Yacon Sirupo Ir Yacon šaknų – Sveikatos Saldiklis

Yacon sirupas yra skanus saldiklis, išgaunamas iš yacon šaknis.  Mokslininkai ir sveikatos sąmoningas valgytojai džiaugiamės apie jos savybes yacon nes jis turi labai mažai kalorijų ir mažai cukraus kiekis todėl tinka diabetikams, dietos, žmones su candida Przerastanie ir tiems, kurie nori išvengti cukraus.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

Kas yra Yacon šaknis?

Yacon yra saldaus skonio šakniavaisinės daržovės arba gumbų, kad buvo auginami Peru Andai tūkstančius metų. Yacon sirupas yra išgaunamas iš yacon šaknis. Yacon yra malonus šiek tiek saldaus skonio, traškūs tekstūros, kad buvo palyginti obuoliai ir Arbūzai.

Yacon buvo buvo tradiciškai gaminamą kaimo žmonės, kurie valgo tai kaip gaivus užkandis.  Yacon šaknys yra daugiausia vandens ir specialus sveiką cukraus vadinamas Fructooligosacharides (FOS).  Šios specialios rūšies cukraus nėra suardomas kūno ir todėl yacon ne pakelti gliukozės kiekį kraujyje todėl saugus diabetikamsir svorio stebėtojų.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

Yacon papildyti nauda sveikatai

Yacon root ir sirupas cukraus sudaro primiarly, fructooligosacharides (FOS).  Šiuos cukrų nėra suardomas įstaiga ir dėl to yacon yra puikus sumažinti kalorijų ir mažai cukraus dietos.

FOS yra taip pat prebiotic, padeda sukurti sveiką bakterijų probiotikų aplinką žarnyne.  FOS taip pat yra pluošto, kuris padeda apsisaugoti nuo vidurių užkietėjimo ir išlaiko funkcionuoja labai gerai dvitaškis.  FOS taip pat buvo įrodyta gyvūnų tyrimuose su:

 • Skatina kalcio absorbciją
 • Sumažinti cholesterolio kiekį
 • Stiprina imuninę sistemą
 • Mažina vėžinių pakitimų storojoje žarnoje

Yacon šaknys ir lapai yra daug polifenolių.  Polifenolių yra antioksidantas, kad buvo įrodyta, naudinga apsaugant nuo vėžio ir širdies ligų tipas.Yacon lapų, kuris taip pat yra daug polifenolių, tradiciškai buvo naudojamas Pietų Amerikoje, padedančiu diabeto.  Tyrimai parodė, yacon lapų sumažinti gliukozės kiekį kraujyje diabeto ir nesergančių cukriniu diabetu žiurkių.Yacon sirupas yra svarbus glyconutrients ir antioksidantų, kurie yra taip pat naudingas žmogaus sveikatai.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

Vartotojai yra reiklios sveikesnis ir kalorijų sumažėja maisto produktų. Yacon sirupas yra populiaresnės, nes ši tendencija. Yacon sirupas turi daug privalumų ir daug privalumų lyginant su kitų tipų saldiklių. Dviejų svarbių privalumų yra kad Yacon neturi įtakos cukraus kiekis kraujyje ar sutrikdyti žarnyno ekologija. Cukraus sirupe yacon visų pirma Fructooligosaccharide (FOS). Yacon taip pat yra inulino, glyconutrients ir antioksidantų. Daugelis yacon nauda sveikatai yra susiję su šių maistinių medžiagų.

Yacon šaknų ir yacon sirupo naudos sveikatai apima:

 • Virškinimo Nauda
 • Kaulų sveikatos Nauda
 • Maistinę naudą
 • Cholesterolio nauda
 • Imuninė sistema Nauda
 • Lieknėjimo Nauda
 • Vėžys kova su nauda
 • Dantų priežiūra Nauda
 • Cukrinis diabetas Nauda
 • Kraujo Sugar nauda
 • Širdies Sveikata Privalumai
 • Imuninės sistemos nauda

Mes ištirti konkrečios naudos yacon ir yacon sirupas kaip atskirus puslapius.  Paspauskite ant atskiros nuorodos virš arba naršymo juostą toliau išnagrinėti.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

Yacon sirupas receptai

Jūs galite naudoti yacon sirupas kaip kitų skysčių saldiklis recepte.  Jūs galite įtraukti jį į ką nors vietoj medaus, cukraus, agavos sirupo.  Naudok desertai, gėrimai, salotų padažai ar kepimo!  Patenkinti jūsų sweet tooth nekenkiant sau.  Tai mažai kalorijų palyginti su cukraus (maždaug pusė kalorijų).

Yacon sirupas yra sveikas saldiklis, nes ji neturi smaigalys kaip cukraus arba kukurūzų sirupo cukraus kiekį kraujyje.  Jis taip pat nėra pašarų candida ar sutrikdyti žarnyno ekologija.  Kaltė nemokamai malonumas!  Saldumas yra randama sudėtingas cukraus vadinamas inulino.  Inulino skyla lėtai į fructooligosaccharides (FOS), kurie negali trukdyti virškinimo ar cukraus kiekis kraujyje.  Pietų Amerikos kultūrų tūkstančius metų buvo naudojamas šis malonus saldiklis.

Spauskite čia Norėdami pirkti Yacon papildymas

local_offerevent_note May 14, 2020

account_box masroysaja