Yacon Sīrupu Un Yacon Sakne – Veselības Saldinātājs

Yacon sīrups ir garšīgi saldinātājs, kas ir iegūta no yacon saknes.  Zinātnieki un veselības apzinās ēdāji sajūsmā yacon īpašības, jo tas ir ļoti maz kalorijas un zems cukura līmenis padara to piemērotu diabētiķi, diētu, cilvēki ar candida aizaugšanu un tiem, kuri vēlas, lai izvairītos no cukura.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

Kas ir Yacon Root?

Yacon ir saldu garšu augu sakņu vai bumbuļu, kas ir kļuvusi Peru Andes tūkstošiem gadu. Yacon sīrups ekstrahē no yacon saknēm. Yacon ir patīkama nedaudz saldu garšu un kraukšķīga struktūra, kas ir salīdzināta ar āboliem un arbūziem.

Yacon ir tradicionāli ēst ar lauku cilvēkiem, kas ēd kā atsvaidzinošu uzkodas.  Yacon saknes satur galvenokārt ūdens un īpaša veida veselīgas cukura, ko sauc par Fructooligosacharides (FOS).  Šāda īpaša veida cukura nevar sagremot, ķermeņa un tādēļ yacon nedrīkst paaugstināt asins glikozes līmeni , padarot to drošu cukura diabēta slimniekiemun svara vērotāji.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

Ieguvumi veselībai no Yacon Papildinājums

Cukura sīrups ar yacon saknes veido primiarly fructooligosacharides (FOS).  Šo cukuru nevar hidrolizējamais iestāde un tādēļ yacon ir brīnišķīga iespēja samazināt kaloriju un zems cukura uzturu.

FOS ir arī prebiotic, kas palīdz radīt veselīgu baktēriju probiotikas vidi zarnās.  FOS satur arī šķiedrvielu, kas palīdz novērst aizcietējums un turpina darboties arī kols.  FOS arī pierādīts pētījumos ar dzīvniekiem, lai:

 • Veicina kalcija absorbciju
 • Samazināt holesterīna līmeni
 • Stiprināt imūnsistēmu
 • Samazina vēža bojājumi kolu

Ir augsts polifenolu Yacon saknes un lapas.  Polifenoli ir antioksidants, kas parādīta noderīga vēža un sirds slimību profilakses veids.Yacon lapu, kurā ir augsts polifenolu, tradicionāli tika izmantots Dienvidamerikā kā palīglīdzekli diabēta.  Pētījumi ir parādījuši yacon lapu, lai samazinātu glikozes līmeni asinīs diabēta un cukura diabēta žurkas.Yacon sīrups ir svarīgs glyconutrients un antioksidantus, kas arī ir labvēlīgi ietekmēt cilvēka veselību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

Patērētājiem ir prasīga veselīgāku un samazināts kaloriju pārtiku. Sakarā ar šo tendenci Yacon sīrups kļūst populārs. Yacon sīrups ir daudzas priekšrocības un daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar citu veidu saldinātājiem. Divas svarīgākās priekšrocības ir Yacon nevar ietekmēt cukura līmeni asinīs vai izjaukt zarnu ekoloģija. Cukura sīrupā yacon galvenokārt Fructooligosaccharide (FOS). Yacon satur arī inulīna, glyconutrients un antioksidantus. Daudzas veselības priekšrocības yacon ir saistītas ar šīm uzturvielām.

Ieguvumi veselībai no yacon saknes un yacon sīrups ietver:

 • Gremošanas Pabalsti
 • Kaulu veselības Pabalsti
 • Barojošo priekšrocības
 • Holesterīna priekšrocības
 • Imūnās sistēmas Pabalsti
 • Svara zudums Pabalsti
 • Vēzis cīņām priekšrocības
 • Zobu veselība Pabalsti
 • Cukura diabēts Pabalsti
 • Asins Sugar priekšrocības
 • Sirds veselības pabalstus
 • Imūnās sistēmas priekšrocības

Mēs izpētīt konkrētu pabalstu yacon un yacon sīrups atsevišķās lappusēs.  Lūdzu, klikšķiniet uz atsevišķiem posmiem virs vai navigācijas joslu papētīt tālāk.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

Yacon sīrups receptes

Jūs varat izmantot yacon sīrups, tāpat kā citas šķidrās saldinātājs ar recepti.  Varat to pievienot kaut ko vietā medu, cukurs, agaves sīrups.  To izmantot, desertu, dzērienu, salātu mērces vai cepamais!  Apmierināt savu salds zobs, nekaitējot sev.  Tas ir zems kaloriju, salīdzinot ar cukuru (aptuveni pusi kalorijas).

Yacon sīrups ir veselīga saldinātājs, jo tas nav smaile jūsu cukura līmeni asinīs kā cukura vai kukurūzas sīrups.  Tas arī nav barības candida vai izjaukt zarnu ekoloģija.  Vainu bezmaksas prieks!  Jaukums ir atrodams komplekss cukura aicināja inulīna.  Inulīna sadalās uz leju lēnām fructooligosaccharides (FOS), kas nebūs izjaukt gremošanu vai cukura līmeni asinīs.  Dienvidamerikas kultūrās Šī patīkamā saldinātājs ir izmantota tūkstošiem gadu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon Papildinājums

local_offerevent_note May 15, 2020

account_box masroysaja