Mis On Yacon Kasu?

Yacon, Polymnia sonchifolia, ka Peruu maa õun on emakeel on suhteline päevalill Lõuna-Ameerikas. Ta toodab mahlane, söödavad mugulad, kust tema nime tõlkida kui “ vesised juur, ” on saadud.

Inimesed Andid on olnud yacon toidu allikas üle tuhande aasta. Yacon pakub teatud kasu tervisele.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

Veresuhkru juhtimine

Yacon juurtest valmistatud siirup võib aidata alandada oma veresuhkur uuring avaldati aprillis 2009 küsimust “Clinical Nutrition.” Sugarlike molekulide yacon tuntud fructooligosaccharides, nondigestible süsivesikute nn inuliinisiirupi saadud osutada umbes pool suhkru magusus tõsta veresuhkru taset.

Uuringus anti rasvunud vabatahtlikega rakkude puudulik reageerimine insuliini kohalolek on insuliiniresistentsuse kahe päevase annuse yacon siirupit sisaldav 0.29 grammi ja 0,14 grammi kilogrammi kehakaalu kohta fructooligosaccharides.

Lõpus 120-päevane uuring osalejad olid saavutanud tunduvalt tühja kõhuga insuliini taset. Aga vere suhkrusisaldus tühja kõhuga ei mõjutanud. Uuring näitas ka, et yacon siirup edendada kaalulangus ja rõhutud isu.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

Vähi ennetamine

Yacon vähivastaste Ohutustestid olid näidanud koekultuuri uuring inimeste emakakaela vähi rakkude avaldatud oktoober 2011 küsimus ajakirja “Fitoterapia.” Yacon ühendite pärssis kasvu ja rakkude paljunemist ja edendada varajase rakusurma.

Koekultuuri uuringus avaldati detsembris 2010 küsimust ajakirja “ keemia- ja bioloogiline mitmekesisus, ” seen, mis kasvab juured ja lehed yacon näidanud vähivastane kasu vastu nahka, koolon, närvi ja vere vähk.

Maksa tervise

Kombinatsioon yacon ja silymarin, mis on aktiivne komponent piimohakas, täiustatud kolesterooli ja veresuhkru taseme patsientidel metaboolse sündroomi uurimuses avaldatud märts 2008 küsimust “Toiduainete ja kemikaalide toksikoloogia.” Metaboolne sündroom on tingimuste kombinatsioon, mis suurendab riski südamehaiguste ja diabeedi puhul.

Uuringus osalejad tarbitud 2,4 g yacon ja 0.8 g silymarin päeva 90 päeva. Tulemused näitasid kombinatsioon täiendada parandada kolesteroolitase ja vältida rasva kogunemist maksa juhtivate teadlaste järeldada, et yacon ja silymarin võivad edendada terve südame ja maksa funktsiooni.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

Meditsiiniliseks otstarbeks

Värske yacon on kergelt magusa maitse ja krõmpsuv tekstuur sarnane apple, kuigi selle maitse on lähedase arbuus. Lõuna ameeriklased söövad mugulad, mis võib kollane lilla, nagu puu, sidrunimahl ja mesi, või neid lisada puuviljasalat.

Saate ka stir-fry, röstitud või küpsetada nii taimsed yacon. Yacon lehed, samuti kõrge hüdrolüüsivad abil wrap muud toitu te teeksite kapsas või viinamarja lehed või keeta neid muuta rohuteed. Yacon siirup ja pulbristatud yacon toidulisandid on samuti saadaval.

Vajuta siia, et osta Yacon täiendus

local_offerevent_note June 2, 2020

account_box masroysaja