Extrakt Zelené Kávy Bean

Extrakt zelené kávy bean – to opravdu pomůže zhubnout?

Je uváděn jako revoluční nový hubnutí produkt, který může tát liber bez nutnosti dietu nebo cvičení.

I když to jasně zní příliš dobrý být pravdivý, zelené kávové boby extrakt je létání z regálů na přírodní zásoby potravin a je vysoká poptávka online.

Právě teď je to mezi top prodejců. Měli jsme ustáleného běží na něm.

Není vůbec náhodou, extrakt zelené kávy bean vzrostl v popularitě po je uvedeno na Dr. Oz zobrazit. V září, po transportu úkol kritiky za volání extrakt zelené kávy bean zázračný produkt Dr. Mehmet Oz provedl svou vlastní experiment na dodatku.

Použití 100 ženských dobrovolníků, Oz řekl, že zjistil, že ženy, kteří se extrakt v průměru dvě libry za dva týdny. Ženy, které se placebo ztratila v průměru o půl kila během těch dvou týdnů.

Chcete-li koupit kávová zrna od oficiální internetové stránky

Co je zelená kávová zrna?

Zelená kávová zrna jsou jednoduše fazole, které nebyly pečené. Zelené kávové boby obsahují kyselinu chlorogenová, který zastánci říkají, zpomaluje uvolňování glukózy do těla po jídle, a tím podpořit hubnutí.

Když jsou pražené zrnkové kávy, většina chlorogenová kyselina je ztracena. Extrakt, s kyselinu chlorogenová, bude převeden na formě kapslí před prodejem spotřebitelům. A to není levná. Za měsíc dodávky může stát mezi $20 a 30 dolarů.

Nároky na zelené kávové boby

Extrakt zelené kávy bean, zadej do vyhledávání na internetu a budete zaplaveni společnosti reklama svou schopnost vám pomůže zhubnout. Podívejte se trochu blíž a uvidíte, že mnohé z těchto stránek odkazovat na jednu konkrétní studii zálohovat svá tvrzení. Studie, zveřejněné v časopise Diabetes, metabolický syndrom a obezity, byl prováděn na osm mužů a osm žen.

Každý dostaly vysokou dávku a nízkou dávku zelené kávové boby extrakt, stejně jako placebo, ve třech samostatných šest týden dlouhá experimenty. Účastníci byli pobízeni ke konzumaci podobný počet kalorií každý den v průběhu experimentu.

Po 22 týdnech, nebo asi pět měsíců vědci zjistili, že v průměru, účastníci ztratil více než 17 liber.

Má výrazné hubnutí, s ním spojené, podle Dr. Joe Vinson, profesor chemie na univerzitě Scrantonu v Pensylvánii a vedoucí autor studie.

Chcete-li koupit kávová zrna od oficiální internetové stránky

Úlovek na zelené kávové boby

Přestože studie je široce citován jako důkaz zelené kávové boby extrakt funguje, výživa a obezita experti se obávají platnosti výsledků. Zvýraznit některé problémy se studiem, zejména skutečnost má zvláštní a netradiční design a že to zapojit velmi málo lidí.

Žalobkyně také podotýkají, že studie účastníci zhubl během placebo fáze procesu, který naznačuje, extrakt zelené kávy bean nebyl zodpovědný za jejich úbytek na váze. Například účastníci mohou cítit povzbuzováni k zeštíhlení, protože jejich hmotnost a dietu byly sledovány v rámci studie.

Ale i v případě, že chcete věřit výsledky studie, za to, že to říká, že lidé mohou přijít významné množství váhy, aniž by se změnila jejich kalorický příjem nebo úrovně fyzické aktivity. To je nemožné.

Obvykle, když studie rozbít fyzikální zákony vesmíru, je obvykle něco v nepořádku s studii samotnou.

Pod čarou ve studii autoři podotýkají, že oni mají žádný střet zájmů v této práce. To neříká celou pravdu. Ačkoli Vinson je uveden jako hlavní autor studie, on vlastně neudělal některý z výzkumu. Studie byla provedena v Indii. Vinson zkoumal údaje a studie článek napsal.

Zatímco Vinson poznamenává, že extrakt zelené kávy bean, použité ve studii byl dodán použité potraviny Sciences Inc., společnost se sídlem v Texasu, nezmínil, že společnost mu napsat studie také zaplatil.

Když ptal se na tomto možnému střetu zájmů, Vinson řekl, že nemá získat finančně, pokud společnost prodává mnoho výrobků a že deník nebyl nucen odhalit vztah.

Chcete-li koupit kávová zrna od oficiální internetové stránky

local_offerevent_note May 28, 2020

account_box masroysaja