Dr Oz Zaleca Ekstrakt Z Ziaren Zielonej Kawy

Dr Oz zaleca Zielona kawa.Nie może nadążyć z Dr Oz. Po prostu, Kiedy myślałem, że najnowszy cud utraty wagi był keton malinowy, przychodzi kolejny panaceum utraty wagi. Tym razem, to zielonych ziaren kawy.

Eveyone zna Dr Oz, teraz. Dawniej Gości na Oprah, ma swój własny show, które on jest wbudowany w to, co jest prawdopodobnie największa platforma dla zdrowia pseudonauki i szarlataneria medyczna w ciągu dnia telewizji. Oprócz promowania homeopatii, on gospodarzem uzupełnienie marketingu Joe Mercola kilka razy do promowania niesprawdzone suplementy. On został nazwany przed na promowanie planów diety śmieszne i złe doradztwo dla diabetyków.

I nie zapomnij o jego nieudanej próbie rzeczywiście pokazują niektóre nauki na jego show, gdy on testowany sok jabłkowy dla arsenu, które skłoniły list od FDA o jego metodologii. Jego szerokie bilans straszne zdrowie porady jest twój ostrożnie, aby nie przyjąć wszystko, co sugeruje on, według wartości nominalnej. Więc kiedy zaczął znak przed moim apteki Zielona kawa – jak widać na Dr Oz, śledziłem w zatrzask.

Ostatni raz widziałem Dr Oz w akcji, podczas gdy miał SBM własne Steven Novella jako gość, gdzie było faktycznie wymiany (choć krótki) o dowody naukowe dla medycyny alternatywnej. Zastąpić Dr Novella naturopath, i ty dostać ten:

Tak, Oz zrobił używać terminów magii, zdumiewające, bezprecedensowy, leczyć i cud tabletek. I wyraźnie naturopath, Lindsay Duncan, jest zachwycona tym produktem. Ale Dr Oz jest pracowników służby zdrowia – on jest wiceprzewodniczący w departamencie operacji na Columbia University. Będzie on nieco sceptyczny, prawda?

Jeden widz spadła 2 kg w 5 dni. Inne przeglądarka stracił 6 kg w 5 dni. Przekonujące odchudzania? To był przekonujący do Dr Oz.

Więc teraz mam zamiar zrobić to, co Dr Oz, producentów show i naturopath Lindsay Duncan nie — faktycznie dokonać przeglądu dowodów.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Badania na ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Tam jest jakaś propozycja, ale nie ma przekonujących dowodów, że picie kawy lub spożycie kofeiny może mieć skromny, wpływ na masy. Badanie to zbadać niepalonego lub zielonych ziaren kawy i został opublikowany w Dzienniku online cukrzyca, zespół metaboliczny i otyłości: cele i terapia. Dziennik pisze, to jest recenzowanych publikacji, ale średnio 12 dni od przedłożenia decyzji redakcji, która podobno zawiera wzajemnej weryfikacji, to oczywiste, przegląd jest pobieżny w best.

Badanie przysługuje Randomized, dawki podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo, liniowe, skrzyżowanym badaniu do oceny skuteczności i bezpieczeństwa ekstraktu zielone ziarno kawy w osób z nadwagą. Główny autor, A Joe Vinson, jest chemik w Uniwersytetu Scranton, Pennsylvania. Żaden z trzech autorów wydają się być lekarzy lub lekarzy i żaden wydają się mieć opublikowane badania związane z otyłością przed. Badania zostały sfinansowane przez producenta uzupełnienie stosowanych nauk żywność.

Ekstrakt z zielonej kawy (marki GCA) był używany w badaniu. Autorzy zauważają, że GCA ma standardowe zawartość Kwas chlorogenowy 45,9%, który jest rzekomo być aktywny składnik. Teraz w przeciwieństwie do tego, co powiedzieli na Dr Oz Pokaż, Kwas chlorogenowy jest również w kawa palona w znaczących ilościach, więc nie musisz się ekstrakt z zielonej kawy aby uzyskać dobrą dawkę.

Losowo podzielono pacjentów (Metoda nie została ujawniona) na trzy grupy: wysoka dawka, niskie dawki i placebo (co było opisane tylko jako substancja nieaktywna). Nie jasne uzasadnienie jak ustalono dawki został dostarczony. Każda grupa przebywał w jednej grupie do sześciu tygodni, miał rozmycie dwa tygodnie, a następnie przeniósł się do następnej grupy. Oto, gdzie natrafiamy na więcej problemów.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Jak uczyć o zielonych ziaren kawy

Grupy służył jako ich własne kontrole i między wysokiej dawce, niskie dawki i placebo.

  • Grupa 1 (6 pacjentów): wysoka dawka (x 6 tygodni) — rozmycie (x 2 tygodnie) — niskie dawki (x 6 tygodni)-rozmycie (x 2 tygodnie)-placebo (x 6 tygodni)
  • Grupa 2 (4 pacjentów): niskie dawki — rozmycie-placebo-rozmycie — wysokie dawki
  • Grupa 3 (6 pacjentów): Placebo-rozmycie — wysoka dawka — rozmycie — niskie dawki

To nie wygląda, że nieuzasadnione. Ale śledczy zauważyć, co następuje:

Stan wysokiej dawki było 350 mg GCA doustnie 3 razy dziennie. Stan niskie dawki było 350 mg GCA brane doustnie dwa razy dziennie. Stan placebo składało się 350 mg kapsułki obojętnych substancji nieaktywnych podejmowane ustnie trzy razy dziennie.

Czekać, co? Niskie dawki ramię było dwa razy dziennie, podczas gdy placebo i ramienia wysokiej dawki były trzy razy dziennie? Oznacza to, że uczestników i badaczy może określić w tym okresie było niskie dawki leczenia. Wiedząc o tym, można ustalić inne okresy dwóch leczenia. Tyle oślepienie i placebo kontroli – nie można wiarygodnie uważamy to próby oślepiony.

W oparciu o protokół, uczestników były oceniane w tygodniach 0, 6, 8, 14, 16 i 22. Dieta została oceniona przez wywiady i żądać zwrotu pieniędzy — notorycznie niewiarygodne środków pomiaru zużycia rzeczywistego kalorii. Masy, wysokości, tkanki tłuszczowej i ciśnienia krwi zostały obliczone każdej wizyty. Bezpieczne i skuteczne?

Oz i autorzy stwierdzić, że dodatek było bezpieczne i wolne od działań niepożądanych. Ale procesu nie zgłosić wszelkie informacje efekt uboczny wcale, poza żadnych skutków ubocznych stosowania GCA. Biorąc pod uwagę brak informacji wydaje się były systematycznie gromadzone, nie jest jasne, że możemy zaakceptować tej instrukcja. Co najmniej autorów powinny odnotowano skutki uboczne między okresami trzy leczenia. Zaskakująco było nie znaczny wzrost ciśnienia skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi, które autorzy zauważają, pojawił się ogranicza się do składnika leczenie placebo.

Czy utrata wagi Ostatni? Autorzy twierdzą, że 14 16 uczestników prowadzi ich obniżenie wagi po zakończeniu badania-to jest wątpliwe, gdyż nie uzupełnienie lub leki na otyłość nadal działa po przerywać.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Badania zielone ziarna kawy dla utraty wagi

Diety produktów, które obiecują szybkie zważyć strat bez wykonywania lub ograniczenie kalorii to nic nowego. Federalna Komisja handlu rutynowo nabiera na oszustwa suplement diety i ma listę twierdzi, że nazywa czerwone flagi w reklamach produktów bezwartościowe. Postawmy zielonych ziaren kawy do tego testu:

  • Spowodować utratę masy ciała dwóch funtów lub więcej tygodni na miesiąc lub więcej bez diety i ćwiczeń? Wagi utraty roszczenia wynosi poniżej 1lb/tydzień bez diety i ćwiczeń.
  • Powoduje znaczną utratę masy ciała bez względu na to, co i ile konsument zjada? Badacze twierdzą, nie było żadnej różnicy w kalorii typu lub spożycie, ale utrata wagi.
  • Spowodować stałej masy ciała (nawet wtedy, gdy konsument zatrzymuje się przy użyciu produktu)? Badacze twierdzili straty wagi po zakończeniu procesu.
  • Blokowanie wchłaniania tłuszczu i kalorii, aby umożliwić konsumentom znaczne schudnąć? Rzeczywiste mechanizm (jeśli są) nie jest jasne. Show nazywa się tłuszczu zablokowany.
  • Bezpiecznie konsumentom stracić więcej niż trzy funty tygodniowo więcej niż cztery tygodnie? Twierdzi 10% ponad 22 tygodnie.
  • Powoduje utratę znacznej wagi dla wszystkich użytkowników? Badanie roszczeń wszystkich uczestników stracił na wadze, utraty tłuszczu i zmniejsza ich BMI.
  • Powoduje znaczną utratę masy ciała przez noszenie go na ciele lub pocieranie go w skórę? -nie dotyczy

Dr Oz segmentu podnosi kilka FTC red flag-jeśli to było płatnych wiadomości handlowe, może zgłoś to do FKH.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Zawarcia

Zielone ziarno kawy suplementy mają właściwości produkt utrata wagi fałszywe. Dodatek brakuje wiarygodności, tylko opublikowane klinicznego jest malutki, i to wydaje się mieć poważne problemy metodologiczne. Pomijając wszystko, Dr Oz zamiast objęła to najnowszy panaceum dla utraty wagi.

Otyłość jest problemem zdrowotnym prawdziwe, ale Dr Oz wydaje się dość treści touting niesprawdzonych produktów zamiast dostarczanie wiarygodnych informacji naukowo. W świecie rzeczywistym stałej masy ciała jest trudne, i tam są nie szybkie poprawki. Ale nie w krainie Oz.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z ziaren zielonej kawy

local_offerevent_note May 25, 2020

account_box masroysaja