Yacon şurubu Ve Yacon Kök – Sağlık Tatlandırıcı

Yacon şurubu yacon kökleriayıklanır lezzetli bir tatlandırıcıdır.  Çünkü şeker hastaları, dieters, candida büyüme grubu ve şeker kaçının yapmak isteyenler için uygun hale çok az kalori ve düşük şeker düzeyleri Fen ve sağlık bilinçli yiyenler yacon özellikleri hakkında heyecanlıyız.

Yacon takviyesi almak için burayı tıklayın

Yacon kök nedir?

Yacon kök sebze veya Peru Andes içinde binlerce yıldır büyüdü yumru tatma bir tatlıdır. Yacon şurubu yacon kökleri ayıklanır. Yacon hoş hafif tatlı lezzet ve elma ve karpuz göre gevrek doku var.

Yacon edilmiş geleneksel kırsal kişiler olarak ferahlatıcı bir çerez olarak yemek yenir.  Yacon kökleri çoğunlukla su ve sağlıklı şeker Fructooligosacharides (FOS)denilen özel bir tür içerir.  Bu özel tip şeker vücut ve bu nedenle diyabet ve ağırlık watchersiçin güvenli hale getirmek yaconkan şekeri düzeylerini yükseltmek değil tarafından sindirilmiş değil.

Yacon takviyesi almak için burayı tıklayın

Yacon ek sağlık faydaları

Şeker yacon kök ve şurup fructooligosacharides (FOS) primiarly oluşur.  Bu şekerler vücut tarafından sindirilmiş değil ve bu nedenle yacon kalori azaltmak için büyük ve düşük şeker diyetler.

FOS Ayrıca Prebiyotik hangi gut sağlıklı probiyotik bakteri ortamı oluşturmak yardımcı olur.  FOS Ayrıca kabızlık önlemeye yardımcı olur ve düzgün kolon tutar lif içerir.  FOS, hayvan çalışmalarda gösterilmiştir:

 • Kalsiyum emilimi teşvik
 • Kolesterol seviyesini azaltır
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Kolon kanserli lezyonlar azaltır

Yacon kök ve yaprakları polifenoller yüksektir.  Polifenoller, kalp hastalığı ve kanser önlenmesinde faydalı görüldüğü anti-oksidan türüdür.Aynı zamanda polifenoller yüksektir, Yacon yaprak geleneksel Güney Amerika’da yardımcı olarak diyabet için kullanılmıştır.  Çalışmalar yacon yaprak kan şekeri düzeyleri diyabetik ve non-diyabetik Sıçanlarda azaltmak için gösterilmiştir.Yacon şurubu önemli glyconutrients ve aynı zamanda insan sağlığı için yararlı antioksidanlar vardır.

Yacon takviyesi almak için burayı tıklayın

Tüketiciler daha sağlıklı ve kalori düşük gıdalar talep ediyorlar. Yacon şurup bu eğilim popüler hale gelmektedir. Yacon şurubu çok sayıda avantaj ve tatlandırıcılar diğer türleri üzerinde pek çok avantajı vardır. İki en önemli avantajı Yacon kan şekeri düzeylerini etkileyen değil veya bağırsak ekoloji üzgün vardır. Şeker yacon şurup öncelikle Fructooligosaccharide (FOS). Yacon , inulin, glyconutrients ve antioksidanlar içerir. Çoğu yacon sağlık yararları bu besin ilişkilidir.

Yacon kök ve yacon şurubu sağlık yararları şunları içerir:

 • Sindirim Faydaları
 • Kemik sağlığı Faydaları
 • Besleyici yararları
 • Kolesterol faydaları
 • Bağışıklık sistemi Faydaları
 • Kilo kaybı Faydaları
 • Kanser mücadele faydaları
 • Diş sağlığı Faydaları
 • Diyabet Faydaları
 • Kan Sugar faydaları
 • Kalp sağlık faydaları
 • Bağışıklık sisteminin faydaları

Yacon ve yacon şurubu ayrı sayfalarda belirli yararları inceleyeceksiniz.  Lütfen daha fazla keşfetmek için Gezinti çubuğunda veya üstünde bireysel linklere tıklayın.

Yacon takviyesi almak için burayı tıklayın

Yacon şurubu yemek tarifleri

Yacon şurubu gibi herhangi bir sıvı diğer tatlandırıcı bir tarifi kullanabilirsiniz.  Onu bir şey ekleyebilirsiniz bal, şeker, agave şurubu.  Tatlılar, içecekler, salata soslarında veya pişirme kullanın!  Kendine zarar vermeden, tatlı diş karşılamak.  Düşük kalori şeker (yaklaşık yarım kalori) karşılaştırıldı.

Kan şekeri şeker veya mısır şurubu gibi spike yok çünkü Yacon şurubu sağlıklı bir tatlandırıcıdır.  Bu aynı zamanda candida besleme yok veya bağırsak ekoloji üzgün.  Suçluluk ücretsiz zevk!  Tatlılık, inulin denilen karmaşık bir şeker bulunur.  İnulin yavaş yavaş fructooligosaccharides (FOS) hangi sindirim veya kan şekeri bozan olmayacak yıkar.  Bu keyifli tatlandırıcı binlerce yıl Güney Amerika kültürler tarafından kullanılmıştır.

Yacon takviyesi almak için burayı tıklayın

local_offerevent_note May 15, 2020

account_box masroysaja