Yacon сироп і Yacon корінь – підсолоджувач здоров’я

Yacon сироп є смачно підсолоджувач, який витягується з yacon коріння.  Вчені та здоров’я свідомої їдців раді властивості yacon тому, що вона має дуже мало калорій і цукру в низьких прийняття підходить для діабетиків, сидячі на дієті, люди з candida заростей і тих, хто хоче уникнути цукор.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Що таке Yacon корінь?

Yacon це солодке дегустація рослинного кореня або Бульба, який виріс в Андах Перу протягом тисяч років. Сиропу Yacon витягується з коріння yacon. Yacon має приємний запах злегка солодкуватий і хрустким текстури, що має був у порівнянні з яблуками і кавуни.

Yacon був традиційно з’їдені сільських жителів, які їдять його як освіжаючий закуску.  Yacon коріння містять в основному води і спеціального типу здорового цукру, називається Fructooligosacharides (Фос).  Цей особливий тип цукру не засвоюється тіла і тому yacon не підняти глюкози в крові робить його безпечним для діабетиків і стежать за фігурою.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Користь для здоров’я добавки Yacon

Цукор у yacon корінь і сироп складається primiarly fructooligosacharides (Фос).  Ці цукрів не засвоюється організмом і тому yacon ідеально підходить для калорій зменшується та низькому рівні цукру дієти.

Фос є також prebiotic, яка допомагає створити середовище здорового пробіотичних бактерій в кишечнику.  Фос також містить волокна, яка допомагає запобігти запори і утримує колон, функціонує добре.  Фос також було показано в дослідженнях на тваринах до:

 • Сприяння поглинання кальцію
 • Знизити рівень холестерину
 • Зміцнення імунної системи
 • Зменшує ракові поразки в товстій кишці

Yacon коріння і листя є висока в поліфеноли.  Поліфеноли є свого роду антиоксидант, який було показано корисні в попередженні раку і серцевих захворювань.Yacon лист, який також висока в поліфеноли, традиційно використовувалося у Південній Америці як допоміжний для боротьби з діабетом.  Дослідження показали, yacon лист для зниження рівня глюкози в крові у діабетиків і non діабетична щурів.Yacon сироп має важливі glyconutrients та антиоксиданти, які також є корисними для здоров’я людини.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Споживачі вимагають здоровіше і скоротити калорії їжі. Yacon сироп стає популярним за цією тенденцією. Yacon сироп має численні переваги і багато переваг перед іншими видами підсолоджувачів. Два найбільш важливих переваг, що Yacon не впливають на рівень цукру в крові або засмучений кишкових екології. Цукор у yacon сиропу в першу чергу Fructooligosaccharide (Фос). Yacon також містить інулін, glyconutrients та антиоксиданти. Багато хто з yacon корисніше для здоров’я пов’язаних із цих поживних речовин.

Користь для здоров’я від кореня yacon і yacon сироп включають в себе:

 • Травлення Переваги
 • Здоров’я кісток Переваги
 • Поживні переваги
 • Холестерин переваги
 • Імунна система Переваги
 • Втрата ваги Переваги
 • Рак боротьба переваги
 • Стоматологічне здоров’я Переваги
 • Цукровий діабет Переваги
 • Кров цукроr переваги
 • Користь для здоров’я серця
 • Переваги імунної системи

Ми будемо вивчати конкретні вигоди від yacon і yacon сиропу на окремих сторінках.  Будь ласка, натисніть на окремі посилання вище або на панелі переходів для подальшого вивчення.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

Yacon сироп рецепти

Ви можете використовувати yacon сироп як інші рідкого цукру в рецепт.  Можна додати його до чого замість меду, цукор, агави сиропом.  Використовувати його десерти, напої, заправок для салатів або випічки!  Задовольнити Ваші сладкоежек без шкоди для себе.  Це з низьким вмістом калорій в порівнянні з цукор (близько половини калорій).

Yacon сиропом, здорові підсолоджувач, тому що вона не spike рівень цукру в крові як цукор або кукурудзяний сироп.  Він також не годувати candida або засмучений кишкових екології.  Провину вільний задоволення!  Солодкість знаходиться в складні цукру, називається інулін.  Інулін розпадається повільно на fructooligosaccharides (Фос), який не буде засмучений травлення або цукру в крові.  Цей приємний підсолоджувач був використаний протягом тисяч років від південноамериканського культур.

Натисніть тут, щоб купити Yacon добавка

local_offerevent_note June 2, 2020

account_box masroysaja