Dr Oz Iesaka Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Dr Oz iesaka zaļās kafijas pupiņas.Nevar sekot līdzi ar Dr Oz. Tikai tad, kad es domāju, ka jaunāko svara zudums brīnums bija aveņu ketonu, līdzi nāk cita svara zudums panaceja. Šoreiz tas ir zaļās kafijas pupiņas.

Eveyone tagad pazīst Dr Oz. Agrāk viesim par Oprah, viņš ieguva savu šovu, kas viņš ir iebūvēts to, ko, iespējams, lielākais platforma par pseidozinātni veselības un medicīnas pūšļošana dienas televīzijā. Papildus veicinot homeopātija, viņš ir izvietoti papildināt tirgotājam Joe Mercola vairākkārt veicināt nepierādītu bagātinātājiem. Viņš izsauca pirms veicināšanai absurda Diēta plāni un dot sliktu padomu diabētiķi.

Un neaizmirstiet, ka viņa nav mēģinājums faktiski pierādīt kādu zinātni viņa rāda, testējot ābolu sula arsēnam, kas pamudināja vēstuli no FDA par savu metodiku. Viņa plašās rezultātu izklāsts par briesmīgajiem veselības konsultācijas ir jūsu brīdinājums nepieņemt kaut ko viņš ierosina pēc nominālvērtības. Tātad zīme manu vietējā aptiekā uzsākot reklāmas zaļās kafijas pupiņas – kā redzams uz Dr Oz, es kāpurķēžu nosaka attiecīgo klipu.

Pēdējo reizi es redzēju Dr Oz darbībā, ja kad viņš SBM pieder Steven Novella kā viesis, kur bija faktiski apmaiņas (kaut arī īsu) par zinātniskiem pierādījumiem par alternatīvo medicīnu. Aizstāt Dr Novella naturopath un iegūt šo:

Jā, Oz izmanto terminus maģija, posmiem, vēl nebijušu un izārstēt, un brīnums tableti. Un nepārprotami naturopath, Lindsay Duncan ir enamored ar šo produktu. Bet Dr Oz ir profesionāla veselības aizsardzības darbinieka – viņš ir vietnieks ķirurģijas nodaļas Kolumbijas universitātē. Viņš varētu būt mazliet skeptiski, vai ne?

Viens skatītājs samazinājās 2 mārciņas, 5 dienas. Citu skatītāju zaudējis 6 £ 5 dienas. Pārliecinoši svara zudumu? Tas bija pārliecinošs Dr Oz.

Tāpēc tagad es esmu gatavojas darīt to, ko Dr Oz, izrādes un naturopath Lindsay Duncan ražotāju nedarīja — faktiski pārbaudīt pierādījumus.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Pētījums par zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Ir daži ieteikumi, bet pārliecinoši pierādījumi, ka kafijas patēriņu vai kofeīna patēriņu varētu būt pieticīgs, svara ietekmē. Šajā pētījumā izskatīja negrauzdēta vai zaļās kafijas pupiņas un tika publicēts tiešsaistes žurnāls diabētu, metabolo sindromu un aptaukošanās: mērķi un terapijas. Žurnāls saka tas ir vienādranga pārskata publikācija, bet ar vidēji 12 dienas no iesniegšanas redakcijas lēmuma, kas acīmredzot ir salīdzinošās pārskatīšanas, ir skaidrs, ka pārskatīšana ir paviršs labākajā gadījumā.

Pētījumā ir tiesīgs randomizētā, dubultmaskētā, placebo kontrolētā, lineāru deva, krustošanas pētījums, lai novērtētu efektivitāti un drošumu zaļo kafijas pupiņu ekstraktu liekā svara mācību priekšmetos. Vadošais autors, Joe A Vinson, ir ķīmiķis pie universitātes Scranton, Pennsylvania. Neviens no trim autoriem šķiet, ārstiem vai medicīnas speciālistiem, un neviens, šķiet, ir publicējuši aptaukošanos saistītiem pētījumiem pirms. Pētījumu finansēja papildināt ražotājs, piemēro pārtikas zinātnē.

Pētījumā tika izmantots zaļās kafijas ekstrakts (zīmola GCA). Autori piezīmi, ka GCA 45.9 % chlorogenic skābe, kas apliecinātu aktīvā sastāvdaļa ir standartizēts saturs ir. Tagad pretēji tam, kas tika teikts par Dr Oz parādīt chlorogenic skābe ir arī grauzdēta kafija ievērojamos daudzumos, tāpēc jums nav nepieciešams veikt zaļās kafijas ekstraktu, lai iegūtu labu devu.

Pacientiem pēc nejaušības principa tika sadalīti (metode netiek izpausta) iedalīt trīs grupās: augstu devu, mazas devas un placebo grupā (kas tika aprakstīti tikai kā aktīva viela). Nav skaidrs pamatojums kā deva tika noteikta netika sniegta. Katrā grupā palika vienā grupā par sešām nedēļām, bija divas nedēļas neveiksminieks, tad pārcēlās uz nākamo grupu. Lūk, kur mēs uzskriet vairāk problēmu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Kā pētījums par zaļās kafijas pupiņas

Grupas kalpoja kā savas kontroles un rotēt starp augstiem devu, mazas devas un placebo.

  • Grupas (6 pacientiem) 1: augstas devas (x 6 nedēļas) — Pludinājums (x 2 nedēļas) — mazas devas (x 6 nedēļām)-Pludinājums (x 2 nedēļas) — placebo grupā (x 6 nedēļas)
  • Grupa 2 (4 pacientiem): mazas devas — Pludinājums — placebo grupā — Pludinājums — augstas devas
  • Grupas 3 (6 pacientiem): Placebo-Pludinājums — augstu devu — Pludinājums — mazas devas

Tas neizskatās tik nesaprātīga. Tomēr atzīmēja, ka izmeklētāji šādi:

Augstas devas nosacījums bija 350 mg GCA iekšķīgi trīs reizes dienā. Nelielas devas nosacījums bija 350 mg GCA pieņemti mutiski divreiz dienā. Placebo nosacījums sastāvēja no 350 mg inerta kapsula neaktīvo vielu pieņemti mutiski trīs reizes dienā.

Pagaidiet, ko? Mazas devas roka bija divreiz dienā, kamēr placebo un augstiem devu roku bija trīs reizes dienā? Tas nozīmē, ka dalībnieki un izmeklētājiem varētu noteikt, kura periods bija mazas devas režīmu. Zinot šo, var noteikt citu divas ārstēšanas periodu. Tik daudz mirdzoši un placebo kontrolei – nevar ticami uzskatām šo kodētā tiesu.

Pamatojoties uz protokolu, dalībniekiem tika vērtētas pēc nedēļas, 0, 6, 8, 14, 16 līdz 22. Diēta ir novērtējusi intervijas un atgādināt — notoriously neuzticami nozīmē izmērīt faktisko kaloriju patēriņu. Svars, augstums, ķermeņa tauku un asinsspiediens tika aprēķinātas katrā apmeklējuma reizē. Droša un efektīva?

Oz, gan autori norāda, ka piemaksas bija drošs un bez blakusparādības. Taču pētījuma neziņo blakusparādība informāciju vispār nav nekādas blakusparādības, lietojot GCA norādot. Ņemot vērā informācijas nav, šķiet, ir bijusi sistemātiski apkopoti, nav skaidrs, mēs varam pieņemt šo paziņojumu. Kā minimums, autoriem jādara zināmas blakusparādības starp trīs apstrādes posmiem. Pārsteidzoši, bija-ievērojami palielināt sistoliskā un diastoliskā asinsspiediena, kura autori piezīmi parādījās tikai placebo ārstēšanas sastāvdaļa.

Svara zudums bija pēdējais? Autori apgalvo, ka 14 no 16 dalībnieki uztur to pazemināts svars pēc pētījuma pabeigšanas-tas ir apšaubāms, jo neviens Papildinājums vai medikamentu aptaukošanās turpina strādāt pēc tam, kad jūs pārtraucat lietot to.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Zaļās kafijas pupiņas, svara zudums testam

Uztura produkti, kas sola strauju nosvērt loss ar nav izmantot vai kaloriju ierobežojums, nav nekas jauns. Federal Trade Commission regulāri pieņem diētu papildināt izkrāpšanu, un ir prasības prasa sarkaniem karogiem reklāmās nevērtīgu produktu sarakstu. Palūkosimies uz šo testu zaļās kafijas pupiņas:

  • Izraisa svara zudumu divas mārciņas vai vairāk nedēļā vienu mēnesi vai ilgāk, bez diētas vai realizēt? Svara zudums prasība ir nedaudz zem 1lb nedēļā bez diētas vai uzdevumā.
  • Izraisa ievērojamu svara zudumu, neatkarīgi no tā, ko un cik patērētāju ēd? Pētnieki apgalvo, nebija kaloriju veids vai devas atšķirība tomēr svara zudums radās.
  • Izraisīt pastāvīgu svara zudums (pat tad, ja patērētājs apstājas, izmantojot produktu)? Svara zudums, kas radies pēc izmēģinājuma beigām apgalvoja izmeklētāji.
  • Bloķēt absorbcijas tauku un kaloriju, lai patērētāji varētu zaudēt ievērojamu svara? Faktiskais mehānisms (ja tāds ir) nav skaidra. Parādīt to sauc tauku bloķētājs.
  • Droši patērētāji varētu zaudēt vairāk nekā trīs mārciņas nedēļā ilgāk par četrām nedēļām? Apgalvo 10 % vairāk nekā 22 nedēļas.
  • Izraisa ievērojamu svara zudumu visiem lietotājiem? Studiju prasības visiem dalībniekiem zaudēto svaru, zaudēja tauku, un samazina savu ĶMI.
  • Izraisīt ievērojamu svara zudumu, ko nēsā uz ķermeņa, vai ierīvē ādā? -nav piemērojams

Dr Oz segments rada vairākas FTC sarkans karogi – ja tā ir samaksāta tirdzniecības ziņojumu, jūs varētu paziņojiet par to FTC.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Secinājums

Zaļo kafijas pupiņu bagātinātāji ir viltus svara zudums produktu īpašībām. Papildinājums trūkst ticamības, tikai publicēto klīnisko izpēti, ir niecīgs, un tas, šķiet, ir dažas nopietnas metodoloģijas problēmas. Neņemot vērā visu to, Dr Oz vietā pieņēmis tā kā jaunākais panaceja, svara zudums.

Aptaukošanās ir nopietnu veselības problēmu, tomēr Dr Oz šķiet diezgan saturu spekulācija nepierādītu produktu vietā nodrošinot ticamu, uz zinātni balstītu informāciju. Reālajā pasaulē, pastāvīgu svara zudums ir grūti, un ir nav ātru risinājumu. Bet ne burvja Ožas zemē.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

local_offerevent_note May 24, 2020

account_box masroysaja