן אומגה 3.

על-פי קטונים ד ר. עוז פטל מגרה את הייצור של אדיפונקטין ויש לו את היכולת לעכל שומן. מספר נוסף של מחקרים הוכח שזה עוזר לשפר את הרגישות לאינסולין של הגוף. מכאן, תוכלו ליהנות את תוצאות טובות יותר לאחר נטילת פטל קטון.

מוצר זה הינו זמין בכל המקומות, זה אינו מייצר כל תופעת לוואי באדם. הוכח להיות היגייני וזה ומכאן הטהור טופס אינה מכילה כל מוצר מזיק.  ומכאן, זה טוב לאנשים בכל הגילאים ותקבל מבנה גוף מתאים עם צריכה ממושכת של פטל קטון.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

local_offerevent_note May 12, 2020

account_box masroysaja