Dr Oz Yeşil Kahve çekirdeği özü önerir.

Dr Oz yeşil kahve çekirdekleri önerir.Dr Oz ile devam edemez. Birlikte en son kilo kaybı mucize ahududu keton olduğunu düşünürken, başka bir kilo kaybı her derde deva geliyor. Bu kez yeşil kahve çekirdekleri ‘s.

Dr Oz, herkes biliyor. Eski Oprah konuk, muhtemelen en büyük platform pseudoscience sağlık ve tıbbi şarlatanlık gündüz televizyon için ne yerleşik kendi gösterisi var. Homeopati teşvik ek olarak, o ek pazarlamacı Joe Mercola birkaç kez kanıtlanmamış takviyeleri teşvik etmek için yaptı. O daha önce saçma diyet planları teşvik ve şeker hastaları için kötü tavsiye vermek için çağrıldı.

Ve o elma suyu için FDA onun metodoloji hakkında bir mektup istemde arsenik test durumunda aslında bazı bilim yaptığı gösteri göstermek için yaptığı başarısız girişimi unutmayın. Geniş skoru çok kötü sağlık tavsiye o yüz değeri göstermektedir bir şey kabul etmemek, dikkatli olduğunu. Bu yüzden benim yerel eczane önündeki işareti yeşil kahve çekirdekleri-olarak görülen Dr Oz, reklam başladı söz konusu kırpmak takip ettim.

Ben Dr Oz eylem zaman zaman o Steven Novella bir konuk olarak kendi SBM’ın olduğunu gördüm en son ne zaman nerede aslında bir exchange (kısa da olsa) alternatif tıp için bilimsel kanıt hakkında. Değiştir Dr. Novella bir naturopath ve bu olsun:

Evet, Oz açısından sihir, şaşırtıcı, eşi görülmemiş, tedavi ve mucize hap kullandınız. Ve naturopath, Lindsay Duncan, bu ürün ile aşık olduğu açık. Ama Dr Oz profesyonel bir sağlık-Columbia Üniversitesi’nde Cerrahi Departmanı Başkan Vekili olduğunu. Biraz şüpheci, doğru olabilir?

Bir Görüntüleyici, 5 gün içinde 2 £ düştü. Diğer görüş 5 günde 6 kilo verdim. Kilo kaybı inandırıcı mı? Dr Oz ikna ediciydi.

Yani ne Dr Oz yapacağım şimdi göstermek ve Lindsay Duncan naturopath üreticileri yapmadın — aslında kanıtları gözden geçirin.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği özü üzerinde çalışma

Bazı öneri ama inandırıcı kanıt kahve tüketimi veya kafein tüketimi ağırlık mütevazı bir etkisi olabilir, vardır. Bu çalışmada, yeşil ya da yeşil kahve çekirdekleri inceledi ve online dergide yayınlanan şeker hastalığı, metabolik sendrom ve obezite: hedefler ve terapi. Dergisi hakemli yayınına, ama görünüşe göre içerir akran gözden geçirin, editoryal bir karar teslim itibaren 12 gün ortalama inceleme en iyi üstünkörü açık diyor.

Çalışma Randomized, çift kör, plasebo kontrollü, doğrusal doz, crossover çalışma etkinliği ve güvenliği kilolu konularda yeşil kahve çekirdeği ekstresinin değerlendirmek için yetkilidir. Baş yazarı, Joe A Vinson, Scranton, Pennsylvania Üniversitesi, bir kimyacı olan. Üç yazar hiçbiri klinisyenler veya tıp uzmanları gibi görünen ve hiçbiri obezite ile ilgili araştırma daha önce yayımladığınız görünmektedir. Çalışmada uygulanan gıda Bilimleri bir özel sayı üreticisi tarafından finanse edildi.

Yeşil Kahve özü (marka GCA) çalışmada kullanılmıştır. Yazarlar, GCA aktif madde olmak sözde % 45.9 klorojenik asit standartlaştırılmış bir içeriğe sahiptir unutmayın. Şimdi tam tersi üzerinde Dr Oz söylenenler için göstermek, iyi bir doz almak için Yeşil Kahve özü almak gerekmez böylece klorojenik asit de önemli miktarda, kavrulmuş kahve mevcuttur.

Hastalar rasgele ayrılır (yöntem değil açıklanması) üç gruba: yüksek doz, düşük doz ve plasebo (Bu yalnızca bir etkin madde olarak tanımlanmıştır). Doz belirleme hiç net bir kanıt sağlandı. Her grup bir grupta altı hafta kaldı, bir fiyasko iki hafta vardı, sonra sonraki grubuna taşınır. İşte burada daha fazla sorun haline çalıştırın.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Nasıl yeşil kahve çekirdekleri hakkında eğitim

Gruplar kendi denetimleri görev yaptı ve yüksek doz, düşük doz ve plasebo arasında dönmüş.

  • Grup 1 (6 hasta): (x 6 hafta) yüksek doz — Silinerek geçiş (x 2 hafta) — düşük doz (x 6 hafta)-(x 2 hafta) silinerek geçiş — plasebo (x 6 hafta)
  • Grup 2 (4 hasta): düşük dozda — Silinerek geçiş — plasebo — Silinerek geçiş — yüksek doz
  • Grup 3 (6 hasta): plasebo — Silinerek geçiş — yüksek doz — Silinerek geçiş — düşük doz

Bu kadar mantıksız gibi görünmüyor. Ancak araştırmacılar şunları kaydetti:

Yüksek doz durumu 350 mg, günde üç kez ağızdan alınan GCA yapıldı. Düşük doz durumu 350 mg günde iki kez ağızdan alınan GCA yapıldı. Plasebo durumu etkin madde sözlü olarak üç kez günlük alınan kapsül bir 350 mg inert oluşuyordu.

Bir dakika, ne? Plasebo ve yüksek doz kol günde üç keziken düşük doz günde, kolumdu. Yani katılımcılar ve Müfettişler düşük doz tedavi dönemi olduğunu belirleyebilir. Bunu bilerek, diğer iki tedavi süreleri belirlenir. Bu kadar kör ve plasebo kontrol için-biz inandırıcı bu kör mahkemeye düşünün olamaz.

Katılımcılar protokolüne dayanan, 0, 6, 8, 14, 16 ve 22 haftalıkken değerlendirildi. Diyet değerlendirilen mülakat ve geri çekme — gerçek kalori tüketimini ölçme güvenilmeyeceğini anlamına gelir. Ağırlık, boy, vücut yağ ve kan basıncı hesaplanan her ziyaret. Güvenli ve etkili?

Oz ve yazarlar ek güvenli ve yan etkileri ücretsiz devlet. Ama deneme herhangi bir yan etkisi bilgi, GCA kullanmanın hiçbir yan etkisi dışında belirten rapor yok. Herhangi bir bilgi sistematik olarak toplanan, bu beyanı kabul edebileceği açık değildir görülmektedir. En azından, yazarlar yan etkileri arasında üç tedavi süreleri bildirmeliydi. Şaşırtıcı, sistolik ve diyastolik kan basıncında ki yazarlar plasebo tedavisi bileşeni için kısıtlı çıktı, önemli olmayan bir artış vardı.

Kilo kaybı yaptı geçen? Yazarlar 14 16 katılımcı indirdi onların ağırlık çalışma tamamlandıktan sonra tutulan-hiçbir ek veya obezite için ilaç alarak durdurmak sonra çalışmaya devam ettikçe bu şüpheli, olduğunu iddia ediyor.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Kilo kaybı testi için yeşil kahve çekirdekleri

Hızlı söz diyet ürünler kaybı hiç egzersiz ile kilo veya kalori kısıtlaması olan yeni bir şey yok. Federal Ticaret Komisyonu düzenli olarak diyet eki dolandırıcılığı üzerinde alır ve Alacaklar değersiz ürünlerine yönelik reklamlarda kırmızı bayraklar çağıran bir listesi vardır. Yeşil kahve çekirdekleri bu test edelim:

  • Ya da neden bir kilo veya bir hafta bir ay veya daha fazla diyet olmadan kilo kaybı egzersiz? Kilo kaybı hemen altında 1 lb/hafta diyet ya da egzersiz iddiadır.
  • Ne ya da ne kadar tüketici yer olursa olsun önemli ağırlık kaybına neden? Müfettişler, kalori yazın veya alımı fark yoktu, ancak kilo kaybı oluştu iddia.
  • (Hatta tüketici ürün kullanılarak durduğunda) kalıcı kilo kaybına neden? Müfettişler, duruşma bittikten sonra sürekli kilo kaybı iddia etti.
  • Yağ veya önemli kilo vermek tüketici etkinleştirmek için kalori emilimini engellemek? Gerçek mekanizması (varsa) açık değildir. Dizide şişman bir engelleyici yaşıyorsun.
  • Güvenli bir şekilde tüketicilerin daha fazla dört hafta boyunca haftada 3 kilo fazla etkinleştirmek? %10 22 Hafta içinde olduğunu iddia ediyor.
  • Tüm kullanıcıları için önemli ağırlık kaybına neden? Çalışma tüm katılımcılar kilo vermişsin, kayıp yağ iddia ediyor ve onların BMI düşük.
  • Vücut üzerinde giyen veya deri içine ovuşturarak önemli ağırlık kaybına neden? — geçerli değil

Dr Oz segment birkaç tutarsa Eğer ücretli bir ticari ileti MTK red bayrakları – MTK rapor.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Sonuç

Yeşil kahve çekirdeği takviyeleri sahte kilo kaybı ürün özellikleri vardır. Ek inandırıcılığını yoksun, yalnızca yayınlanmış klinik küçük ve çok ciddi bazı yöntembilimsel sorunlar var gibi görünüyor. Tüm bu görmezden gelerek, Dr Oz yerine onu kilo kaybı için en yeni derde deva olarak benimsemiştir.

Obezite gerçek sağlık meselesi henüz Dr Oz güvenilir, bilime dayalı bilgi sağlamak yerine oldukça içerik touting kanıtlanmamış ürünleri gibi görünüyor. Gerçek dünyada kalıcı kilo kaybı zordur ve hiçbir hızlı düzeltmeleri bulunmaktadır. Ama Oz arazi içinde.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

local_offerevent_note May 26, 2020

account_box masroysaja