Recenzie Yacon Root Extrakt

Yacon koreňa extrakt bol v médiách v poslednej dobe, ako strava Yacon získava popularitu medzi tými, ktorí chcú schudnúť rýchlo a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Myšlienka že sladkou chuťou sirup vám pomôže zbaviť kíl sa javí ako rozporné, ale to je tvrdenie je tu. A na rozdiel od iných doplnky chudnutie na trhu dnes, Yacon strava je podporená svedectvo od ľudí, ktorí používajú produkt aj vedeckými štúdiami.

Kliknite tu kúpiť Yacon získať doplnok

Ako Yacon koreňa extrakt prácu?

Pričom sirup na dennej báze zníži váš index telesnej hmotnosti (BMI), pas a celkovej telesnej hmotnosti. Štúdia na univerzite Sao Paulo stanovená bez pochýb že Yacon koreňa pomáha telu absorbovať všetky základné vitamíny a minerály.

V skutočnosti to neznamená len podporujú chudnutie ale tiež vedie k silnejšej hustoty kostí. Extrakt funguje najlepšie, keď brať pred jedlom, ako to bude dať výpis čas dodávky tvojmu telu všetky potrebné rozpustnej vlákniny a poskytujú aj zdravé baktérie. Čo robí tento sirup tak efektívne, je, že môže slúžiť ako zdravá alternatíva k cukru, ako chutí to rovnako dobre, ale bez nezdravé vedľajšie účinky.

Je síce veľmi jednoduché pre stravy aby sa tvrdenia o chudnutí, dieta Yacon je iný, pretože je podporený solídne vedecké fakty. Štúdia vykonaná Gent S Cabrera W Habib N, et al zahŕňajúce 55 žien, ktoré po dobu 4 mesiacov, ukázal stratili viac ako 33 libier (15 kg) po použití Yacon stravy.

Kliknite tu kúpiť Yacon získať doplnok

Placebom-kontrolovanej, dvojito zaslepenej klinickej štúdii rozdelila účastníkov do dvoch skupín: 40 ženy dostali Yacon Root a 15 dostali placebo sirup. Ako bolo uvedené skôr, 40 ženy, ktorí šli s Yacon diétou stratil 33 libier, zatiaľ čo tí, ktorí vzali placebo sirup skutočne získali 3,5 lbs počas toho istého obdobia.

Však 40 žien ani len schudnúť, ako oni tiež stratil 3,9 palca (10 cm) z ich pas, a ich index telesnej hmotnosti znížila z 34 na 28, a tam bol aj nárast frekvencie ich stolica (.28 do 99), čím eliminuje ich problémy, zápcha.

Okrem stráca váhu, účastníci tiež hlásené 42% pokles pôst hladiny inzulínu, a hladiny inzulínu odpor klesla o 67%. Toto zistenie je obzvlášť významný, pretože to je jeden z hlavných rizikových faktorov pre srdcové choroby a diabetes. Dôkaz o jeho schopnosť znížiť kalórie vznikla v štúdiu, ako LDL (zlý cholesterol) znížil z 137 mg/dL 97.5 mg/dl, pokles o takmer 30%.

Rovnaká klinická štúdia tiež ukazuje, že nielen zníži príjem kalórií, ale budete spaľovať kalórie rýchlejšie. Ako vaše telo dostane zvyknutí sirup extrakt, váš metabolizmus zvyšuje podobným spôsobom ako na cvičenie, ktorá vám umožní spaľovať tuky rýchlo.

To je z tohto dôvodu prečo Yacon hovorí, že môžete teraz schudnúť bez diéty alebo cvičenia, pretože je to pravda. Inými slovami, ženy, ktorí vzal Yacon Root extrakt skúsených významné zdravotné vylepšenia, okrem stratili značnú časť hmotnosti.

Kliknite tu kúpiť Yacon získať doplnok

Pozrite sa na ingrediencie Yacon Diéta

Sirup v Yacon dieta sa extrahuje z rastlín Yacon (Smallanthus sonchifolius), ktorý sa nachádza v pohorí Ánd v Južnej Amerike. Po stáročia tento závod bol zvyknutý Južná Američania vzhľadom k jeho liečivé vlastnosti a výskume sa ukázala byť pravda.

Dôvod, prečo Yacon je taký účinný zdravie dodatok je plný fruktooligosacharidy (FOS), s jednej šarže obsahujúce kdekoľvek od 40% do 50% Tieto fruktooligosacharidy. Tieto fruktooligosacharidy sú molekuly cukru, ktoré z dôvodu ich molekulárnej štruktúra, nemôže byť uznaná Váš tráviaci systém.

To znamená aj keď fruktooligosacharidy chuť sladká ako cukor, vaše telo nebude tráviť väčšinu sirupu. V skutočnosti štúdia ukazuje, že fruktooligosacharidy majú iba 20 kalórií za lyžice, plné tretej menej cukru.

Keď fruktooligosacharidy sa dostať do vášho hrubého čreva, priateľské baktérie v tele je kŕmené, nevyhnutné pre schudnúť a zostať fit a zdravý. Neustále kŕmenie dobré baktérie, nie len schudnúť, ale tiež vedie k lepšie funkcie mozgu, posilniť imunitný systém a znižuje riziko vzniku cukrovky.

Najdôležitejšie, štúdia ukazuje, že baktérie medzi tých, ktorí sa Yacon strave a tých, ktorí nie sú rôzne, a tí, ktorí berú Yacon sú štíhlejšie a v dobrej fyzickej kondícii.

Kliknite tu kúpiť Yacon získať doplnok

Podľa výskumníkov, baktérie v hrubom čreve sú schopné tráviť fruktooligosacharidy a tým zvyšuje počet užitočných baktérií, najmä Bifidobacterium a Lactobacillus. Jedna štúdia ukázala najmä že len 8 g fruktooligosacharidy denne za dva týždne bude zvyšovať bifidobaktérií v zažívacom systéme desaťkrát. Výhody, ktoré poskytuje Yacon stravy sú početné a v mnohých ohľadoch lepšie ako obyčajné rozpustnej vlákniny.

Po dobrých baktérií konzumovať fruktooligosacharidy, zvýšenie počtu a tiež začať produkovať krátkym reťazcom mastných kyselín, ktoré poskytujú potravu pre svoje bunky. A ak ste znepokojený stráca váhu, tieto rovnaké fruktooligosacharidy a mastných kyselín majú vstavaný anti obezita prvky.

Po dlhom výskumu, vedci zistili, že je to preto fruktooligosacharidy upraviť funkciu týchto hormónov, ktoré sa špecificky týkajú trávenie. Pôsobením na hlad hormón ghrelin Yacon strava zlepší vášho tela tráviace funkcie a zníženie chuti do jedla.

Je pravda že Yacon Root extrakt nie je jediná, ktorá má fruktooligosacharidy, ako to tiež nájdete v pór, cesnak, cibuľa a iných rastlinných potravinách, ale je to len Yacon strava, že si ich v koncentrovanej sumy.

Kliknite tu kúpiť Yacon získať doplnok

local_offerevent_note May 31, 2020

account_box masroysaja