Dr. Oz Doporučuje Zelené Kávové Boby Extrakt

Dr. Oz doporučuje zelené kávové boby se.Nemůže držet krok s Dr. Oz. Právě, když jsem si myslel, že nejnovější zázrak ztráta hmotnosti raspberry keton, podél přijde další hmotnostní úbytek všelék. Tentokrát je to zelená kávová zrna.

Eveyone ví Dr. Oz, teď. Dříve host na Oprah, má svou vlastní show, která je součástí co je pravděpodobně největší platformou pro zdraví Pseudověda a lékařské šarlatánství na denní televize. Kromě podpory homeopatie, on hostil doplněk obchodník Joe Mercola několikrát na podporu neprověřené doplňků. Nele před prosazování směšné stravy plánů a dávat špatné Rady pro diabetiky.

A nezapomeňte, že jeho neúspěšný pokus o skutečně prokázat některé vědy na jeho show, když vyšly jablečné šťávy pro arzen, který podnítil dopis od FDA o jeho metodice. Jeho rozsáhlé záznamy o strašné zdravotní poradenství je váš pozor rozcházet se v názorech přijmout cokoli, co navrhuje v nominální hodnotě. Takže když znaménko před mé místní lékárna začala reklama zelená kávová zrna – jak je vidět na Dr. Oz, sledoval jsem na klip.

Naposledy jsem viděl Dr. Oz v akci, když když měl SBM vlastní Steven novela jako host, kde byla ve skutečnosti výměna (byť krátké) o vědecké důkazy pro alternativní medicínu. Nahradit Dr. novela se naturopath a vy si to:

Ano, Oz použil pojmy magic, ohromující, bezprecedentní, lék a zázrak pilulku. A jasně naturopath, Lindsay Duncan, je zamilovaný s tímto produktem. Ale Dr. Oz je zdravotnického pracovníka – je místopředseda oddělení chirurgie na Kolumbijské univerzitě. Byl by trochu skeptický, že?

Jeden divák klesl 2 liber za 5 dní. Ostatní prohlížeče ztratil 6 liber za 5 dní. Přesvědčivé hubnutí? Bylo to přesvědčivé na Dr. Oz.

Takže teď budu dělat co Dr. Oz, producenti přehlídky a naturopath Lindsay Duncan neudělal – ve skutečnosti přezkoumá důkazy.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

Studie o zelené kávové boby extrakt

Je tu nějaký návrh, ale žádný přesvědčivý důkaz, že konzumace kávy nebo spotřebu kofeinu může mít mírný, účinek na váze. Tato studie zkoumala nepražených nebo zelená kávová zrna a byla zveřejněna v online časopis Diabetes, metabolický syndrom a obezita: cíle a terapii. Časopis říká, že je recenzovaná publikace, ale s průměrem 12 dní od odeslání redakční rozhodnutí, které zřejmě zahrnuje vzájemného hodnocení, je zřejmé, že přezkum je v nejlepším případě povrchní.

Studie má právo, randomizované, dvojitě slepé, placebem kontrolované, lineární dávku, crossover studie k vyhodnocení účinnosti a bezpečnosti extrakt zelené kávy bean nadváhu předmětů. Hlavní autor, Joe A Vinson, je chemik na univerzitě Scranton, Pennsylvania. Žádný ze tří autorů jsou lékařů nebo zdravotníků, a žádný zdá publikovali výzkum obezity před. Studie byla financována doplněk výrobce, aplikovaných věd potravin.

Extrakt zelené kávy (značka GCA) byl použit ve studii. Autoři podotýkají, že GCA má standardizovaný obsah 45,9 % chlorogenová kyselina, která je domnělý být aktivní složkou. Teď naopak na to, co bylo řečeno na Dr. Oz zobrazit, chlorogenová kyselina je také v pražené kávě ve významném množství, takže není nutné brát extrakt zelené kávy dostat pořádnou dávku.

Pacienti byli náhodně rozděleni (metoda nebyla zveřejněna) do tří skupin: vysoká dávka, nízké dávky a placebo, (který byl popsán pouze jako neaktivní látka). Nebyly poskytnuty žádné jasné zdůvodnění jak byla určena dávka. Každá skupina zůstal v jedné skupině za šest týdnů, měli haluz dvou týdnů a pak do další skupiny. Tady je to, kde narazíme na další problémy.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

Jak studie o zelené kávové boby

Skupiny sloužil jako jejich vlastní ovládací prvky a otáčet mezi vysokou dávku, nízké dávky a placebo.

  • Skupina 1 (6 pacientů): vysoká dávka (x 6 týdnů) – zesvětlit (x 2 týdny) – nízké dávky (x 6 týdnů)-zesvětlit (x 2 týdny) – placebo (x 6 týdnů)
  • Skupina 2 (4 pacienti): nízké dávky – zesvětlit – placebo – zesvětlit – vysoká dávka
  • Skupina 3 (6 pacientů): Placebo – zesvětlit – vysoká dávka – zesvětlit – nízká dávka

Nevypadá to tak nesmyslné. Ale vyšetřovatelé poznamenal následující:

Vysoké dávky podmínkou bylo 350 mg GCA perorálně třikrát denně. Low dávky podmínkou bylo 350 mg GCA brát orálně dvakrát denně. Podmínka placebo se skládala z 350 mg inertní kapsle neaktivní látky užívá ústně třikrát denně.

Počkat, co? Nízká dávka ruka byla dvakrát denně, zatímco placebo a vysokou dávkou paže byli třikrát za den? To znamená, že účastníků a vyšetřovatelé by mohl určit, jaké období bylo nízké dávky léčby. Vědět to, další dvě ošetření období lze určit. Tolik pro kontrolu oslepující a placebo – nemůžeme spatřujeme věrohodně zaslepeného před soud.

Na základě protokolu, účastníkům byly hodnoceny na 0, 6, 8, 14, 16 a 22 týdnů. Strava byla hodnocena rozhovory a odvolání – notoricky nespolehlivý způsob měření skutečné kalorické spotřeby. Váha, výška, tělesného tuku a krevního tlaku byly vypočteny každé návštěvy. Bezpečná a efektivní?

Oz a autoři stát, že se bezpečně a bez vedlejších účinků. Ale soud neoznamuje veškeré informace, vedlejší účinek, než říkat žádné vedlejší účinky používání GCA. Vzhledem k tomu žádné informace se zdá být posbírána systematicky, že není zřejmé, že můžeme přijmout toto prohlášení. Přinejmenším by autoři hlášeny vedlejší účinky mezi obdobími tři léčby. Překvapivě byl nevýznamný zvýšení systolického a diastolického krevního tlaku, který autoři podotýkají, se objevil na součástí léčby placebem.

To úbytek váhy poslední? Autoři tvrdí, že 14 16 účastníků zachována jejich snížená hmotnost po dokončení studie – to je pochybné, neboť žádný příplatek nebo léky pro obezitu nadále fungovat poté, co přestanete užívat.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

Test zelené kávové boby pro hubnutí

Dietní výrobky, které slibují rychlé naváží ztráta s bez cvičení nebo calorie omezení nejsou ničím novým. Federal Trade Commission běžně převezme na stravu doplnit podvody a má seznam tvrzení, že volá červené vlajky v reklamách na bezcenné výrobky. Pojďme dát zelené kávové boby k této zkoušce:

  • Způsobuje úbytek hmotnosti dvou liber nebo více za týden, za měsíc a více bez diety nebo cvičení? Hmotnost ztráta nároku je těsně pod 1 kg/týden bez diety a cvičení.
  • Způsobují značné hubnutí bez ohledu na to, co, nebo kolik spotřebitele jí? Vyšetřovatelé tvrdí, nebyl žádný rozdíl v typ kalorií nebo příjem, přesto došlo k hubnutí.
  • Způsobují trvalé hubnutí (i když spotřebitel přestane používat produkt)? Vyšetřovatelé tvrdí hubnutí poté, co skončil soud.
  • Blokovat vstřebávání tuků nebo kalorií umožnit spotřebitelům značné zhubnout? Skutečný mechanismus (je-li k dispozici), není jasné. V pořadu říká tuk oken.
  • Bezpečně umožnit spotřebitelům, aby ztratit více než tři libry týdně po dobu delší než čtyři týdny? Tvrdí 10 % po dobu 22 týdnů.
  • Způsobují značné hubnutí pro všechny uživatele? Studie tvrdí, že všichni účastníci zhubl, ztracený tuk a snižuje jejich BMI.
  • Způsobit značné hubnutí tím, že nošení na těle nebo třením do kůže? — není relevantní

Dr. Oz segmentu vyvolává několik FTC červených vlajek – je-li to byl placený reklamní sdělení, můžete nahlásit Komisi FTC.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

Závěr

Zelené kávové boby Doplňky mají charakteristiky falešný hubnutí produkt. Doplněk postrádá věrohodnost, jediný publikované klinické hodnocení je malý, a zdá se, že mají vážné metodologické problémy. Ignorovat vše, Dr. Oz místo toho přijali ji jako nejnovější všelék pro hubnutí.

Obezita je skutečnou zdravotní problém, ale Dr. Oz se zdá docela obsahu touting neprověřené výrobky namísto poskytování věrohodné a vědecky podložené informace. V reálném světě trvalé hubnutí je obtížné, a neexistují žádná rychlá řešení. Ale ne v zemi Oz.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

local_offerevent_note May 26, 2020

account_box masroysaja