Kādi Ir Ieguvumi No Yacon

Yacon, Polymnia sonchifolia, pazīstams arī kā Peru zemes ābolu ir dzimtā Dienvidamerikas valstīm, kas ir saulespuķu radinieks. Tas ražo sulīga, ēdami bumbuļu, no kuras tās nosaukums tulkots kā “ ūdeņains saknes, ” ir iegūta.

Cilvēki, kas Andes patika yacon kā pārtikas avots vairāk nekā tūkstoš gadus. Yacon piedāvā noteiktu veselības pabalstus.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

Asins cukura pārvaldības

Sīrups ražots no yacon saknes var palīdzēt samazināt jūsu cukura līmeni asinīs, saskaņā ar pētījumu publicēja aprīļa 2009 jautājums par “Klīniskā uzturu.” Sugarlike molekulas sauc par fructooligosaccharides, kas izriet no nondigestible ogļhidrātu aicināja inulīna, yacon sniedz apmēram pusi cukura salduma nepalielinot cukura līmeni asinīs.

Šajā pētījumā aptaukošanās brīvprātīgajiem ar insulīna rezistenci, kas neatbilstošu reakciju uz šūnas insulīnu klātbūtni, tika dotas divas dienas devas yacon sīrupa satur 0.29 gramu un 0.14 gramu uz kilogramu ķermeņa svara fructooligosaccharides.

120 Dienu pētījuma noslēgumā dalībnieki bija panākt ievērojami zemāku badošanās insulīna līmenis. Tomēr badošanās cukura līmeni asinīs netiek ietekmēta. Pētījums parādīja arī to, ka yacon sīrups veicina svara zudumu un apspiestas apetīti.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

Vēža profilakses

Potenciālās pretvēža priekšrocības yacon tika pierādīta audu kultūras pētījums par cilvēka dzemdes kakla vēža šūnas publicēts oktobris 2011 izsniegšanas žurnālā “Fitoterapia”. Yacon savienojumi inhibē izaugsmi un vēža šūnu vairošanās un veicināta agrā šūnas nāvi.

Audu kultūras pētījums publicēts decembris 2010 izsniegšanas žurnālā “ ķīmija un bioloģiskās daudzveidības, ” sēnes, kas aug uz saknēm un lapu yacon pierādīja pretvēža priekšrocības pret ādu, resnās zarnas, nervu un asins vēzi.

Aknu veselību

Kombinācija yacon un silymarin, kas ir aktīvā komponenta piena dadžu, uzlabota holesterīna un cukura līmeni asinīs līmeņi pacientiem ar metabolo sindromu pētījums publicēts March 2008 jautājums par “Pārtika un ķīmiskā toksikoloģija.” Metaboliskā sindroma ir, nosacījumu kombināciju, kas palielina risku sirds slimības un diabēts.

Šajā pētījumā dalībnieki patērē 2.4 grami yacon un 0,8 gramus diennaktī 90 dienas silymarin. Rezultāti parādīja, ka kombinācija papildināt uzlabota holesterīna līmeni un novērst tauku uzkrāšanos aknās, vadošajiem pētniekiem iespēju noslēgt yacon un silymarin var veicināt veselīgu sirds un aknu funkcijas veicināšanai dzīvniekiem, kam.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

Uztura vajadzībām

Svaigu yacon ir nedaudz saldu garšu un kraukšķīgs faktūru līdzīgi kā ābols, bet tā aromāts ir gandrīz tāds kā arbūzu. South amerikāņi ēd gumus, kas var svārstīties no dzeltenas uz violetu kā auglis, ar citrona sulu un medu, vai pievienot to augļu salāti.

Var arī stir-fry, cepta vai cept yacon kā dārzenis. Izmantojiet yacon lapas, arī augsts inulīna, wrap citus pārtikas produktus, kā jūs, kāposti vai vīnogu lapās vai taisīt tos veikt zāļu tējas. Yacon sīrupu un pulverveida yacon papildinājumi ir pieejami.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

local_offerevent_note June 4, 2020

account_box masroysaja