Roheliste Kohviubade Ekstrakt Arvustust

Roheliste kohviubade ekstrakt arvustust

Ei rohelised kohvioad aidata inimestel kaalust alla võtta? Mis on küsimus palju inimesed küsivad, sest nähes seda kaalulangus täiendada Dr Oz show.

Kui oled olnud mõtlesin selle kohta ka, Las ma proovin aidata teil mõtet asju vaadates kohvioad kehakaalu kaotus teadus. Ma usun, et ainult seda tehes see võib me purustab hype, mis tungib Enamik veebilehti ja ajakirju.

Vajuta siia osta kohvioad ekstrakti

Mis on rohelised kohvioad?

Rohelised kohvioad ei ole Röstitud kohvioad. Roheliste kohviubade röstimise mitte ainult muudab kohvioad värvi, vaid eemaldab ka ühend nimega chlorogenic hape. See on chlorogenic hape, mis on südame kohvioad kaal kahjum nõuete. Röstitud kohvioad on vähe chlorogenic acid.

Kui toidulisandid sisaldavad “kohvioad väljavõte”, chlorogenic hape on nad viitavad ekstrakti. Polüeteen taim nagu chlorogenic hape on antioksüdandi omadused. Teine roheliste kohviubade ekstrakt, mis on ilmselt ka kasutatavad toidulisandid on kofeiini.

Chlorogenic happe Vikipeedia lehele ja Autoimminity Research Foundation sisaldavad toidud, mis sisaldavad chlorogenic hape:

 1. Mustad ploomid
 2. Virsikud
 3. Bamboo
 4. Tee
 5. Mustikad
 6. Päevalilleseemned
Vajuta siia osta kohvioad ekstrakti

Rohelised kohvioad ja kaalulangus

Seal on rohelised kohvioad ja kaalulangus. Allpool on mõned uuringute kokkuvõtted.

Hiire uuring avaldati 2006 BMC tasuta ja alternatiivmeditsiini, uurinud märkis rohelised kohvioad ekstrakti (kasutatud oli 200-400 mg/kg kehakaal) vähendada vere triglütseriidide tase.

Siiski märkis teadlased, et kumbki chlorogenic happe või kofeiini iseenesest oli edukas vähendamine totaalne kaalutõus või rasva kogunemine kõhus.

Palju kohvioad uuringuid seal hõlmab hiirtel.

2011 Meta analüüside kohvioad ekstrakti ja kaalulangus avaldati.

Meta-analüüs vaatleb varasemate uuringute ja üritab ühekordne makse kõigi sarnaste uuringute kõik koos — statistikate — kas tervikuna, levinud trend või välja tulemuse saab määrata. Sel juhul analüüs oli sa näed, kui on piisavalt tõendeid öelda meta “Jah, kohvioad ekstrakti aidata inimestel kaalust alla võtta.”

Meta analüüsi arvestada ainult parima kvaliteediga uuringud – randomiseeritud, platseeboga kontrollitud Standard pime kliiniliste uuringute abil ülekaalulised inimesed.

Üle 2000 uuringute mis leiti, ainult 3 uuringud kriteeriumidele teadlased. Need 3 uuringutes kasutatud kokku 143 inimest.

Need olid 3 uuringud, mis kuulusid:

 • Chlorogenic happe mõjul rikastatud kohvi glükoosi imendumist tervetel vabatahtlikel ja selle mõju keha mass kasutamisel pikaajalise ülekaalulised ja rasvunud inimestel (avaldatud 2007).
 • Kohvi kuju mõju kaalulangus – chlorogenic acid rikastatud kohv (kohv chape) mõju kaalu ülekaalulised inimesed kasutamisel sõltumatu turu-uuring. (avaldatud 2009).
 • Svetol ®, rohelise kohvi ekstrakti, kihutab kaalulangus ja suurendab lean rasva suhtarv vabatahtlikel ülekaalulisuse probleem. (avaldatud 2006).
Vajuta siia osta kohvioad ekstrakti

Siin on Svetol Amazon.

Tervikuna, need 3 uuringud ilmumine näitab, et ülekaalulised inimesed, kes kasutavad kohvioad ekstrakt on oluliselt rohkem kaalulangus kui inimesed, kes kasutasid platseebot. See on hea, kuid teadlased läks öelda, et selle mõju ulatus oli “Keskmine” ja mis on “kliiniline tähtsus on seetõttu ei teatud.” Teadlased minna öelda, et “mõju suurus on väike.”

Teiste sõnadega kohvioad tundub mõned tõed, kuid hea uuringute puudumise tõttu on raske öelda kindlalt, kui see tõesti toimib – ja kui see ei tööta, inimesed võivad näha ainult väikesed muutused kaal.

Kõik, mis tähendab, et need järeldused võivad muutuda, kui teadlased teha rohkem — ja parem — uuringud.

2012 Uuring kohvioad uuring avaldati journal, diabeet Metaboolne sündroom ja Rasvumine. See uuring viidi läbi India ja kestis 22 nädalat (5,5 kuud) ja 16 ülekaalulised mehed ja naised.

Nii et see oli päris väike uurimus. See oli kohvioad täiendada nimega “GCA” toidu rakendusteadused kes rahastatud uuringu teinud uurimise. Kõiki teemasid sai sama ravi (nädalaid 6 iga) standard pime, juhuslikus järjekorras. Ravi olid:

 • Platseebo (määramata) Arvestades 3 x päevas
 • 350 mg GCA võtta 3 x päevas (1050 mg kokku)
 • 350 mg GCA võtta 2 x päevas (700 mg kokku)

2 Nädala jooksul eraldatud ravi lasta pesta ihust ühendid.

Nagu kõrvale, Märkasin, et toidu rakendusteadused põhinevad Texases. Kõik ülikoolid ja labs Ameerikas, miks mindi Indiasse testida oma toodet? Tavaliselt ma tavaliselt skeptiline India-uurimusest.

Uurimus otsas:

 • 6 Nädalat kasutamisel inimesed kaotasid umbes 2 kg (umbes 4 naela) Kuna võttes 1050 mg kohvioad ekstrakti ja umbes 1,5 kg (umbes 3 lbs) Kuna kasutades 700 mg ekstrakti. Mõlemad loeti statistiliselt olulised (mis on hea).
 • Vähenemist keha rasva umbes 1% ning keha massi indeks nähti 1050 mg ja 700 mg annuseid. Mõlemad väärtused loeti statistiliselt oluline.
Vajuta siia osta kohvioad ekstrakti

Rohelised kohvioad tööpõhimõte

Teadus kipub siiani öelda, et chlorogenic hape (väljavõte kohvioad) häirib ensüümi nimega glükoos-6-fosfataas, tegeleb kuidas keha kasutada glükoosi (suhkur). Ma arvan asju võib olla keerulisem kui see, et ma jätan küsimuse “kuidas see toimib” teistele.

Kui palju kohvioad toimib?

2011 Meta analüüside kohvioad juba mainitud, riigid, “efektiivne doos GCE (rohelise kohvi ekstrakti) massi kadu kaasandes kasutamine ka mitte asub.” See tähendab, kui kohvioad aidata kaalulangus, summa, mis töötab ei tuntud.

Me ei tea, põhjus on, sest seal ei ole piisavalt hea uuringud veel rohelise kohvi ekstrakti ja kaalulangus.

Kui 2012 kohvioad uuringu tulemused tehakse nii gospel, peaksid inimesed tootel on vähemalt 700 mg otsima. Kuna 2012 uuring oli vaid 16 inimest, ma tahaks näha vähemalt ühe suurema uuringu paljundusmasinad see enne tunnen kindel oma järeldused.

Vajuta siia osta kohvioad ekstrakti

Rohelised kohvioad kõrvaltoimed

Ükski uuring, mis ma nägin märkida olulisi kõrvaltoimeid, kohvioad. See ei tähenda, et kõik rohelised kohvioad täiendused on kõrvalnäht vaba siiski sest massi kadu toote tegijate vahel kombineerida erinevaid koostisosi koostööd, et suurendada kehakaalu kaotus mõju.

Alati pilk Lisaetiketid kehakaalu kaotus täiendab saate vaadata need sisaldavad koostisaineid.

Ka uuringud seni kasutanud “terved inimesed.” Ma ei tea muidugi mis on uurida kohvioad toidulisandeid inimeste terviseprobleemid või kes võtavad erinevate ravimitega.

Üks rott uuringus märgiti, et rohelise kohvi ekstrakti alandada vererõhku. Kas see kehtib inimesed või mitte vajab paremat teadus.

Kui kohvioad toode sisaldab kofeiini või muude stimulantide, see võib muuta veresuhkru taset. See võib esineda mõned diabeetikutele.

Väike uuring 2001 avaldatud American Journal of Clinical Nutrition, märkis, et kõrge doosi (2 grammi) meeste ja naiste chlorogenic happe suurenenud homotsüsteiini taset. Kuigi vastuoluline, homocyestine tõusu võib mängida rolli südamehaigus.

Pole teada, kui kohvioad toidulisandeid tõsta homotsüsteiini. Südamehaigustega inimesed, kes võtavad kohvioad toidulisandeid tuleks rääkida oma arstiga oma homotsüsteiini taset, ainult et olla ohutu.

Vajuta siia osta kohvioad ekstrakti

Kas kohvioad toimib?

Pole kahtlust, et kohvioad on mõned kaalu kadumise uuringud. Seni Svetol on üks mõned kohvioad ekstraktid, mis inimestel töötada programmi. Ei ole kahtlust, massi kadu tõend on palju vähem kui just enamik veebilehed ütleb teile enamuse lab hiire tulenevad tõendeid. Kuigi ma olen endiselt pisut skeptiline, kui inimese kehakaalu kaotus uuringud seni uskunud, kohvioad võib aidata inimestel kaotada väike kaal aga kuni parema uuring viiakse läbi, on raske öelda kindlalt.

Vajuta siia osta kohvioad ekstrakti

local_offerevent_note May 27, 2020

account_box masroysaja