Dr Oz Soovitab Roheliste Kohviubade Ekstrakt

Dr Oz soovitab rohelised kohvioad.Ma ei saa sammu pidada Dr Oz. Just siis, kui ma arvasin, et viimane kehakaalu kaotus ime oli Vaarika ketoonperoksiidid, mööda jõuab teise massi kadu imerohi. Sel ajal on rohelised kohvioad.

Eveyone teab Dr Oz nüüd. Varem Külastajate Oprah, sai ta oma show, mis ta on-is mis on tõenäoliselt suurim platvormi tervise Pseudoteadus ja meditsiinilise Puoskarointi päevasel ajal televisioonis. Lisaks soodustamisele Homöopaatia, ta on majutatud täiendada turundaja Joe Mercola mitu korda edendada tõestamata toidulisandeid. Ta on kutsutud enne naeruväärne dieedi plaanid, ja andes halb nõuanne diabeetikutele.

Ja ärge unustage oma ebaõnnestunud katse tegelikult näidata mõned teadus oma show testimisel arseeni, mis ajendas kiri FDA umbes tema metoodika õunamahla. Tema ulatuslik püügiprotsent kohutav tööl on oma ettevaatlikult lükata midagi soovitab ta nimiväärtusega. Nii kui oma kohaliku apteegi ees märk hakkas reklaam rohelised kohvioad – nagu linna Dr Oz ma jälitatud sätestatakse kõnealuse klipp.

Viimast korda nägin Dr Oz tegevus, kui kui ta oli SBM enda Steven Novella külalisena, kus oli tegelikult vahetus (ehkki lühike) alternatiivmeditsiini teaduslikke tõendeid. Asenda Dr Novella Luonnonparantaja ja saada see:

Jah, Oz ei kasuta mõisted maagia, uskumatud, enneolematu, ravi ja ime pill. Ja selgelt Luonnonparantaja, Lindsay Duncan on armunud see toode. Kuid Dr Oz on tervishoiutöötaja – ta on Columbia Ülikoolis kirurgia osakonna asejuhataja. Ta tahaks olla natuke skeptiline, eks?

Ühe vaataja langenud 2 £ 5 päeva. Muud vaataja kaotas 6 naela 5 päeva. Veenev kaalulangus? See oli veenev Dr Oz.

Nii et nüüd ma lähen tegema mida Dr Oz, show ja Luonnonparantaja Lindsay Duncan tootjad ei teinud — tegelikult läbi tõendid.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

Roheliste kohviubade ekstrakt uurimuse

Seal on mõned ettepaneku, kuid ühtki veenvat tõendit, et kohvi tarbimine või kofeiini tarbimine võib olla tagasihoidlik, mõju kaalu. Selles uuringus uuriti röstimata ja rohelisi kohviube ja avaldatud online ajakirja suhkurtõbi, Metaboolne sündroom ja ülekaalulisus: eesmärgid ja teraapia. Töölehe ütleb-eelretsenseeritud publikatsioon on aga keskmiselt 12 päeva toimetamise otsus, mis ilmselt kuuluvad eksperdihinnangu, mis on selge läbivaatamine on põgus on parim.

Uuring on õigus randomiseeritud, topeltpimedas, platseebokontrolliga, lineaarne annus, crossover uuring kohvioad ekstrakti ülekaalulised teemadel ja nende tõhususe hindamiseks. Plii Autor Joe A Vinson on keemik ülikooli Scranton, Pennsylvania. Ükski kolmest autorid tunduvad arstid või meditsiinitöötajatel ja ükski näivad avaldanud rasvumisega seotud uurimistööd enne. Uuringut rahastas täiendada valmistaja, toidu rakendusteadused.

Uuringus kasutatud rohelise kohvi ekstrakti (brändi GCA). Autorid Pange tähele, et GCA 45,9% chlorogenic hapet, mis on väidetavalt olema toimeaine sisaldusega standarditud sisu. Nüüd vastupidiselt mida öeldi Dr Oz show, chlorogenic hape on ka Röstitud kohvi märkimisväärsel hulgal, nii ei pea võtma rohelise kohvi ekstrakti saada hea annus.

Patsiendid jagunesid juhuslikult (meetod ei avalikustata) kolme rühma: suure annuse, väikese annusega ja platseebo, (mida kirjeldatakse vaid kui passiivne aine). Anti selge õigustus kuidas annus, mis on kindlaks määratud. Iga rühm viibinud ühes rühmas kuus nädalat, oli kahvatu kaks nädalat, siis kolis järgmise rühma. Siin on, kuhu me sattunud rohkem probleeme.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

Kuidas õppida umbes rohelised kohvioad

Sõprade teenis oma kontrolli ja pöörata suure annuse, väikese annusega ja platseebo vahel.

  • Grupp 1 (6 patsiendid): kõrge doosiga (x 6 nädalat) — kahvatu (x 2 nädalat) — väikese annusega (x 6 nädalat)-kahvatu (x 2 nädalat) — platseebo (x 6 nädalat)
  • Grupp 2 (4 patsiendid): väikese annusega — kahvatu — platseebo-kahvatu — suure annuse
  • Rühma 3 (6 patsiendid): platseebo-kahvatu — suure annuse — kahvatu — väikese annusega

See ei tundu, et põhjendamatu. Kuid uurijad märkida järgmist:

Suure annuse seisund oli 350 mg kolm korda päevas suukaudselt GCA. Väikeses annuses tingimus oli 350 mg GCA võtta suu kaudu kaks korda päevas. Platseebo tingimus koosnes 350 mg inertne kapsel passiivne aine võtta suuliselt kolm korda päevas.

Oota, mida? Väikese annuse arm oli kaks korda päevas, kui platseebo ja kõrge doosi käe olid kolm korda päevas? See tähendab, et osalejad ja uurijad võivad kindlaks, millisel perioodil oli väikese annusega ravi. Teades seda, saab määrata kahe ravi ajavahemikud. Nii palju pimestav ja platseebo kontrolli – me ei saa usutavalt käsitleda seda korraga avalikustatakse pimemenetletava kohtuprotsessi.

Protokolli põhjal hinnati osalejate nädalat 0, 6, 8, 14, 16 ja 22. Dieet hindas intervjuud ja meenutavad — väga ebausaldusväärne vahendeid mõõtmise tegeliku kalorite tarbimist. Kaal, pikkus, keharasva ja vererõhk arvutati iga külastuse. Ohutu ja tõhus?

Oz ja autorid riikliku lisatoetuse oli ohutu ja kõrvaltoimeid. Vaid kohtuprotsess ei anna kõrvaltoime teavet üldse, kui kohta ei ole kõrvaltoimed kasutamisel GCA. Kuna puudub teave näib olevat olnud süstemaatiliselt kogutud, ei ole selge, võtame selle avalduse. Minimaalselt peaks autorid teatanud menstruatsioonide kolme ravi kõrvaltoimed. Üllataval kombel oli ebaoluliseks kasv süstoolne ja diastoolne vererõhk, milles autorid ilmus piiratud platseebo ravi komponent.

Kas kehakaalu langus viimase? Autorid väidavad, et 14 16 osalejat säilitada nende alandada kaalu pärast uuringu-see on kaheldav, kuna täiendada või ravimeid rasvumise jätkab tööd pärast seda, kui te lõpetate ta.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

Rohelised kohvioad kaalulangus Test

Dieet tooted, mis lubavad kiiret kaalutakse kahju ei teostamine või kalorite piiramine ei ole midagi uut. Federal Trade Commission rutiinselt toitumine täiendada petuskeemid võtab ja on seda nõuab punased lipud väärtusetu toodete reklaamides nõuete loetelu. Let’s panna rohelised kohvioad seda testi:

  • Põhjustada kehakaalu langust kaks naela või rohkem nädalas kuus või rohkem ilma dieedi või teostada? Kaalu kaotus nõue on pisut alla 1lb/nädal ilma dieting või kasutamise.
  • Põhjustavad olulisi kaalulangus ükskõik milline või kui palju tarbija sööb? Uurijad väidavad ei erine kalorite tüüp või tarbimist, kuid kaal kadus.
  • Põhjustada püsiv kaalulangus (isegi siis, kui tarbija lõpetab toote kasutamine)? Uurijad väitnud tekkis pärast kohtuprotsessi lõppu kaalulangus.
  • Blokeerida rasva ja kaloreid tarbijatele märkimisväärset kaalus imendumist? Tegelik mehhanism (vajaduse korral) ei ole selge. Näidata seda nimetatakse fat blokeerija.
  • Ohutult võimaldab tarbijatel üle kolme naela nädalas rohkem kui neljaks nädalaks? Väidab 10% 22 nädala jooksul.
  • Põhjustavad olulisi kaalulangus kõigi kasutajate? Uuring väidab kõiki osalejaid kaalust, kaotatud rasva ja vähendada oma BMI.
  • Põhjustavad olulisi kaalulangus seljas kehal või hõõrudes nahasse? -ei kohaldata

Dr Oz segmendi tõstatab mitmeid FTC punased lipud – see oli makstud äri sõnumi sa võiks teada anda FTC.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

Järeldus

Rohelised kohvioad toidulisandid on võlts massi kadu toote omadusi. Lisa puudub usutavuses, ainult avaldatud kliinilises uuringus on väike ja neil on mõned tõsised metoodilised probleemid. Kõike seda eirates Dr Oz on hoopis omaks see nagu uusim imerohi kaalulangus.

Rasvumine on tõeline terviseprobleem, kuid Dr Oz tundub üsna sisu touting tõestamata toodete asemel usutav, teaduslikult põhjendatud teavet. Reaalses maailmas püsiv kaalulangus on keeruline ja seal on kiireid lahendusi. Kuid mitte Land of Oz.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

local_offerevent_note May 24, 2020

account_box masroysaja