Roheliste Kohviubade Ekstrakt Kasu

Roheliste kohviubade ekstrakt kasu.

Kuigi enamik ühiskonnas usuvad, et kohv on tervisele see on ainult pool tõde. Puhta rohelise kohvi ekstrakti on saanud üks peamisi müügi kaalu kahjumi tooteid turule. Rohelised kohvioad ekstrakt on mõned väga head tervist ja jõudlust seotud hüvitisi.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

Rohelised kohvioad ekstrakt on võimas antioksüdant

On kaht tüüpi kohv taimed; Arabica ja Robusta. Kõrgeima kvaliteediga rohelised kohvioad väljavõte pärineb Arabica taim, mis on kõrgem polyphenol antioksüdantide chlorogenic ja caffeic happed. Enamus kohvijoojatel on kaotanud palju kasu, et kohv sisaldab. Sügav röstimisel protsess vähendab oluliselt antioksüdant sisu.

Lisaks kohvi on üks kõige laiemalt pestitsiidi/herbitsiid pritsida kultuuride maailmas. Uuringud on näidanud üle 1000 mürkkemikaalide röstitud. See on oluline kasutada orgaanilise kohvi, mis on tasuta ohtlikke kemikaale, mis matkivad hormoone, congest meie maksa, neerude ja südame ning edendavad vähi kasvu.

Teine võimas kantserogeen tekib, kui kõrgel temperatuuril cooking (küpsetamiseks, praadimiseks ja küpsetamiseks) kahjustab suhkruid, mis seejärel suhelda asparagiini aminohape. Keemilise reaktsiooni tekitab tugev kantserogeenne akrüülamiidi. Vahetu ja sügavalt röstitud kohv on näidanud oluliselt rohkem akrüülamiidi kui keedetud kohv.

Seal on palju suurepäraseid tervise kasu kohvitarbimise. 2011 Hiljutine uuring näitas, et inimesed, kes tarbivad kõige kohvi oli väikseima riskiga II tüübi diabeet. Teadlased leidsid, et chlorogenic hape vähendab vabastamist ja üleliigse glükoosi organismis loomist.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

Veresuhkru tasakaalu

Veresuhkru tasakaalu on absoluutselt kriitilise tervislik vananemine organismis. Liiga palju suhkrut ja terad toitumine toob kaasa veresuhkru tasakaalu. Keha läbib spiraalid hüperglükeemia ja hüpoglükeemia. Need veresuhkru tasakaalu tekitada põletikku organismis kõnealuse kahju hormonaalse kontrolli süsteemid, organite ja immuunsüsteemi funktsiooni.

Glükoosi ülekoormus on teine peamine põhjus, veresuhkru tasakaalu. See juhtub siis, kui glükoosi on vabastatakse vereringesse lihaste ja maksa kudesid isegi juhul, kui veresuhkru tase juba oluliselt tõusnud. Pehme märk on oluliselt tõusnud, tühja kõhu veresuhkru taset. Öösel on inimesel kõrgenenud glükoos-6-fosfataas (G6P) ensüümi aktiivsus, mis põhjustab veresuhkru kõrgenenud pressiteade, lihaste ja maksa. Keha põhimõtteliselt sööb need koed.

Viimane tõendid näitavad, et terve tühja kõhuga veresuhkru vahemikud on vahemikus 65-85 mg/DL. Vahepeal, pärast sööki vahemike (2 tundi pärast) peaks kunagi tõusta üle 120 mg/dL. Kui katsesõidu kõrgem on selge viide oksüdatiivse stressi kahjustavad rakke ja kudesid kehas.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

Olulise antioksüdant kohvioad ekstrakt, chlorogenic hape on näidanud sügavalt pidurdamiseks release G6P ensüümi, mis oluliselt stabiliseerib veresuhkru taset. Näitas üks kliiniline uuring annus 400mg kohvioad ekstrakti 32% võrra post sööki vere glükoosi Spike. See tähendab, kedagi, kes oleks äärmiselt ohtlik 160mg/dL veresuhkru tase alla ohutu pärast sööki tasandil 109mg/dL

Stabiilse veresuhkru võimaldab paremini energia, vaimset selgust, hormoon funktsiooni, võõrutus võimeid ja kaalulangus. Toores kohvioad ekstrakti koos teiste superfoods näiteks kakao ja kaneel näidata häid tulemusi stabiliseerivaid veresuhkru ja parandada üldist keha funktsioone. Nende kolme kombinatsiooni synergizes luua veelgi suuremat mõju keha.

Kofeiin kohv diureetiline toime tõttu on vaja tarbida eest vett. Vesi peaks ideaalis olema loomulik kevadest või läbinud sügav filtrimisprotsessi keskkonna toksiinide kõrvaldamiseks.

Vajuta siia osta roheliste kohviubade ekstrakt

local_offerevent_note May 25, 2020

account_box masroysaja