Rostlinná Sirup A Rostlinná Kořen – Zdraví Sladidlo

Rostlinná sladidla je lahodné sladidlo, která se extrahuje z rostlinná kořeny.  Vědci a zdraví vědomé jedlíci jsou vzrušený o vlastnostech rostlinná, protože má velmi málo kalorií a cukru v krvi nízká takže je vhodný pro diabetiky, dieters, lidi s candida přerůstání a těm, kteří se chtějí vyhnout se cukru.

Chcete-li koupit rostlinná doplnit

Co je rostlinná Root?

Rostlinná je sladce chutnající kořenová zelenina, nebo hlíz, které byly vypěstovány v Andách už tisíce let. Rostlinná sladidla se extrahuje z kořenů rostlinná. Rostlinná má příjemnou mírně sladkou chuť a křupavé textury, která byla oproti jablek a melounů.

Rostlinná byl tradičně jedený venkovských lidí, kteří jedí jako osvěžující zákusek.  Rostlinná kořeny obsahují převážně voda a zvláštní druh zdravého cukru zvané Fructooligosacharides (FOS).  Tento zvláštní druh cukru není stravitelné těle a proto rostlinná nezvyšuje hladiny glukózy v krvi , takže je bezpečný pro diabetiky a hmotnost pozorovateli.

Chcete-li koupit rostlinná doplnit

Zdravotní přínosy rostlinná dodatek

Cukr v rostlinná kořen a sirup spočívá primiarly fructooligosacharides (FOS).  Tyto cukry nejsou tráveny v těle a proto rostlinná je skvělý pro kalorií snižuje a nízké cukru stravy.

FOS je také prebiotické, což pomáhá vytvářet zdravou bakteriální probiotické prostředí ve střevě.  FOS obsahuje také vlákninu, která pomáhá předcházet zácpě a udržuje dvojtečka funguje dobře.  FOS bylo také prokázáno ve studiích na zvířatech na:

 • Podpora vstřebávání vápníku
 • Snížení hladiny cholesterolu
 • Posílit imunitní systém
 • Snižuje nádorové léze v tlustém střevě

Rostlinná kořeny a listy jsou vysoká v polyfenolů.  Polyfenoly jsou typ antioxidant, který se ukázal jako užitečný v prevenci rakoviny a srdečních chorob.Rostlinná list, který je rovněž vysoká v polyfenolů, se tradičně používá v Jižní Americe jako pomůcku pro diabetes.  Studie prokázaly, že rostlinná list ke snížení hladiny glukózy v krvi v diabetické a -diabetických potkanů.Rostlinná sladidla má významné glyconutrients a antioxidanty, které jsou prospěšné pro lidské zdraví.

Chcete-li koupit rostlinná doplnit

Spotřebitelé požadují zdravější a se sníženým obsahem kalorií potravin. Rostlinná sladidla je stále populární, protože tento trend. Rostlinná sladidla má řadu výhod a mnoho výhod oproti jiné typy náhradních sladidel. Dvě nejdůležitější výhody jsou, že rostlinná vliv hladiny cukru v krvi nebo narušit střevní ekologie. Cukr v rostlinná sladidla především Fructooligosaccharide (FOS). Rostlinná rovněž obsahuje inulin, glyconutrients a antioxidanty. Mnoho zdravotních výhod rostlinná se týkají tyto živiny.

Zdraví výhody rostlinná kořen a rostlinná sladidla patří:

 • Trávicí Výhody
 • Zdraví kostí Výhody
 • Nutriční výhody
 • Výhody cholesterolu
 • Imunitní systém Výhody
 • Váha ztráta Výhody
 • Rakovina boje výhody
 • Zubní zdraví Výhody
 • Cukrovka Výhody
 • Krev Sugar přínosy
 • Přínosy pro zdraví srdce
 • Výhody imunitní systém

Budeme zkoumat konkrétní výhody rostlinná a rostlinná sladidla v samostatných stránkách.  Klepněte na jednotlivé odkazy nad nebo v navigačním panelu k delším výletům.

Chcete-li koupit rostlinná doplnit

Rostlinná sladidla recepty

Můžete použít rostlinná sladidla jako jiné tekuté sladidlo v receptu.  Můžete jej přidat k něčemu místo medu, cukru, agáve sirup.  Používejte v moučníky, nápoje, salátové dresinky nebo pečení!  Uspokojit vaše sladké zub bez poškození sami.  Je to málo kalorií v porovnání s cukrem (přibližně polovinu kalorií).

Rostlinná sladidla je zdravé sladidlo, protože to není špička hladinu cukru v krvi jako cukr nebo kukuřičný sirup.  To také nebude krmit candida nebo narušit střevní ekologie.  Viny zdarma radost!  Sladkost se nachází v komplexu cukr zvaný inulinu.  Inulin se pomalu rozloží na fructooligosaccharides (FOS), která nebude naštvaná, trávení nebo cukru v krvi.  Tento příjemný sladidlo se používá tisíce let kulturách Jižní Ameriky.

Chcete-li koupit rostlinná doplnit

local_offerevent_note June 2, 2020

account_box masroysaja