תמצית פטל קטונים לירידה במשקל

כשמישהו מאבד משקל זה אומר כי הגוף שלה פולט חומרים בשם קטונים. קטונים כזה מופרשים בשתן, הוא מציין כי אחד יורד במשקל כפי שניתן לראות את המספרים על שקילת היקף.

הנוכחות של קטון מצד שני, גם מציין מצב מזיקים יותר. המודעות של ההבדל מסייע אחד לחוות תוצאה של אובדן משקל בריא. תנו לנו מבט מקרוב על קטונים וירידה במשקל כדי לקשור את הקשר.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

תמצית פטל קטונים לירידה במשקל

קטונים הם חומרים שמייצר הגוף כמו תוצר לוואי של חילוף החומרים של השומן כאמור במרכז סוכרת Joslin.

אם אתה אחד מאלה שמנסים להוריד כמה קילוגרמים, הגוף שלך צריך להשתמש גלוקוז למלא את מאגרי שומן כדי להשיג אנרגיה מהמזון, דבר כזה יגרום לירידה במשקל.

מלבד שיופקו כאשר הירידה במשקל מתרחשת, קטונים יכול להיות גם סימן של סוכרת.

הסיבה היא כי קטונים נוכחים גם כאשר הגוף אינו יכול להשתמש באינסולין לשבור סוכרים בגוף. דבר כזה אלה יכולים להשפיע על בריאות כמו קטונים יכול לשפוך לתוך השתן.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

דיאטות דלות פחמימות, קטונים

הערוץ לרפא טוב יותר, אמר כי קטונים להיות מיוצרים על ידי הגוף אם תעקוב אחרי דיאטה דלת פחמימות. הסיבה היא כי הגוף מתקלקלת סוכרים אשר מאוחסנים השרירים ברגע לא צורכים כמות מספקת של פחמימות.

באופן כללי, דיאטה לעיתונות כמה קטונים אבל אחרי דיאטה פחמימות יכול להוביל לשחרור מספר גבוה יותר של קטונים.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

בדיקת שתן

אם לעבור בדיקת שתן, הרופא שלך גילתה כי קטונים שלך גבוהים, מרכז סוכרת Joslin יעץ כי ייתכן להודיע לרופא אם הם לרדת במשקל.

בדיקת דם נוספת יש צורך לקבוע אם רמות הגלוקוז בדם שלך אינם גבוהים וזה יכול להיות סימן של סוכרת. דיאטה שיש להם רמות גבוהות קטון בטח לא חווים רמות הגלוקוז בדם גבוהה.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

. התפיסה המוטעית

אנשים במקצוע הרפואי, ואף אלה אשר לא, מאמין כי עודף קטונים עקב ירידה במשקל, דיאטה דלת פחמימות יכול להוביל מחלה שנקראת בחמצת או חמצת אמר על ידי הבריאות סוכרת.

מצב זה עלול לגרום אם הגוף מייצר מדי גלוקוזה אשר יכול להוביל אפילו מצב מסכן חיים. בכל מקרה דיאטה פחמימות נמוכה לבד לא יכול לגרום בחמצת אך ברגע אדם סובל מחלות אחרות שיכולות לגרום לסיבוך זה כמו סוכרת, זה בוודאי עשויים להגדיל את הסיכוי של בעל בחמצת.

בערוץ הבריאות יותר הוסיף כי למרות חולה רגיל מי שותה דיאטה דלת פחמימות עלולים לחוות אובדן קטון, ניסיונות אובדן משקל עקב דיאטות דלות פחמימות הוא מסוכן לנשים בהיריון.

פחמימות הצרכים נשים בהריון כדי שהיא אולי האנרגיה מן המזון שהיא אוכלת כדי להזין את התינוק שלה. הסיבה העיקרית למה לא לציית נשים בהריון דיאטה דלת פחמימות היא למנוע הצטברות של קטון זה עלול לדלוף לתוך הדם.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

local_offerevent_note May 30, 2020

account_box masroysaja