Dr Oz Odporúča Zelenej Kávy Fazule Extrakt

Dr Oz odporúča zelené kávové zrná.Nemôžem držať krok s Dr Oz. Stačí, keď som myslel Posledná chudnutie miracle Malina ketón, príde ďalším hmotnosti strata všeliek. Tento čas, je to zelené kávové zrná.

Eveyone vie Dr Oz, teraz. Predtým hosťom na Oprah, on má svoju vlastnú show, ktorý bol postavený na čom je pravdepodobne najväčší platforma pre zdravie paveda a lekárske šarlatánstvo denné televízii. Okrem podpory homeopatie, on hostil doplnok obchodník Joe Mercola niekoľkokrát podporovať nevyskúšané doplnkov. On bol nazývaný pred podpory smiešne Diéta plány, a dávať zlé poradenstvo pre diabetikov.

A nezabudnite jeho neúspešný pokus o skutočnosti preukázať niektoré vedy na jeho show, keď sa skúša jablkovej šťavy pre arzén, ktorý podnietil list od FDA o jeho metodike. Jeho rozsiahle záznamy hrozné zdravotné poradenstvo je opatrnosť neprijať nič mu naznačuje, v menovitej hodnote. Takže keď znak pred my miestne lekáreň začal reklama Zelená kávové zrná-ako je vidieť na Dr Oz, som sledoval klip.

V poslednej dobe videl Dr Oz v akcii, keď kedy mal SBM vlastné Steven Novella ako hosť, kde bol skutočne výmenu (hoci Stručný) o vedecké dôkazy pre alternatívnej medicíny. Nahradiť Dr Novella naturopath, a budete si to:

Áno, Oz použili termíny kúzlo, ohromujúci, bezprecedentné, liečenie a zázrak pilulku. A jasne naturopath, Lindsay Duncanová, je zamilovaný s týmto produktom. Ale Dr Oz nie je zdravotníckym pracovníkom-on je podpredseda oddelenia chirurgie na Columbia University. By bol trochu skeptický, že jo?

Jedného diváka spadol 2 libry na 5 dní. Ostatné diváka stratil 6 libier do 5 dní. Presvedčivý chudnutie? Bolo presvedčivé, aby Dr Oz.

Takže teraz budem robiť to, čo Dr Oz, výrobcovia show a naturopath Lindsay Duncanová neurobil — vlastne preskúmanie dôkazov.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule extrakt

Štúdia o zelenej kávy fazule extrakt

Tam je nejaký návrh, ale žiadny presvedčivý dôkaz, že konzumácia kávy alebo kofeínu môže mať mierny, vplyv na váhe. Táto štúdia skúmala nepražených alebo zelené kávové zrná, a bol uverejnený v denníku online Diabetes, metabolický syndróm a obezita: ciele a terapia. Denník hovorí je vrstovník-zhodnotil publikácie s priemerom 12 dní od podania redakčné rozhodnutia, ktoré zrejme patrí peer review, je však zrejmé preskúmanie zbežné prinajlepšom.

Štúdia je oprávnený randomizovanej, dvojito zaslepenej, placebom-kontrolovanej, lineárne dávka, crossover štúdia na zhodnotenie účinnosti a bezpečnosti zelenej kávy fazule extrakt nadváhou predmetov. Vedúci autor, A Joe Vinson, je lekáreň na University of Scranton, Pennsylvania. Žiadny z troch autorov sa zdajú byť lekárov alebo zdravotníckych odborníkov, a nikto sa zdajú uverejnili obezita výskum pred. Štúdia bola financovaná doplnok výrobca, aplikovaných vied potravín.

Zelená kávový extrakt (značka GCA) bol použitý v štúdii. Autori podotýkajú, že GCA má štandardizovaný obsah 45,9% chlorogenová kyselina, ktorá je domnelý byť aktívnou zložkou. Teraz v rozpore to, čo bolo povedané na Dr Oz Zobraziť, chlorogenová kyselina je tiež v praženej káve vo významnom množstve, takže nemusíte mať zelené kávový extrakt získať poriadnu dávku.

Pacienti boli náhodne rozdelení (metóda nebola zverejnená) do troch skupín: vysoké dávky, nízke dávky a placebom (ktorý bol opísaný len ako neaktívne látky). Neboli poskytnuté žiadne jasné opodstatnenie ako dávka bola stanovená. Každá skupina zostal v jednej skupine šesť týždňov, mal vymývanie dva týždne, potom sa presťahoval do ďalšej skupiny. Tu je, keď narazíme na ďalšie problémy.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule extrakt

Ako študovať o zelených kávových zŕn

Skupiny slúžil ako vlastné ovládacie prvky, a otáča medzi vysokými dávkami, nízkou dávkou a placebo.

  • Skupina 1 (6 pacientov): vysoké dávky (x 6 týždňov) — vymývanie (x 2 týždne) — nízke dávky (x 6 týždňov)-vyblednutie (x 2 týždne) — placebo (x 6 týždňov)
  • Skupina 2 (4 pacienti): nízke dávky — vymývanie — placebom – vymývanie – vysoké dávky
  • Skupina 3 (6 pacientov): Placebo – vymývanie — vysokú dávku – vymývanie – nízke dávky

To nevyzerá, že nerozumné. Ale vyšetrovatelia poznamenať nasledovné:

Vysoko-dopovať podmienka bola 350 mg GCA zaujatý orálne trikrát denne. Low-dávky podmienka bola 350 mg CGA prijali perorálne dvakrát denne. Placebo podmienka pozostával z inertných 350 mg kapsule neaktívne látky prijaté ústne trikrát denne.

Počkať, čo? Nízke dávky paže bola dvakrát denne, zatiaľ čo placebo a vysokými dávkami paže boli trikrát denne? To znamená, že účastníci a vyšetrovateľov mohla určiť obdobia bola nízka dávka liečby. S týmto vedomím, možno stanoviť ďalšie obdobie dvoch liečby. Toľko oslepujúci a placebo kontrolu – nemožno spoľahlivo považujeme to utajenej pokusu.

Na základe protokolu, účastníci boli vyhodnotené týždne 0, 6, 8, 14, 16 a 22. Strava bola hodnotená podľa rozhovory a odvolanie — notoricky nespoľahlivý prostriedok merania spotreby skutočné kalórií. Hmotnosť, výška, telesný tuk a krvný tlak boli vypočítané každej návšteve. Bezpečné a účinné?

Oz a autori uvádzajú že dodatok je bezpečný a bez vedľajších účinkov. Ale súd nenahlási akýkoľvek vedľajší efekt informácií, ako uvádza bez vedľajších účinkov pomocou GCA. Vzhľadom k tomu, žiadne informácie sa zdá k boli systematicky zhromažďovať, nie je jasné, môžeme prijať toto tvrdenie. Minimálne by autori hlásené nežiaduce účinky medzi tri obdobia. Prekvapivo, tam bol non-výrazné zvýšenie systolického a diastolického krvného tlaku, ktorý autori podotýkajú objavil obmedzené na placebo liečbu zložku.

Urobil chudnutie posledný? Autori tvrdia, že 14 16 účastníkov zachovaná ich hmotnosť znížila po dokončení štúdia-to je pochybné, ako žiadny doplnok alebo lieky pre obesity neustále pracovať potom, čo ste prestali užívať ju.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule extrakt

Zelená kávové zrná hmotnosť strata test

Diétne výrobky, ktoré sľubujú rýchle vážiť straty s bez cvičenia alebo kalorické reštrikcie nie sú ničím novým. Federal Trade Commission bežne preberá na stravu doplniť podvody, a má zoznam pohľadávok vyzýva červených vlajok v reklame na bezcenné výrobky. Poďme dať zelené kávové zrná k testu:

  • Spôsobiť úbytok hmotnosti dvoch libier týždenne a viac za mesiac alebo viac bez diéty alebo cvičenia? Hmotnosť strata nároku je tesne pod 1 libry v týždni bez diéty a cvičenia.
  • Spôsobiť značné chudnutie bez ohľadu na to, čo alebo koľko spotrebiteľa žerie? Vyšetrovatelia tvrdia, nebol žiaden rozdiel v typ kalórií a príjmu, ale chudnutie došlo.
  • Spôsobiť trvalé chudnutie (aj keď spotrebiteľ prestane používať produkt)? Vyšetrovatelia tvrdil chudnutie utrpel po skončení pokusu.
  • Blokovať vstrebávanie tuku alebo kalórií spotrebiteľovi umožniť podstatné schudnúť? Skutočné (ak existujú) nie je jasná. Na výstave pod názvom tuku blokátor.
  • Bezpečne umožní spotrebiteľom stratiť viac ako tri libier týždenne po dobu viac ako štyroch týždňov? Navrhuje 10% po dobu 22 týždňov.
  • Spôsobiť značné chudnutie pre všetkých používateľov? Štúdia tvrdí, všetci účastníci schudol, stratí tuk, a znížiť ich BMI.
  • Spôsobiť značné chudnutie nosiť na tele alebo trenie do kože? -neplatí

Dr Oz segmentu vyvoláva niekoľko FTC červených vlajok-ak to bolo platené komerčné správy, ste mohli podávať to FTC.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule extrakt

Záver

Zelené kávové zrno doplnky majú charakteristiky falošný Chudnutie produkt. Doplnok chýba dôveryhodnosť, iba publikovaných klinických pokusov je malý a zdá mať nejaké vážne metodologické problémy. To všetko ignoruje, Dr Oz namiesto stavila na to ako najmladší všeliek na chudnutie.

Obezita je skutočný zdravotný problém, ale Dr Oz sa zdá docela obsahu touting nevyskúšané výrobkov namiesto poskytnutia vierohodné, vedecky podložených informácií. V reálnom svete, trvalé chudnutie je ťažké, a neexistujú žiadne rýchle riešenia. Ale nie v krajine Oz.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule extrakt

local_offerevent_note May 25, 2020

account_box masroysaja