Yacon Juure Ekstrakt Arvustust

Yacon Root extract on olnud uudis viimasel ajal, kui Yacon Dieet on võitmas populaarsust seas neid, kes tahavad kaalust alla võtta kiiresti ja ilma kõrvaltoimeid.

Magusa maitsega siirup aitab teil shed liigsed kilod maha idee tundub vastuoluline, kuid mis on siin tehtud nõude. Ja muid kaalulangetamise toidulisandeid turul täna, erinevalt Yacon Dieet on toetada ütlusi inimestelt, kes on kasutanud toodet ja teaduslikud uuringud.

Vajuta siia, et osta Yacon ekstrakti täiendus

Kuidas Yacon juure ekstrakti töö?

Võttes siirupit päevas vähendab oma kehamassi indeks (KMI), piht ja üldise kehakaalu. Kell on Ülikooli Sao Paulo Yacon juur aitab keha absorbeerida olulisi vitamiine ja mineraalaineid kahtlemata kehtestatud uuring.

Tegelikult see ei ole lihtsalt edendada kaalulangus aga kaasneb tugevama luutihedust. Ekstrakt toimib paremini kui enne sööki, sest mis annab väljavõtte ajal esitama oma keha vajalikud lahustuv kiudaine ja tervislike bakterid. Mis teeb see siirup nii tõhus on et see võib olla tervislik alternatiiv suhkrule, nagu see maitseb niisama hea, kuid ilma ebatervislike kõrvaltoimeid.

Kuigi see on väga lihtne esitada nõudeid umbes kaalulangus toidulisanditest, Yacon toitumine on erinevad sest see on tagatud tahke Teaduslikud faktid. Uuring viiakse läbi Genta S, Cabrera W, Habib N, mis hõlmab 55 naiste juhtumitele ja üle 4 kuu, näitasid nad kaotasid üle 33 naela (15 kg) pärast kasutades Yacon Dieet.

Vajuta siia, et osta Yacon ekstrakti täiendus

Selle platseebo-kontrollitud, topeltpimedas kliinilises uuringus kogunemiskohtades osalejad kaheks: 40 naised anti Yacon juure ja on 15 anti platseebot siirup. Nagu eespool öeldud, kaotanud 40 naised, kes läks Yacon dieeti 33 £ ajal need, kes võtsid platseeborühmas siirup tegelikult saadud 3,5 £ samal perioodil.

Siiski 40 naised ei lihtsalt kaalust alla, kui nad kaotasid 3,9 cm (10 cm) välja oma piht ja oma kehamassi indeks langes 34 28 ja oli ka nende väljaheide (28.99), kõrvaldades suvilaehitaja kõhukinnisus sageduse suurenemine.

Lisaks kehakaalu, teatasid osalejad ka 42% langus tühja kõhuga insuliini taset ning insuliini resistentsuse tase ka langenud 67%. See järeldus on eriti tähendusrikas, kuna see on üks suurimaid riskifaktorid südamehaiguste ja diabeedi. Tõendid oma võime vähendada kaloreid asutati ka uuring, kui LDL (halva kolesterooli) langes 137 mg/dL 97,5 mg/dL, ligi 30% langust.

Sama kliiniliste uuring näitab mitte ainult kalorite tarbimist väheneb, kuid teil põletada kaloreid kiiremini. Kui keha saab harjunud siirup ekstrakt, oma ainevahetust suurendab teostada, sarnaselt võimaldab teil põletada rasva kiiresti.

See on see põhjus, miks Yacon ütleb, et nüüd kaotada kaalu ilma dieedi või treeningprogrammi, sest see on tõsi. See tähendab, naised, kes võtsid Yacon juure ekstrakt kogenud märkimisväärset tervise parandamise peale kaotanud märkimisväärse osa kaal.

Vajuta siia, et osta Yacon ekstrakti täiendus

Pilk Yacon Dieet koostisosad

Siirup Yacon Dieet on ekstraheeritud Yacon taim (Smallanthus sonchifolius), mille leiate Andes mountains Lõuna-Ameerikas. Sajandeid kasutanud selle taime lõunaameeriklased sest tema raviomadusi ja uuringud on tõestanud, et olla tõsi.

Põhjus, miks Yacon on efektiivne tervise täiendada on, see on täis fructooligosaccharides (FOS) sisaldavate kuskil 40% 50% neist fructooligosaccharides ühe partii. Need fructooligosaccharides on suhkru molekulid, mis tõttu oma molekulaarstruktuuri võib tunnistada oma seedesüsteemi.

See tähendab, et kuigi fructooligosaccharides maitse magus nagu suhkur, keha ei seedima enamik siirupi. Tegelikult uuring näitab, et fructooligosaccharides on ainult 20 kalorit ühe spl, täielik kolmanda vähem kui suhkur.

Kui selle fructooligosaccharides saad oma jämesoolde, sõbralikud bakterid keha on toidetud, kehakaalu ja viibivad heas vormis ja terved. Pidevalt söötmisel head bakterid, sa ei lihtsalt kaalus, kuid ka parem ajutegevus, tugevama immuunsüsteemi viib ja vähendab diabeedi riski.

Kõige tähtsam, uuring näitab, et bakterid, kes võtavad Yacon dieeti ja hommikusöögist loobujatel on erinevad ja need, kes võtavad Yacon on lihtsam ja hea füüsilise kuju.

Vajuta siia, et osta Yacon ekstrakti täiendus

Vastavalt teadlaste, jämesoole bakterid suudavad seedimisega fructooligosaccharides ja heade bakterite, eriti Bifidobacterium ja Lactobacillus arvu. Ühes uuringus eelkõige ilmnes see vaid 8 grammi fructooligosaccharides päevas puhul kaks nädalat suureneb seedetrakti bifidobaktereid kümme korda üle. Yacon dieet annab kasu on palju ja mitmes mõttes paremad kui tavalised lahustuv kiud.

Pärast seda, kui head bakterid tarbivad ka fructooligosaccharides, arvu suurenemine ja ka alustada põllumajanduskultuuride lühikese ahelaga rasvhapped, mis pakuvad toitu oma rakke. Ja kui sa oled mures kaotada kaalu, need samad fructooligosaccharides ja rasvhapped on sisseehitatud anti rasvumise elemente.

Täiskasvanute on teadlased kindlaks, et selle põhjuseks fructooligosaccharides muuta neid hormoone, mis on konkreetselt seotud seedimist funktsiooni. Mõjutades nälg hormooni ghrelin, Yacon dieedi parandada oma organi seedetrakti funktsiooni ja vähendada söögiisu kui ka.

On tõsi, et Yacon juure ekstrakt ei ole ainus, mis on fructooligosaccharides, nagu seda võib leida ka porrulaugu, küüslaugu, sibula ja muu taimse toidu, kuid ainult koos Yacon Dieet on et te võite neid kontsentreeritud summas.

Vajuta siia, et osta Yacon ekstrakti täiendus

local_offerevent_note June 1, 2020

account_box masroysaja