Ekstrakt Z Zielonej Kawy Bean

Zielone ziarno kawy Wyciąg – czy to naprawdę pomoże Ci schudnąć?

To jest zwiastunem jako rewolucyjny, nowy produkt utrata wagi, który można stopić funtów bez diety i ćwiczeń.

Choć brzmi to wyraźnie zbyt dobra, aby być prawdziwe, zielone ziarno kawy Wyciąg pływa z półki w naturalnych sklepach spożywczych i jest wysoki popyt w Internecie.

Teraz jest wśród najlepszych sprzedawców. Mieliśmy stały na nim.

To nie przypadek, ekstrakt z zielonej kawy bean wzrosła popularność po czym wymienione na Dr Oz Show. We wrześniu, po podejmowane zadania przez krytyków do wywoływania zielone ziarno kawy ekstrakt produkt cud Dr Mehmet Oz prowadzone jego własny eksperyment na dodatek.

Za pomocą 100 ochotniczek, Oz powiedział, że znalazł, że kobiety, które miały ekstrakt stracił średnio dwa funty w dwa tygodnie. Kobiet, którzy brali placebo stracił średnio jeden Funt w ciągu tych dwóch tygodni.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa z oficjalnej strony internetowej

Co to jest zielona kawa?

Zielone ziarna kawy są po prostu ziarna, które nie były palone. Zielona kawa zawiera Kwas chlorogenowy, której Zwolennicy mówią, spowalnia uwalnianie glukozy w organizmie po posiłku, promując w ten sposób utraty wagi.

Kiedy kawa jest palona, większość Kwas chlorogenowy jest stracone. Ekstrakt, Kwas chlorogenowy, jest przekształcany w postaci kapsułek przed sprzedawanych konsumentom. I to nie są tanie. Miesiąc dostaw może kosztować od $20 do $30.

Roszczeń na zielonych ziaren kawy

Ekstrakt z zielonej kawy bean, wystarczy wpisać w Internet zrewidować i będę zasypywany firm reklama jego zdolności, które pomogą Ci schudnąć. Przyjrzeć się bliżej, a zobaczysz, że wiele z tych miejsc odniesienia badaniu z powrotem do ich roszczeń. Że na osiem kobiet i 8 mężczyzn zostało przeprowadzone badanie, opublikowane w czasopiśmie cukrzycy, otyłości i zespołu metabolicznego.

Każdy otrzymali wysokie dawki i niskie dawki ekstraktu zielone ziarno kawy, a także placebo, w trzy oddzielne eksperymentów 6 tygodniowe. Uczestnicy byli zachęcani do spożywania podobną liczbę kalorii każdego dnia w trakcie eksperymentu.

Po 22 tygodnie, lub około 5 miesięcy naukowcy odkryli, że średnio, uczestników stracił ponad 17 kg.

Posiada znaczące odchudzania z nim związane, zgodnie z Dr Joe Vinson, profesor chemii na Uniwersytecie Scranton w Pensylwanii i prowadzić autor badań.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa z oficjalnej strony internetowej

Połów na zielonych ziaren kawy

Mimo, że badanie jest szeroko cytowane jako dowód, zielonych ziaren kawy Wyciąg działa, odżywianie i otyłość ekspertów są zainteresowane ważność wyników. One podkreślić kilka problemów z badania, szczególnie fakt ma dziwne, niekonwencjonalne projekt i że chodziło bardzo niewielu ludzi.

Wskazują również, że badania uczestników stracił na wadze podczas fazy placebo procesu, który sugeruje, ekstrakt z zielonej kawy fasola nie był odpowiedzialny za ich utratę wagi. Na przykład uczestnicy mogą czuli dodawał odwagi wobec szczupły w dół, ponieważ ich wagi i diety były monitorowane w ramach badania.

Ale nawet, jeśli nadal chcesz wierzyć, wyniki badań, uważają, że to mówi, że ludzie mogą stracić znaczną ilość masy bez zmieniania ich spożycie kalorii lub poziom aktywności fizycznej. To jest niemożliwe.

Zwykle, gdy badania łamać prawa fizyczne wszechświata, jest zwykle coś nie tak z samego badania.

W przypisach w badaniu autorzy zauważają, że nie ma konfliktu interesów w tej pracy. Że nie powiedzieć całą historię. Chociaż Vinson jest wymieniony jako główny autor badania, faktycznie nie robił żadnych badań. Badanie przeprowadzono w Indiach. Vinson zbadane dane i napisał papieru badania.

Podczas gdy Vinson zauważa, że ekstrakt zielone ziarno kawy wykorzystywane w badaniu został dostarczony przez stosowane żywności Sciences Inc., firma z siedzibą w Teksasie, on nie wspomniał, że firma również zwrócić go do napisania badania.

Pytany o to potencjalny konflikt interesów, Vinson powiedział, że on nie zyskać finansowo jeśli firma sprzedaje wiele produktów i że dzienniku nie wymagają go ujawniać związek.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa z oficjalnej strony internetowej

local_offerevent_note May 28, 2020

account_box masroysaja