Yorum Yapılmamış Yacon Kök Ekstresi

Yacon kök ekstresi Yacon diyet herhangi bir yan etkisi olmadan ve hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenler arasında popülerlik kazanıyor edildi gibi haberler son zamanlarda olmuştur.

Bir tatlı şurup tatma ekstra kilo döken yardımcı olabilir fikir çelişkili görünüyor, ama burada yapılan iddiadır. Ve diğer kilo kaybı takviyeleri piyasada bugün, Yacon diyet ürünü kullanmış insanlar dan tanıklık ve aynı zamanda bilimsel çalışmalar tarafından desteklenmektedir.

Yacon ayıklamak takviyesi almak için burayı tıklayın

Nasıl Yacon kök işin özü?

Şurup üstünde a günlük temel alarak, vücut kitle indeksi (BMI), bel ve vücut ağırlığı azaltacaktır. Bir çalışmada, üniversite Sao Yacon kök vücudunuzun vitamin ve minerallerin absorbe yardımcı olur şüphesiz kurulan Paulo.

Sonuç olarak, bu sadece kilo kaybı tanıtmak değil ama aynı zamanda daha güçlü kemik yoğunluğu yol açar. Bu-ecek vermek özü zaman vücudunuzun gerekli çözünür lif ile tedarik ve sağlıklı bakteriler de sağlamak gibi özü yemeklerden önce alınan en iyi çalışır. İyi gibi ama sağlıksız yan etkileri olmadan tadı gibi bu şurup öylesine etkili yapan şeker, sağlıklı bir alternatif olarak hizmet verebilir bu.

Diyet takviyeleri kilo kaybı konusunda iddialarda için çok kolay olmakla birlikte, sağlam bilimsel gerçekler tarafından desteklenmektedir Yacon diyet farklıdır. Genta S, Cabrera W, Habib N 55 kadınlar içeren ve ark tarafından ve 33 £ (15 kg) üzerinden kaybettiler gösterdi Yacon diyet kullandıktan sonra 4 aylık bir süre üzerinde bir çalışma yaptık.

Yacon ayıklamak takviyesi almak için burayı tıklayın

Plasebo kontrollü çift kör klinik çalışmada katılımcıların iki gruba ayrıldı: 40 kadın Yacon kök verildi ve 15 şurubu plasebo verildi. Şurup plasebo kaçıranlara aslında aynı dönemde 3.5 lbs kazandı ise daha önce de belirtildiği gibi Yacon diyet ile giden 40 kadın 33, kilo verdim.

Ancak, 40 kadın sadece onlar da onların bel 3.9 inç (10 cm) kaybetti ve onların beden kitle indeksi düşük 28 için aşağı indi ve ayrıca, böylece kabızlık problemleri ortadan kaldırarak onların dışkı (.28 için.99), sıklığı artış oldu kilo değil.

Kilo kaybı ek olarak, katılımcılar da açlık insülin düzeyleri ve insüline direnç seviyeleri de 67 oranında düştü % 42 düşüş bildirdi. Bu bir kalp hastalığı ve diyabet için en büyük risk faktörleri beri bu özellikle önemli bir bulgudur. Kalori azaltmak için onun yetenek kanıtı aynı zamanda LDL (kötü kolesterol) olarak çalışma, 137 mg/dL 97,5 mg/dL, bir damla yaklaşık % 30 azalma kurulmuştur.

Aynı klinik çalışmada, sadece kalori alımını azaltmak, ancak daha hızlı kalori yakarsınız gösterir. Vücudunuzun şurubu özü alışık, metabolizma egzersiz için benzer şekilde hızlı yağ yakmak izin artar.

Neden ondan beri onun’doğru şimdi diyet ya da egzersiz olmadan kilo kaybedebilir Yacon diyor bu yüzden olduğunu. Başka bir deyişle, Yacon kök saldı kadınların yanı sıra önemli ölçüde ağırlık kaybetme tecrübeli önemli sağlık iyileştirmeler ayıklayın.

Yacon ayıklamak takviyesi almak için burayı tıklayın

Yacon diyet malzemeyi bir göz

Şurup Yacon diyet Yacon bitki (Smallanthus sonchifolius), Güney Amerika’da Andes Dağları’nda bulunan elde edilir. Onun tıbbi özellikleri yüzyıllar boyunca bu bitki Güney Amerikalılar tarafından kullanılmaktadır ve araştırmalar, doğru olduğunu kanıtlamıştır.

Neden Yacon böyle bir etkili sağlık ek fructooligosaccharides (FOS), her yerde bu fructooligosaccharides % 50 %40 içeren tek bir toplu iş ile dolu nedenidir. Bu fructooligosaccharides ki, onların moleküler yapısı sindirim sistemi tarafından tanınamıyor şeker moleküllerdir.

Bunun olmasına rağmen fructooligosaccharides şeker gibi tatlı tadı ne demek, vücudunuzun en çok şurup sindirmek değil. Aslında bir çalışma fructooligosaccharides sadece çorba kaşığı, şeker tam üçüncü küçüktür başına 20 kalori var gösterir.

Fructooligosaccharides kalın bağırsak için gittiğinde, dost bakterilerin vücutta beslenen, kilo kaybetme ve zinde ve sağlıklı kalmak için gerekli. Sürekli iyi bakteri besleme, siz sadece kilo vermek değil ama aynı zamanda daha iyi beyin fonksiyonu, güçlü bir bağışıklık sistemi için yol açar ve diyabet riskini düşürür.

En önemlisi, Yacon diyet almak ve o kim yok arasında bakteriler farklı çalışma gösterir ve yalın ve iyi fiziksel formda olanlar Yacon almak.

Yacon ayıklamak takviyesi almak için burayı tıklayın

Araştırmacılara göre kalın bağırsak bakteri sindirerek fructooligosaccharides ve böylece iyi bakteriler, özellikle Bifidobacterium ve Lactobacillus sayısını artırma yeteneğine. Bir çalışmada iki hafta Bifidobacteria sindirim sistemi üzerinden on kat artacak için özellikle her gün fructooligosaccharides o sadece 8 g gösterdi. Yacon diyet sağladığı faydaları çok sayıda ve birçok bakımdan sıradan çözünür lif için üstün.

İyi bakteri fructooligosaccharides tüketmek sonra sayısında artış ve aynı zamanda kısa zincirli yağ asitleri, hücreleriniz için besin sağlamak üreten başlar. Ve kilo kaybetme konusunda endişeleriniz varsa, bu aynı fructooligosaccharides ve yağ asitleri yerleşik anti obezite öğeleri sahiptir.

Fazla araştırmadan sonra bilim adamları fructooligosaccharides özellikle sindirim için ilgili bu hormonların işlevini değiştirmek çünkü bu olduğunu belirledik. Açlık hormonu ghrelin üzerinde hareket ederek Yacon beslenme, vücudun sindirim işlevini geliştirmek ve de iştahı azaltır.

Yacon kök ekstresi fructooligosaccharides, pırasa, sarımsak, soğan ve diğer bitkisel gıdalar da bulunabilir, ama onları böyle yoğun miktarda alabilirsiniz sadece Yacon diyet ile olduğu gibi olan bir tek değil doğrudur.

Yacon ayıklamak takviyesi almak için burayı tıklayın

local_offerevent_note May 14, 2020

account_box masroysaja