Recenzje Extract Zielonych Ziaren Kawy

Recenzje Extract zielonych ziaren kawy

Czy zielone ziarno kawy pomaga schudnąć? To pytanie wielu ludzi zadaje sobie pytanie od widząc uzupełnienie utrata masy ciała, na Dr Oz show.

Jeśli już zastanawiać o tym także, pozwól mi spróbować pomóc sens rzeczy patrząc na badania utraty wagi zielone ziarno kawy. Wierzę, że tylko przez robienie ten może możemy przebić się przez szum, która przenika większość stron internetowych i czasopism.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z zielonej kawy bean

Co to jest zielone ziarno kawy?

Zielone ziarna kawy są ziarna kawy, które nie były palone. Prażenia ziaren zielonej kawy nie tylko zmienia kolor ziaren kawy, ale także usuwa związek o nazwie Kwas chlorogenowy. Jest to Kwas chlorogenowy, czyli w samym sercu zielonych ziaren kawy wagi utraty roszczenia. Palona kawa ma mało Kwas chlorogenowy.

Suplementy zawierają “ekstrakt z zielonej kawy bean”, Kwas chlorogenowy jest wyciąg, które odnoszą się do. Jak wiele roślin substancje chemiczne Kwas chlorogenowy również ma właściwości przeciwutleniające. Kolejny wyciąg z zielonych ziaren kawy, która prawdopodobnie jest również używane w suplementy jest kofeiny.

Kwas chlorogenowy Wikipedii i Autoimminity Research Foundation żywności, które zawierają Kwas chlorogenowy obejmują:

 1. Śliwki suszone
 2. Brzoskwinie
 3. Bambus
 4. Herbata
 5. Jagody
 6. Nasiona słonecznika
Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z zielonej kawy bean

Zielone ziarno kawy i utrata masy ciała

Ma badań na zielonych ziaren kawy i utrata masy ciała. Poniżej są streszczenia niektórych z tych badań.

W myszy badań opublikowanych w 2006 r. w BMC bezpłatne i medycyna alternatywna, zbadane zauważyć, że Ekstrakt kawy zielonej fasoli (dozowanie użyte było 200 i 400 mg/kg masy ciała) zmniejsza stężenie triglicerydów we krwi.

Jednak naukowcy również zauważyć, że ani Kwas chlorogenowy lub kofeiny przez siebie było skuteczne zmniejszenie całkowitej masy ciała lub akumulacji tłuszczu w brzuchu.

Wiele badań zielone ziarno kawy tam polega na myszy.

W 2011 roku meta-analiza zielone ziarno kawy wyodrębnić i utrata masy ciała została opublikowana.

Analiza meta wygląda w poprzednich badań i stara się wszystko razem wrzucić wszystkie podobne badania — przy użyciu statystyk — aby sprawdzić, czy podjęte jako całości, wspólne tendencji lub wynik może być określona. W tym przypadku meta, które analizy był trudny wobec zobaczyć jeśli było wystarczających dowodów, aby powiedzieć “tak, ekstrakt z zielonej kawy bean pomóc ludziom schudnąć.”

Ta meta analiza obejmowała tylko najlepsze badania jakości-randomizowane, kontrolowane placebo podwójne zaślepieni badań klinicznych z użyciem nadwagą ludzi.

Ponad 2000 badań które zostały znalezione, tylko 3 badania spełnione kryteria naukowcy. Te 3 badania stosowane łącznie 143 osób.

Były 3 badania, które zostały zawarte:

 • Efekt Kwas chlorogenowy wzbogacony kawy na wchłanianie glukozy w zdrowych ochotników i jego wpływ na masę ciała, gdy używany długoterminowych w nadwagą i otyłych ludzi (opublikowany: 2007).
 • Niezależnego rynku badania na temat wpływu kształtu kawa na odchudzanie – efekt chlorogenowy kwasu wzbogacony kawy (kawę chape) na wadze, w przypadku osób z nadwagą. (opublikowany: 2009).
 • Svetol ®, ekstrakt zielonej kawy, powoduje utratę wagi i zwiększa chude stosunek masy tłuszczu w wolontariuszy z problemem nadwagi. (opublikowany: 2006).
Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z zielonej kawy bean

Tutaj jest Svetol na Amazon.

Traktowanych jako całość, te 3 badania wydają się pokazać, że nadwaga ludzi, którzy używają ekstrakt z zielonej kawy bean mają znacznie większa utrata masy ciała niż ludzie, którzy używali placebo. To jest dobre, ale naukowcy poszedł na powiedzieć, że stopień ten efekt był “umiarkowane” i że “znaczenie kliniczne w związku z tym nie jest pewne.” Naukowcy iść do powiedzenia, że “wielkość efektu jest niewielki.”

Innymi słowy, zielone ziarno kawy wydaje się promować pewną utratę wagi, ale ze względu na brak dobrych studiów, to trudno powiedzieć na pewno, czy to naprawdę działa, a jeśli to działa, ludzie mogą zobaczyć tylko niewielkie zmiany w wadze.

Wszystko, co powiedział, wnioski te mogą ulec zmianie, jeśli naukowcy zrobi więcej — i lepiej — badania.

W 2012 roku badania, Badanie zielone ziarno kawy została opublikowana w dzienniku, zespołu metabolicznego cukrzycy i otyłości. Badania przeprowadzono w Indiach i trwał 22 tygodni (5,5 miesiąca) i udział kobiet i 16 mężczyzn z nadwagą.

Tak to było dość małe badanie. Było to badanie zielone ziarno kawy dodatek o nazwie “GCA” wykonane przez stosowanych nauk żywność, który finansował badania. Wszystkie tematy otrzymał te same zabiegi (za 6 tygodni każdy) w podwójnej kolejność oślepiony, losowe. Zabiegi były:

 • Placebo (nieokreślone) biorąc pod uwagę 3 x dziennie
 • 350 mg GCA wziąć 3 x dziennie (1050 mg całkowitego)
 • 350 mg GCA podjęte 2 x dziennie (całkowita 700 mg)

Przez okres 2 tygodni oddzielone zabiegi niech związki zmyć z ciała.

Tak na marginesie, Zauważyłem, że stosowanych nauk żywności opiera się w Teksasie. Wszystkie uniwersytety i laboratoriów w Ameryce, dlaczego idą do Indii, aby przetestować swój produkt? Z reguły jestem zwykle sceptycznie odnosi się do badań przeprowadzonych w Indiach.

Na koniec badania:

 • Gdy używany do 6 tygodni, ludzie stracili około 2 kg (około 4 kg) Kiedy biorąc 1050 mg ekstraktu zielone ziarno kawy i około 1,5 kg (około 3 kg), kiedy za pomocą 700 mg ekstraktu. Oba te zostały uznane za istotne statystycznie (to dobrze).
 • 1050 Mg i 700 mg dawki również zaobserwowano spadek tkanki tłuszczowej przez około 1% , a także wskaźnik masy ciała. Obie wartości zostały uznane za istotne statystycznie.
Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z zielonej kawy bean

Jak działa zielone ziarno kawy?

Badania do tej pory raczej powiedzieć, że Kwas chlorogenowy (wyciąg w zielone ziarno kawy) zakłóca enzym zwany glukozy-6-fosfatazy, który jest zaangażowany w używania ciała glukozy (cukru). Myślę, że rzeczy mogą być bardziej skomplikowane niż to, więc zostawię na pytanie “jak to działa” do innych.

Ile zielone ziarno kawy działa?

2011 Meta-analiza zielone ziarno kawy już wspomniano, Państwa “skuteczne dawki GCE (ekstrakt z zielonej kawy) do wykorzystania jako uzupełnienie utrata masy ciała jest również nie ustanowiono.” Innymi słowy Jeśli zielone ziarno kawy pomaga utrata masy ciała, kwotę, która działa nie jest znany.

Powodem, dla którego nie wiem Dlatego istnieją nie wystarczająco dobre studia jeszcze na zielonej kawy Wyciąg i utrata masy ciała.

Jeśli wyniki badania 2012 zielone ziarno kawy są traktowane jako Ewangelii, ludzi należy patrzeć na produkty posiadające co najmniej 700 mg. Ponieważ badania 2012 miała tylko 16 osób, chciałbym zobaczyć co najmniej jedno badanie większych powielanie to przed I czuć się pewnie w swoich ustaleniach.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z zielonej kawy bean

Skutki uboczne zielone ziarno kawy

Nie badania, które widziałem zauważyć jakieś znaczące skutki uboczne zielone ziarno kawy. To nie znaczy że wszystkie zielone ziarno kawy suplementy są efektem ubocznym wolna jednak, bo waga strata produktu twórcy czasami łączyć różne składniki razem, aby zwiększyć efekt utraty wagi.

Zawsze patrzeć w tył etykiety utraty wagi suplementy, które możesz użyć aby zobaczyć składniki, które zawierają.

Ponadto badania do tej pory korzystali z “zdrowych ludzi.” Nie znam żadnych studiów, który przetestował zielone ziarno kawy suplementy u osób z problemami zdrowotnymi lub którzy biorą różne leki.

Jednym badaniu u szczurów zauważył, że zielony Ekstrakt kawy obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Czy dotyczy to osób, lub nie potrzebuje lepszego badania.

Jeśli produkt zielone ziarno kawy zawiera również kofeina lub inne używki, to może wpłynąć na poziom cukru we krwi. To może być problem dla niektórych chorych na cukrzycę.

Małe badanie od 2001 r., opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition, zauważyć, że wysokie dawki (2 g) poziomów Kwas chlorogenowy wzrost homocysteiny u mężczyzn i kobiet. Podczas gdy jest to kontrowersyjne, homocyestine elewacji może odgrywać rolę choroby serca.

Nie wiadomo, czy zielone ziarno kawy suplementy podnieść homocysteiny. Osoby z chorobami serca, którzy biorą zielone ziarno kawy suplementy powinny mówić do swojego lekarza o ich poziom homocysteiny po raz pierwszy, just zostaæ kasa.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z zielonej kawy bean

Zielone ziarno kawy działa?

Nie ma wątpliwości, że zielone ziarno kawy ma rozeznanie utraty wagi. Do tej pory Svetol jest jednym z kilku ekstraktów zielone ziarno kawy, które wykazano na ludziach. Istnieje również nie ma wątpliwości, że dowód utraty wagi jest o wiele mniej niż to, co powiedzieć większość dowodów z badań laboratorium mysz większości stron internetowych. A ja nadal nieco sceptyczny, jeśli badania utraty wagi człowieka prowadzone do tej pory wierzył, zielone ziarno kawy może pomóc ludziom trochę schudnąć, ale dopóki lepiej badania, to trudno powiedzieć na pewno.

Kliknij tutaj, aby kupić ekstrakt z zielonej kawy bean

local_offerevent_note May 26, 2020

account_box masroysaja