Kas Yra Nauda, Yacon?

Yacon, Polymnia sonchifolia, taip pat žinomas kaip Peru žemės obuolių, yra Pietų Amerikoje, kad yra santykinis bei saulėgrąžą gimtoji. Ji gamina sultingas, valgomieji gumbai, iš kurių jos pavadinimas, išverstas kaip “ vandens šaknis, ” yra kilęs.

Žmonės Andai patiko yacon kaip maisto šaltinis daugiau kaip tūkstantį metų. Yacon siūlo tam tikrą naudą sveikatai.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

Cukraus kiekis kraujyje valdymo

Sirupas pagamintas iš yacon šaknies gali padėti sumažinti cukraus kiekį kraujyje, pagal tyrimas paskelbtas balandžio 2009 klausimas “Klinikinė mityba.” Sugarlike molekulių yacon žinomas kaip fructooligosaccharides, kuris yra kilęs iš nondigestible angliavandenių vadinamas inulino, teikia apie pusę cukraus saldumynų ir nedidinant cukraus kiekį kraujyje.

Tyrime, nutukusiems savanoriams su insulino varža, kuri yra netinkamas ląstelių atsakas į insulino, buvo suteikta dviejų paros dozės yacon sirupo, kuriame yra 0.29 g ir 0,14 g fructooligosaccharides / kg kūno svorio.

120 Dienų tyrimo pabaigoje dalyviai pasiekė žymiai mažesnė badavimo insulino kiekis. Tačiau nebuvo daromas badavimo cukraus kiekį kraujyje. Tyrimas taip pat parodė, kad yacon sirupo skatinti svorio ir nutylėtų apetitas.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

Vėžio prevencijos

Yacon nuo vėžio nauda įrodyta audinių kultūros tyrimas žmogaus gimdos kaklelio vėžio ląstelių paskelbta 2011 m. spalio numeryje žurnalas “Fitoterapia.” Yacon junginių slopinamas augimas ir dauginimasis vėžio ląsteles ir skatinti anksti ląstelių žūtį.

Audinių kultūros tyrimas paskelbtas 2010 m. gruodžio numeryje žurnalas “ chemija ir biologinės įvairovės, ” grybelis, kad auga ant šaknys ir lapai, yacon parodė, priešvėžiniai išmokas odos, kolonas, nervų ir kraujo vėžio.

Kepenų sveikatai

Yacon ir silimarino, kuris yra aktyvus komponentas – pieno usnis, patobulintas cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje lygiai pacientams su medžiagų apykaitos sindromu tyrimas paskelbtas m. kovo 2008 “Maisto ir chemijos toksikologijos.” Metabolinis sindromas – tai didina riziką širdies ligų ir diabeto sąlygų derinys.

Tyrime, dalyvių suvartoti 2,4 g yacon ir yra už 0.8 g silimarino per parą 90 dienų. Finale kartu papildymo pagerino cholesterolio kiekį bei išvengti riebalų kaupimąsi kepenyse, todėl mokslininkai daryti išvadą, kad yacon ir silimarino gali skatinti sveiką širdies ir kepenų funkciją.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

Mitybos reikmėms

Šviežios yacon yra šiek tiek saldaus skonio ir traškus tekstūros panašus į obuolį, o jo skonis yra artima arbūzas. Pietų amerikiečiai valgo gumbai, kuris gali svyruoti nuo geltonos iki violetinė, kaip vaisių, citrinų sulčių ir medaus, ar jie įtraukti jį į vaisių salotos.

Taip pat galite kepkite, kepti arba kepti yacon kaip daržovių. Naudoti yacon lapai, taip pat daug inulino, į kuriuos vyniojami kitų maisto produktų, kaip kopūstų ar vynuogių lapai, arba užvirinti juos, kad žolelių arbata. Taip pat Yacon sirupo ir miltelių pavidalo yacon papildai.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

local_offerevent_note June 2, 2020

account_box masroysaja