Rohelised Kohvioad Ekstrakti

Rohelised kohvioad ekstrakt – see tõesti aitab teil kaotada kaalu?

See on kusjuures kuulutati revolutsiooniline uus kaalulangus toode, mida saab deformeerida naela ilma dieedi või treeningprogrammi.

Kuigi see selgelt kõlab liiga hea et olla tõsi, rohelised kohvioad ekstrakt on all off riiulid natural toidukauplused ja on suur nõudlus online.

See on üks enim müüdud just nüüd. Meil on olnud panna see tõuseb.

See ei ole kokkusattumus kohvioad ekstrakti paisus populaarsuse pärast mainiti Dr Ozshow. Septembris, pärast ülesanne kriitikute kutsudes kohvioad ekstrakti ime toode, Dr. Mehmet Oz läbi oma eksperimendi täiendamiseks.

100 Naiste vabatahtlike kasutamine Oz ütles, et ta leidis, et naised, kes võtsid väljavõtte kaotanud keskmiselt kaks kilo kaks nädalat. Naised, kes võtsid platseebo kaduma üks nael keskmiselt kahe nädala jooksul.

Vajuta siia osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Mis on rohelised kohvioad?

Rohelised kohvioad on lihtsalt ei ole röstitud oad. Rohelised kohvioad sisaldab chlorogenic hapet, mis pooldajad ütlevad, et aeglustab glükoosi release kehasse pärast sööki, edendades seeläbi kaalulangus.

Kui Röstitud kohvioad, kõige chlorogenic hape on kadunud. Väljavõtte teinud chlorogenic happega muundatakse kapsli kujul enne tarbijatele müüdud. Ja see ei ole odav. Ühe kuu jooksul pakkumise võib maksta $20 kuni $30.

Nõuded rohelised kohvioad

Sisesta kohvioad ekstrakti Interneti-otsingu ja sa saad ujutatakse firmad reklaami oma võime teid aidata kaotada kaalu. Vaadata veidi lähemalt ja te näete, et paljud nende saitidel viitavad ühe konkreetse uuringu varundada oma väiteid. Et avaldatud ajakirjas Diabetes, Metaboolne sündroom ja Rasvumine, Uuring viidi läbi kaheksa meest ja kaheksa naist.

Nad olid kõigile antud suure annuse ja väikese annusega kohvioad ekstrakti kui platseebo, kolm eraldi kuue nädala pikkune katsetes. Osalejad olid soovitatakse tarbida sama palju kaloreid päevas eksperimendi käigus.

22 Nädalat või umbes viis kuud pärast teadlased leidsid, et keskmiselt osalejate kadunud üle 17 naela.

See on sellega seotud olulisi kaalulangus vastavalt Dr Joe Vinson, professor keemia õppetooli ülikooli Scranton Pennsylvania ja plii Autor uuring.

Vajuta siia osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Saagi rohelised kohvioad

Kuigi laialdaselt tõendina kohvioad Väljavõte töötab viidatud uuring, toitumine ja ülekaalulisus eksperdid on asjaomaste tulemuste kehtivuse. Nad esile mitmed probleemid uuring, eelkõige asjaolu on veider, ebatavaline disain ja et tegemist väga vähesed inimesed.

Nad märgivad ka kõnealuses uuringus osalejate kaalust platseebo faasis kohtuprotsessi soovitab kohvioad ekstrakti ei vastuta oma kaalulangus. Näiteks osalejad on tunda julgustada Laihduttaa, sest oma kaalulangus ja toitumine oli jälgida uuringu raames.

Kuid isegi siis, kui sa ikka tahad uskuda uuringu tulemused, leiavad, et öeldakse, et inimesed võivad kaotada märkimisväärse summa massist muutmata oma kalorite tarbimist või kehalisest tegevusest. On võimatu.

Tavaliselt siis, kui uuringute murda füüsiline seaduste universumi, seal on tavaliselt midagi õppida, ise valesti.

All all uuring, autorite tähele, et neil pole tegutsemiseeskirjaga käesoleva töö. Mis ei ütle kogu lugu. Kuigi Vinson on loetletud plii Autor uuring, ta tegelikult ei tee mõnda teadusuuringuid. Uuring viidi läbi India. Vinson uurinud andmeid ja kirjutas uuringu paber.

Kuigi Vinson märgib, et uuringus kasutatud kohvioad ekstrakti andis kohaldatakse toidu teadused Inc, äriühing, Texas, ta ei maininud, et firma ka maksta talle kirjutada uuring.

Kui küsiti selle võimalikku huvide konflikti, Vinson ütles, et ta ei saada rahaliselt, kui ettevõte müüb toodet palju ja ajakirja ei vajanud teda avaldama suhet.

Vajuta siia osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

local_offerevent_note May 28, 2020

account_box masroysaja