Kasu Ja Kõrvalmõjud Yacon Dieet Väljavõte

Selle Yacón on traditsiooniliselt kasvatatud Andes Kolumbia, Peruu ja Argentina taim. See magusa maitsega mugul on söödud inimesi neis riikides juba sajandeid.

Viimase pooleteise kümnendi jooksul teadlased on määratlenud taime kemikaale, mis on programmi võimalik aidata inimesi, kes on püüdnud kaalust alla võtta. Mugulaid, mis on teadlasi põnevil koostisosa on fructooligosaccharide.

See on polüsahhariid, mis fruktoosi. Samas mugula maitse magus ja on söödavad, see ei ole metaboliseerub inimese seedetrakti.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

Kasu ja kõrvalmõjud Yacon Dieet ekstrakti

Selle Yacon on juur, mis näeb välja nagu kartul. Kohalikud meeldib, sest see on täitmise ja mitmekülgne. Seda saab kasutada tassid. Väidetavalt olevat olnud oluline laiatarbekaupu Inca dieeti.

Magus maitse ja võimetus seeditav kombinatsiooniga tehakse väga huvitav teadlased. Uuringud on näidanud, see aitab koolon tervise ja seedimist, sest sõbralikud bakterid seedesüsteemi kasutavad.

Yacon on nüüd kasutada luua kaalulangus tooteid ja kasutamiseks inimeste kannatusi diabeedi tõttu madal toiteväärtus ja magus maitse-tooteid nagu yacon tablette ja muud loodud.

See on ka näidanud, et parandada maksa tervise, veresuhkru haldamist ja aitab verd, koolon, närvide ja naha vähi ennetamise. Uuringud näitavad, see toimib ka söögiisu vähendavaid ja edendab kaalulangus.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

Muu looduslik aine, mis on programmi võimalik aidata kaalulangus on puu gartsiinia cambogia. See puu on olnud osa Dieet ja inimesed, kes elavad India, Indoneesia ja Myanmari sadu aastaid meditsiin. Hiljuti hakkas Lääne teadlased otsivad tervisliku kehakaalu kaotus alternatiive, õpib puu.

Nad leidsid teave oli põnev. Puu, mõnikord nimetatakse Malabar tamarind, näidati ohjeldada isu ja kehakaalu tõus peatus. Teadlased kindlaks hydroxycitric hape (HCA, leitud kõrvitsa värvilised puu põhjusena koorik.

Aasias on kuivatatud rinds kasutada segamiseks karri, tšatnid ja sadu erinevaid roogasid koostisosana. West hydroxycitric hape on koostisainena ekstraktid, toidulisandid ja dieedi tablette. Paljud inimesed vaimustunult. Vili on õnnistuseks paljudele.

Gartsiinia cambogia on läinud kohalike Aasia kõht valutama meditsiini maailmas kaalulangus tunne. Üks, et paljud inimesed omaks võtnud aidata neil saada tervemaks.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

Yacon täiendus arvamused

Yacon on nimi tähistatakse taim Smallanthus sonchifolius, kus on mugul köögiviljade (sarnane kartuli) ja Lõuna-Ameerikas levinud toiduaine. See näeb välja nagu magus kartul ja maitseb nagu pirni. Kuigi ise mugulaid kasutatakse toiduvalmistamisel, kasutatakse siirup (nn yacon siirup) mugul on saadud alternatiivne magusaine.

See taimne nimetatakse mõnikord ka selle ‘ Dieet kartul, “mis arvatakse olevat seotud fructooligosaccharide (FOS) sisu. Et FOS kasu soolestiku tervise ja prebiotic mõju ja nad võivad ka väikesed söögiisu suppressing mõju rasvunud, söömine halvendab.

See on arvatavasti olema hea toidulisand, sest tema tootmiskulud on madalad ja saagikus on kõrge, on Viimane finantsiliselt teostatav allikatest toidu FOS samas võimaluse korral hoida ära suhkru tarbimist, yacon siirup, ise on magus.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

Inimeseõpetuse yacon on praegu piiratud. Üks uuring toetab kaalu kadumise mõju, mida võib tarbida kaloreid eelkõige samas teiste uuringus märgiti, et yacon omab anti motoorikat vara (aeglustub soole transiitaja) mis on teada, et vähendada söögiisu mõnevõrra. Need omadused on arvatavasti seotud FOS sisu ja sarnaneb FOS hüvitisi muudest allikatest.

Näriliste uuringud näitavad leviku ning ‘ hea “bakterite koolon vastavalt yacon’s prebiotic mõju, samuti suurenemist mineraalsete omastamise koolon, millest Viimane on kasulik luude tervist. Need omadused on seni tõestatud inimestel koos, kuid arvatavasti esine kuna ilmneda ka inimesel muud FOS allikas märkis.

Seal on yacon, mis on väidetavalt anti diabeetik lehtedest valmistatud tee toode. Ei ole inimeste tõendeid selle väite ja tõttu vähemalt üks uuring märkides neerukahjustuste seotud tee (neerukahjustus kipub vähendab glükoosi taset veres), arvatakse, et selle aluseks väidetavalt anti diabeetik mõju ja tee tarbimine on soovitatav.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

local_offerevent_note May 16, 2020

account_box masroysaja