Atsauksmes Yacon Saknes Ekstrakts

Yacon saknes ekstrakts ir jaunumi pēdējā laikā kā Yacon uzturs ir iegūt popularitāti starp tiem, kas vēlas zaudēt svaru ātri un bez jebkādas blakusparādības.

Saldu garšu sīrupu var palīdzēt jums nojume pie papildu mārciņas ideja šķiet pretrunīgas, bet tas ir apgalvojums ir šeit. Un atšķirībā no citiem svara zudums piedevas tirgū šodien, Yacon Diēta atbalstīja liecības no personām, kas izmanto produktu, kā arī zinātniskie pētījumi.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon ekstrakts Papildinājums

Cik Yacon saknes ekstrakts darbu?

Ņemot sīrups katru dienu samazinās savu ķermeņa masas indeksu (ĶMI), viduslīnijai un vispārēju ķermeņa svara. Pētījums pie universitātes Sao Paulo uzņēmējdarbību, bez šaubām, ka Yacon saknes palīdz jūsu organismam uzņemt visas būtiskas vitamīnus un minerālvielas.

Būtībā tas nav tikai veicināt svara zudums, bet arī noved pie lielāka kaulu blīvums. Ekstraktu vislabāk darbojas, ja ņemts pirms ēdienreizēm, jo tas dos ekstrakta laiks sniegt savu ķermeni ar visu nepieciešamo šķīstošā šķiedra un nodrošināt veselīgas baktērijas, kā arī. Kas padara šo sīrups tik efektīvi ir, ka tas var kalpot kā veselīga alternatīva cukuru, kā tas garšo tikpat labi, bet bez neveselīgu blakusparādības.

Lai gan tas ir ļoti ērti veikt norādes par svara zudums uztura bagātinātājus, Yacon diēta ir atšķirīga, jo to atbalsta cieto fakti. Pētījums veikts Genta S, Cabrera W, Habib N, et al, iesaistot 55 sievietēm, un par 4 mēnešiem, parādīja, ka viņi zaudēja vairāk nekā 33 mārciņas (15 kg) pēc tam, izmantojot Yacon diētu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon ekstrakts Papildinājums

Placebo kontrolētā dubultaklā klīnisko pētījumu dalīt dalībniekus divās grupās: 40 sievietes tika dota Yacon Root un 15 saņēma placebo sīrupu. Kā minēts iepriekš, 40 sievietes, kas gāja ar uzturu Yacon zaudēja 33 mārciņas, kamēr tiem, kuri saņēma placebo sīrups faktiski ieguva 3.5 lbs tajā pašā laikposmā.

Tomēr 40 sieviešu nav tikai zaudēt svaru, kā viņi zaudēja 3,9 collas (10 cm), pie to viduslīnijai, un to ķermeņa masas indekss samazinājās no 34 līdz 28, un bija arī to izkārnījumiem (. 28,99),, tādējādi novēršot to aizcietējums problēmas biežuma palielināšanos.

Papildus zaudēt svaru, dalībnieki arī ziņoja par 42 % kritumu badošanās insulīna līmenis un insulīna rezistences līmenis, arī samazinājās par 67 %. Šis secinājums ir īpaši nozīmīga, jo tas ir viens no lielākajiem riska faktoriem sirds slimības un diabēts. Pierādījums par tās spēju samazināt kalorijas tika arī konstatēts, šajā pētījumā, LDL (slikti holesterīns) samazinājās no 137 mg/dL 97.5 mg/DL, kritums gandrīz 30 %.

Pašu klīnisko pētījumu arī liecina, ka ne tikai savu kaloriju patēriņš samazinās, bet jūs sadedzināt kalorijas ātrāk. Kā jūsu ķermeņa kļūst pieraduši sīrups ekstraktu, vielmaiņu pieaugumu līdzīgā veidā īstenot, ļaujot jums ātri sadedzināt taukus.

Tas ir šī iemesla dēļ, kāpēc Yacon saka, ka jūs tagad zaudēt svaru bez diētu vai uzdevumā, jo tā ir taisnība. Citiem vārdiem sakot, sievietēm, kuras saņēma Yacon saknes ekstrakts pieredzējuši ievērojamu veselības uzlabojumus, turklāt zaudējot ievērojamu daļu svaru.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon ekstrakts Papildinājums

Ieskatieties Yacon uztura sastāvdaļas

Sīrups Yacon Diēta ekstrahē no Yacon augu (Smallanthus sonchifolius), kas atrodas Dienvidamerikas Andu kalnos. Gadsimtiem South amerikāņi ir izmantojusi šo augu, jo tā ārstnieciskas īpašības, un pētniecība ir izrādījusies taisnība.

Iemesls Yacon šāda efektīva veselības papildinājumu, tas ir pilns ar fructooligosaccharides (FOS), ar vienu partiju, kurā jebkur no 40 % līdz 50 % no šiem fructooligosaccharides. Šie fructooligosaccharides ir cukuru molekulas, kas sakarā ar to molekulāro struktūru, nevar atpazīt jūsu gremošanas sistēmā.

Ko tas nozīmē pat fructooligosaccharides garšo salds kā cukura, ķermeņa nebūs sagremot lielākā daļa sīrups. Faktiski pētījums liecina, ka fructooligosaccharides ir tikai 20 kalorijas vienā ēdamkarotes pilnu trešais mazāk nekā cukurs.

Kad fructooligosaccharides nokļūt jūsu resnās zarnas, draudzīgs baktērijas jūsu organismā ir paēduši, būtiski, lai zaudēt svaru un palikt fit un veselīgi. Pastāvīgi barot labas baktērijas, jūs ne tikai zaudēt svaru, bet arī noved pie labākas smadzeņu funkciju, spēcīgāka imūnsistēma un pazemina risku saslimt ar diabētu.

Vissvarīgākais, pētījums liecina, ka starp tiem, kas Yacon diētu un kuri nav baktērijas atšķiras, un tiem, kas Yacon ir vienkāršāku un labā fiziskā formā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon ekstrakts Papildinājums

Saskaņā ar pētniekiem, resnās zarnas baktērijas spēj karsējot fructooligosaccharides un tādējādi labas baktērijas, īpaši Bifidobacterium un Lactobacillus skaita palielināšana. Viens pētījums, konkrēti parādīja, ka tikai 8 g fructooligosaccharides katru dienu par divu nedēļu laikā pieaugs jūsu gremošanas sistēmā Bifidobacteria desmit reizes. Yacon uzturs nodrošina priekšrocības daudzās un daudzējādā ziņā pārāks par parasto šķīstošā šķiedra.

Pēc labas baktērijas patērē fructooligosaccharides, tās palielināt skaitu un arī sākt ražot īsās ķēdes taukskābju, kas nodrošina barības jūsu šūnām. Un ja jūs uztraucaties par iespēju zaudēt svaru, šie paši fructooligosaccharides un taukskābes ir iebūvētas pret aptaukošanos elementi.

Pēc daudz pētījumu, zinātnieki ir noteicis, ka šī ir jo fructooligosaccharides modificēt šos hormonus, kas konkrēti attiecas uz gremošanas funkcija. Iedarbojoties uz bada hormonu ghrelin Yacon Diēta uzlabos jūsu organisma gremošanas funkcija un samazinātu apetīti, kā arī.

Tā ir taisnība, ka Yacon saknes ekstrakts ir ne tikai viens, kas ir fructooligosaccharides, kā arī to var atrast, puravi, ķiploki, sīpoli un citi augu pārtikas produkti, bet tas ir tikai ar Yacon diētu, ka jūs varat saņemt viņiem šādas koncentrētas summas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon ekstrakts Papildinājums

local_offerevent_note May 31, 2020

account_box masroysaja