Dr Oz Rekomenduoja žalios Kavos Pupelių Ekstraktas

Dr Oz rekomenduoja žalios kavos pupelėse.Aš negaliu išlaikyti su Dr Oz. Tiesiog kai aš maniau naujausią weight loss stebuklas buvo aviečių ketonai, kartu ateina kitas svorio netekimas panacėja. Šį kartą, tai žalios kavos pupelės.

Eveyone žino Dr Oz, dabar. Anksčiau svečias Oprah, jis gavo savo šou, kuris jis yra pastatytas į kas tikriausiai yra didžiausias sveikatos Pseudomokslas ir medicinos šundaktariavimas dienos televizijos platforma. Be to, skatinant homeopatija, jis svečiuose papildyti rinkodaros Joe Mercola kelis kartus skatinti neįrodyta papildai. Jis buvo vadinamas prieš skatinti Juokingi dietos planus, ir blogų patarimų suteikti diabetikams.

Ir nepamirškite jo nepavyko mėginimas iš tikrųjų rodo kai kurių mokslo jo rodo, kai jis išbandė obuolių sulčių dėl arseno, kuris paskatino laiškas iš FDA apie jo metodika. Jo daug įrašų baisi sveikatos patarimų yra jūsų dėmesio nepriima nieko jis siūlo nominalia verte. Taigi kai ženklas prieš savo vietos vaistinėje pradėjo reklamos žalios kavos pupelės-kaip matė per Dr Oz, aš vikšrais žemyn atitinkamos iliustracijos.

Paskutinį kartą aš mačiau Dr Oz veiksmų, kai kada jis turėjo BP savo Steven Novella kaip svečias, jei ten buvo iš tikrųjų turėtų keistis (nors trumpai) apie moksliniai įrodymai alternatyvi medicina. Keisti Dr Novella ir naturopath, ir jums gauti šią:

Taip, Oz ar naudoti terminai magija, stulbinantis, neturi precedento, išgydyti ir stebuklas piliulę. Ir aiškiai naturopath, Lindsay Duncan, Dellamorte su šiuo produktu. Tačiau Dr Oz yra sveikatos apsaugos darbuotoją-jis yra pirmininko pavaduotojas chirurgijos departamentas Kolumbijos universiteto. Jis turėtų būti šiek tiek skeptiškai, tiesa?

Vienas žiūrovas sumažėjo 2 svarų per 5 dienas. Kitas žiūrovas praradau 6 svarų per 5 dienas. Įtikinamai svorio netekimas? Tai buvo įtikinamai į Dr Oz.

Taigi dabar aš einu daryti ką Dr Oz, gamintojai Rodyti, ir naturopath Lindsay Duncan nepadarė — faktiškai išnagrinėti įrodymus.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelių ekstraktas

Žalios kavos pupelės ekstrakto tyrimas

Yra kai kurių pasiūlymų, bet jokių įtikinamų įrodymų, kad kavos ar kofeinas žmonėms gali turėti Kuklus, poveikį svorio. Šiame tyrime nagrinėjami neskrudinto arba žalios kavos pupelės, ir buvo paskelbta internetinis žurnalas diabeto, metabolinio sindromo ir nutukimo: tikslai ir terapijos. Žurnalas sako tai peržiūrėta leidinį, bet vidutiniškai 12 dienų nuo pateikimo redakcijos sprendimo, kuris matyt apima tarpusavio vertinimo, tampa aišku, peržiūra yra paviršutiniškas geriausiu.

Tyrimas turi teisę Randomizuotų, dvigubai aklo, placebu kontroliuojamų, linijinis dozės, crossover tyrimo įvertinti veiksmingumą ir saugumą, žalios kavos pupelių ekstraktas antsvorio dalykų. Švino autorius, Joe A Vinson, yra Scranton universiteto, Pensilvanijos chemikas. Nė vienas iš trijų autorių atrodo, kad gydytojai ar medicinos specialistai, ir niekas, atrodo, paskelbė nutukimu susijusių mokslinių tyrimų prieš. Tyrimą finansavo papildymas gamintojas, taikoma maisto mokslų.

Žalios kavos ekstraktas (markės CGA) buvo naudoti tyrime. Autoriai dėmesį, kad GCA standartinį kiekį 45.9 % chlorogenic rūgšties, kuri yra ketinamų veiklioji medžiaga. Dabar priešingai, kas buvo pasakyta apie Dr Oz Rodyti, chlorogenic rūgštis taip pat skrudinta kava dideliais kiekiais, todėl jums nereikia imtis žalios kavos ekstraktas gauti gerą dozę.

Pacientai buvo atsitiktinai suskirstyti (metodas nebuvo atskleista) į tris grupes: didelės dozės, mažos dozės ir placebu (kuri buvo aprašyta tik kaip neaktyvios medžiagos). Savoje, kaip buvo nustatyta, kad dozė buvo pateikta. Kiekvienoje grupėje liko vienoje grupėje šešias savaites, buvo išplauta apie dvi savaites, tada persikėlė į kitą grupę. Štai kur mes įbėgti daugiau problemų.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelių ekstraktas

Kaip mokytis apie žalios kavos pupelės

Grupių ėjo savo kontrolę, ir sukami nuo didelės dozės, mažos dozės ir placebo.

  • 1 (6 Pacientams) grupė: didelės dozės (x 6 savaites) — išplauta (x 2 savaites) — mažos dozės (x 6 savaites)-nevykėlis (x 2 savaites)-placebo (x 6 savaites)
  • 2 (4 Pacientams) grupės: mažos dozės-nevykėlis-placebo-išplauta — didelės dozės
  • Grupė 3 (6 pacientams): Placebo-nevykėlis-didelės dozės-nevykėlis-mažos dozės

Tai neatrodo, kad nepagrįsta. Tačiau tyrėjai pažymėti taip:

Didelės dozės sąlyga buvo 350 mg GCA gerti tris kartus per parą. Mažos dozės sąlyga buvo 350 mg GCA imtasi žodžiu du kartus per dieną. Su placebu sąlyga sudarė 350 mg inertinių kapsulė neaktyvus medžiagos imtis gerti tris kartus per parą.

Laukti, kas? Mažos dozės grupėje buvo du kartus per parą, o placebo ir didelės dozės rankos buvo tris kartus per dieną? Tai reiškia, kad dalyviai ir tyrėjai galėtų nustatyti, kuriuo laikotarpiu buvo mažos dozės gydymas. Žinant tai, galima nustatyti ir kiti du gydymo periodai. Tiek daug akinantis ir placebo kontrolės – negali patikimai manysime užkoduotą teismo proceso.

Remiantis Protokolu, dalyviai buvo vertinami pirkinių savaites 0, 6, 8, 14, 16 ir 22. Dieta buvo vertinamas interviu ir išėmimas iš apyvartos – gerai žinoma nepatikimi priemonė faktiškai kalorijų suvartojimo matavimo. Svoris, ūgis, kūno riebalų ir kraujo spaudimas buvo apskaičiuotos kiekvieno apsilankymo. Saugus ir veiksmingas?

Oz ir autoriai nurodyti, kad priedas buvo saugiai ir be šalutinio poveikio. Tačiau teismo procese nepraneša šalutinis poveikis informaciją, išskyrus nurodant jokių šalutinių poveikių, naudojant GCA. Atsižvelgiant į tai, jokios informacijos atrodo, kad buvo sistemingai surinkti, nėra aišku, mes turime priimti šį pareiškimą. Bent jau autoriai turėtų apie šalutinį poveikį tarp trijų gydymo ciklų. Keista, ten buvo ne gerokai padidėjęs Sistolinis ir diastolinis kraujo spaudimas, kuriuose autoriai pasirodė tik placebo gydymo komponentas.

Ar svorio kritimas paskutinis? Autoriai teigia, kad 14 iš 16 dalyvių išlaikyti savo sumažino svorį baigusi tyrimą-tai yra abejotinas, nes nėra priedas ar vaistų nutukimo ir toliau dirbti po to, kai jums nutraukti jo vartojimą.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelių ekstraktas

Žalios kavos pupelės svorio netekimas bandymo

Maisto produktų, kurie žada greitai pasveriama nuostolių su jokių naudojimosi ar kalorijų apribojimas – nieko naujo. Federalinės prekybos Komisijos nuolat ant dietos papildymas nesąžiningi tampa, ir ji vadina raudonosios vėliavos beverčiai produktų reklamos reikalavimų sąrašas. Tegul įdėti žalios kavos pupelės į šį kriterijų:

  • Svorio prarasti dviejų svarų ar daugiau per savaitę, mėnesį ar ilgiau, bet dietos arba naudotis? Svorio netekimas teiginys yra beveik 1lb savaitei be dietos ar mankšta.
  • Daugiau svorio prarasti nesvarbu, ką ir kiek vartotojas valgo? Tyrėjai teigia, nėra skirtumo kalorijų tipo ar suvartojimo, dar svorio įvyko.
  • Sukelti nuolatinio svorio (net tada, kai vartotojas nebetaiko produkto)? Tyrėjai teigė svorio nuostolius kurie atsirado pasibaigus teismo.
  • Blokuoti absorbcijos riebalų ar kalorijų, kad vartotojai galėtų prarasti daugiau svorio? Tikrasis mechanizmą (jeigu toks yra) nėra aišku. Šou jis vadinamas riebalų blokavimas.
  • Saugiai leisti vartotojams prarasti daugiau kaip tris svarų per savaitę daugiau nei keturias savaites? Teigia 10 % daugiau nei 22 savaites.
  • Daugiau svorio prarasti visiems vartotojams? Tyrimas teigia visi dalyviai prarasti svorio, prarasti riebalų, ir sumažinti savo KMI.
  • Prarasti daugiau svorio jį dėvėti ant kūno arba patrinkite jį į odą? — netaikoma

Dr Oz segmentas kelia keletas FPK raudonos vėliavėlės-jei ji buvo mokama komercinį pranešimą, jūs gali pranešti tai FPK.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelių ekstraktas

Sudarymo

Žalios kavos pupelės papildai turi netikrą svorio praradimas produkto savybės. Priedas trūksta patikimumo, tik paskelbti klinikinio tyrimo metu yra nedidelis, ir atrodo, kad turi turėti rimtų metodinių problemų. Visa tai ignoravimas, Dr Oz yra vietoj apkabino jį kaip naujausias panacėja nuo svorio.

Nutukimas yra realus sveikatos problema, tačiau Dr Oz atrodo gana turinio touting neįrodyta produktams, o ne patikima ir moksliškai pagrįstų informacijos teikimą. Realiame pasaulyje, nuolat svorio sunku, ir nėra jokių greitai išsprendžia. Bet ne Oz Sklypai.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelių ekstraktas

local_offerevent_note May 26, 2020

account_box masroysaja