Yeşil Kahve çekirdekleri çıkarmak Değerlendirmeden Edinildi

Yeşil kahve çekirdekleri çıkarmak değerlendirmeden edinildi

Yeşil kahve çekirdeği insanların kilo yardımcı olur mu? Birçok insan bu kilo kaybı ek Dr Oz show görmek beri soran bir soruydu.

Eğer bu konuda da merak ettik, yeşil kahve çekirdeği kilo kaybı araştırma at bakarak bir şeyler yapmak denememe izin ver. Sanırım bu can yaparak sadece çoğu Web siteleri ve dergiler nüfuz hype kesilmiş.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği nedir?

Yeşil kahve çekirdekleri değil kavrulmuş kahve çekirdeği vardır. Yeşil kahve çekirdekleri kavurma sadece kahve çekirdekleri rengini değiştirir ancak klorojenik asit olarak adlandırılan bileşik de kaldırır. Yeşil kahve çekirdeği kilo kaybı iddiaları kalbinde klorojenik asit ‘s. Kavrulmuş kahve çekirdekleri var küçük klorojenik asit.

Takviyeler “yeşil kahve çekirdeği özü” içerdiğinde klorojenik asit onlar başvuruyorsunuz özüdür. Birçok bitki Kimyasalları gibi klorojenik asit aynı zamanda antioksidan özellikleri vardır. Muhtemelen kullanılır takviyeleri olan başka bir yeşil kahve çekirdeği özü kafein olduğunu.

Klorojenik asit Vikipedi sayfası ve Autoimminity Araştırma Vakfı göre klorojenik asit içeren besinler içerir:

 1. Kuru erik
 2. Şeftali
 3. Bambu
 4. Çay
 5. Yaban mersini
 6. Ayçiçeği tohumları
Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği ve kilo kaybı

Yeşil kahve çekirdekleri ve kilo kaybı vardır. Bu çalışmaların bazıları özetleri aşağıdadır.

Yeşil kahve çekirdeği özü çalışma araştırılmış BMC tamamlayıcı ve alternatif tıp, 2006 yılında yayınlanan bir fare kaydetti (kullanılan doz olduğu 200 ve 400 mg/kg vücut ağırlığı) kan trigliserid düzeyleri azalır.

Ancak, araştırmacılar da Ben de klorojenik asit veya kafein tek başına toplam vücut kilo alma veya karın yağ birikimi azaltarak başarılı olduğunu kaydetti.

Yeşil kahve çekirdeği araştırma orada çok fareler içerir.

2011 Yılında bir meta analiz yeşil kahve çekirdeği özü ve kilo kaybı yayınlandı.

Bir meta analiz önceki araştırma görünüyor ve tüm benzer çalışmaları hep birlikte götürü çalışır — istatistiklerini kullanarak — tüm yaygın bir eğilim veya sonuç alınması halinde görmek için belirlenebilir. Bu durumda, meta analiz olduğunu söylemek için yeterli kanıt görmek için çalışıyordu “Evet, yeşil kahve çekirdeği özü kilo insanlara yardım.”

Bu meta analiz, sadece en kaliteli çalışmalar randomize – dahil, plasebo kontrollü çift kör klinik çalışmalar kilolu insanlar kullanma.

2000’den fazla çalışmalar, bu, sadece 3 çalışmalar araştırmacıların kriterlerin yerine bulundu. 3 Bu çalışmalar Toplam 143 kişi kullandı.

Birlikte verilen 3 çalışmaları şunlardı:

 • Klorojenik asit etkisi, glikoz emilimini sağlıklı gönüllüler içinde kahve ve aşırı kilolu ve obez insanlar (2007 yayınlandı) uzun süreli kullanıldığında vücut kitle üzerindeki etkisi zenginleştirilmiş.
 • Kahve şekli kilo verme-kilo kilolu insanlarda kullanıldığında etkisi klorojenik asit zenginleştirilmiş kahve (kahve chape) üzerindeki etkisi üzerinde bağımsız Pazar çalışma. (2009) yayınlandı.
 • Svetol ®, Yeşil Kahve özü, kilo kaybı neden olmaktadır ve yalın kilolu problem ile gönüllü olarak yağ kütle oranı artar. (2006) yayınlandı.
Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Amazon üzerinde Svetol burada.

Bir bütün olarak ele alındığında, bu 3 çalışmalar yeşil kahve çekirdeği özü kullanmak kilolu insanlar insanlar plasebo kullanılan daha önemli ölçüde daha fazla kilo kaybı var göstermek için görünür. İyi bir şey ama araştırmacılar bu etkinin derecesi “ılımlı” söylemeye devam etti ve “klinik değil bu nedenle kesin.” Araştırmacılar “etkisi boyutunu küçük.” demek için gitmek

Başka bir deyişle, yeşil kahve çekirdeği bazı kilo kaybı teşvik ama iyi çalışmalar yetersizliği nedeniyle emin eğer o iş gerçekten anlamak zor gibi görünüyor- ve işe yararsa, insanlar sadece kilo küçük değişiklikler görebilirsiniz.

Tüm bu dedi, araştırmacılar daha yaparsan bu sonuçlar değişebilir — ve daha iyi — çalışmalar.

2012 Yılında bir çalışma Yeşil kahve çekirdeği eğitim dergisi, metabolik sendrom diyabet ve obezite yayımlandı. Bu çalışmada Hindistan’da yapılmıştır ve 22 hafta (5.5 ay) sürdü ve 16 kilolu erkekler ve kadınlar dahil.

Yani, bu oldukça küçük bir çalışma oldu. Bu “GCA uygulanan gıda kim çalışma finanse Sciences tarafından yapılan” denilen yeşil kahve çekirdeği ek bir soruşturma oldu. Tüm konular aynı tedaviler (6 hafta boyunca her) bir çift kör, rasgele sırada aldı. Tedaviler vardı:

 • Plasebo verilen günde 3 x (belirtilmemiş)
 • 350 mg 3 x (Toplam 1050 mg) günde çekilen GCA
 • 350 mg 2 x (toplam 700 mg) günde çekilen GCA

2 Haftalık bir dönem boyunca tedavileri bileşikleri vücut dışına yıkamak izin için ayrılmış.

Bir kenara olarak, Uygulanan gıda Bilimleri Texas merkezli fark ettim. Tüm üniversiteler ve Amerika’da labs, neden kendi ürün test etmek için Hindistan’a gittiler? Kural olarak, genellikle Hindistan’da yürütülen çalışmaların şüphe duyuyorum.

Çalışma sonunda:

 • 6 Hafta boyunca kullanıldığında, kişi, yaklaşık 2 kg (yaklaşık 4 lbs) ne zaman kaybetti 1050 mg yeşil kahve çekirdeği özü ve yaklaşık 1,5 kg (yaklaşık 3 £) alırken 700 mg ekstresi kullanarak. Bunların her ikisi de (ki iyi) istatistiksel olarak anlamlı kabul edildi.
 • Tarafından vücut yağ % 1 yanı sıra, vücut kitle indeksi hakkında bir düşüş de 1050 mg ve 700 mg dozda görüldü. Her iki değer istatistiksel olarak anlamlı kabul edildi.
Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği nasıl yapılır?

Araştırma defa klorojenik asit (yeşil kahve çekirdeği bir özü) vücut glikoz (şeker) nasıl kullanılacağı da dahil, glikoz-6-fosfataz, denilen bir enzim bozan söylemek eğilimindedir. “Nasıl çalışır” sorusunu bırakacaktır şeyler bundan daha daha karmaşık başkalarına sanırım.

Ne kadar yeşil kahve çekirdeği çalışır?

2011 Yeşil kahve çekirdeği meta analizi zaten belirtildiği gibi devletler “GCE (Yeşil Kahve özü) etkili doz bir kilo kaybı ek olarak ayrıca kurulmuş değildir olduğunu.” Başka bir deyişle, yeşil kahve çekirdeği kilo kaybı yardım edersen, inşaat miktarı bilinmemektedir.

Orada yeterince iyi çalışmalar henüz Yeşil Kahve özü ve kilo kaybı bilmiyoruz sebebi.

2012 Yeşil kahve çekirdeği çalışma sonuçlarını gospel olarak alınırsa, insanların en az 700 mg sahip ürünler için bakmak gerekir. 2012 Çalışma, sadece 16kişiolduğu için önce kendi bulguları emin hissediyorum Bu çoğaltma en az bir büyük çalışma görmek istiyorum.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği yan etkileri

Gördüğüm hiçbir çalışma yeşil kahve çekirdeği herhangi bir önemli yan etkileri kaydetti. Kilo kaybı ürünün üreticileri, bazen birlikte kilo kaybı etkisini artırmak için farklı malzemelerle birleştirmek için bu bütün yeşil kahve çekirdeği ilave yan etkisi ücretsiz ancak, are gelmez.

Her zaman içerdikleri maddeler görmek için kullanmak kilo kaybı takviyeleri geri etiketleri bak.

Ayrıca, güncel çalışmalar-si olmak kullanılmış “sağlıklı insanlar.” Bu yeşil kahve çekirdeği takviyeleri sağlık sorunları olan insanlar test etti veya kim çeşitli ilaçlar almak herhangi bir çalışmanın farkında değilim.

Bir sıçan çalışmada kaydetti o yeşil kahve özü kan basıncı indirdi. Bu insanlar için geçerli olup olmadığını değil, daha iyi araştırma ihtiyacı var.

Yeşil kahve çekirdeği ürün, ayrıca kafein veya diğer uyarıcı içeriyorsa, bu kan şekeri düzeylerini değiştirebilir. Bu biraz şeker hastaları için bir sorun olabilir.

Küçük bir çalışma Yayınlandı American Journal of Clinical Nutrition, 2001, yüksek doses (2 gram) erkek ve kadınlarda klorojenik asit artan homosistein düzeylerinin kaydetti. Tartışmalı olsa da, homocyestine yükselmesi bir rol oynayabilir kalp hastalığı.

Yeşil kahve çekirdeği takviyesi homosistein yükseltirseniz bilinmemektedir. Yeşil kahve çekirdeği takviyeleri almak insanlar kalp hastalığı olan doktor homosistein düzeyleri hakkında ilk olarak, emin olmak için konuşmak gerekir.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği çalışır mı?

Biraz kilo kaybı araştırma o yeşil kahve çekirdeği olan hiçbir şüphe yoktur. Defa Svetol insanlarda işe gösterilmiştir birkaç yeşil kahve çekirdeği özleri biridir. Hiç şüphe yok ki çoğu Web siteleri ile laboratuvar fare araştırma dallanma .delillerin çoğu ne daha az kilo kaybı kanıt vardır. Yeşil kahve çekirdeği ise defa insan kilo kaybı araştırması inanıyordu için ise biraz şüpheci kalır insan biraz kilo yardımcı olabilir ama daha iyi bir araştırma yaptı kadar kesin söylemek zor.

Yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

local_offerevent_note May 27, 2020

account_box masroysaja