Zaļās Kafijas Pupiņas Ekstrakts Atsauksmes

Zaļās kafijas pupiņas ekstrakts atsauksmes

Zaļo kafijas pupiņu palīdz cilvēkiem zaudēt svaru? Tas ir jautājums daudzi cilvēki jautā, jo redzot šo svara zudums papildināt Dr Oz šovs.

Ja jums ir jautājums par šo arī, ļaujiet man mēģināt palīdz saprast lietas, aplūkojot zaļo kafijas pupiņu svara zudums pētījumiem. Es uzskatu, ka, tikai veicot tas var mums izgriezties cauri hype, kas caurvij lielākajai daļai tīmekļa vietnes un žurnālus.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Kas ir zaļo kafijas pupiņu?

Zaļās kafijas pupiņas ir kas nav grauzdētas kafijas pupiņas. Zaļās kafijas pupiņas apdedzināšanas ne tikai maina krāsu no kafijas pupiņas, bet noņem arī aicināja chlorogenic skābju savienojums. Tas ir chlorogenic skābes, kas ir pie sirds zaļo kafijas pupiņu svara zaudējumu prasījumu. Grauzdēts kafijas pupiņas ir maz chlorogenic skābi.

Kad piedevas satur “zaļo kafijas pupiņu ekstraktu”, chlorogenic skābes ir tie, kas attiecas uz ekstraktu. Tāpat kā daudzas augu ķimikālijas, chlorogenic skābes arī ir antioksidanta īpašības. Citu ekstrakts, zaļās kafijas pupiņas, ir iespējams arī izmantot piedevas, kas ir kofeīns.

Chlorogenic skābes Wikipedia lapu un Autoimminity pētniecības fonds ietver pārtikas produktus, kas satur skābi chlorogenic:

 1. Plūmes
 2. Persiki
 3. Bambusa
 4. Tēja
 5. Mellenes
 6. Saulespuķu sēklas
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Zaļās kafijas pupiņas un svara zudums

Nav pētījumu par zaļās kafijas pupiņas un svara zudums. Zemāk ir kopsavilkumus. dažus no šiem pētījumiem.

Peles pētījums publicēts 2006 BMC cildinošs un Alternative Medicine, izpētītas atzīmēja zaļo kafijas pupiņu ekstrakts (devu, kas izmantota bija 200 un 400 mg/kg ķermeņa svara) samazina triglicerīdu līmeni asinīs.

Tomēr pētnieki arī atzīmēja, ka nedz chlorogenic skābi vai kofeīnu, pats par sevi bija veiksmīgāki, samazinot kopējās ķermeņa svara pieaugums vai vēdera tauku uzkrāšanos.

Daudz zaļo kafijas pupiņu pētījumu, kas saistīta ar pelēm.

2011 Meta analīzi par zaļo kafijas pupiņu ekstraktu un svara zudums bija publicēts.

Meta analīze aplūko iepriekšējiem pētījumiem un mēģina vienreizēja visus līdzīgus pētījumus vienkopus — izmantojot statistiku-lai redzētu, vai pieņemts kopumā, kopējā tendence vai attālinātu iznākumu var noteikt. Šajā gadījumā meta analīze bija cenšas noskaidrot, vai tur bija pietiekami daudz pierādījumu, lai teikt “Jā, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu palīdz cilvēkiem zaudēt svaru.”

Šī meta analīze iekļauta tikai labākās kvalitātes pētījumi-randomizēts, placebo kontrolēti dubultā kodētā klīniskajos pētījumos, izmantojot liekā svara cilvēkiem.

Vairāk nekā 2000 pētījumu, kas tika atrastas, tikai 3 pētījumi atbilst kritērijiem pētnieki. Šie 3 pētījumi izmantoti pavisam 143 cilvēki.

Tie bija 3 pētījumi, kas tika iekļauti:

 • Chlorogenic skābes iedarbību bagātina kafijas glikozes absorbcijas veseliem brīvprātīgajiem un tā ietekmi uz ķermeņa masu, izmantojot ilgtermiņa liekā svara un aptaukošanās cilvēki (publicēts 2007).
 • Neatkarīgu tirgus pētījums par kafijas formu ietekmi uz svara zudums-chlorogenic bagātina kafijas skābi (kafijas chape) ietekmi uz svaru lietojot liekā svara cilvēkiem. (publicēts 2009).
 • Svetol ®, zaļās kafijas ekstrakts, inducē svara zudums un palielina nojume tauku masas attiecība ir brīvprātīgie ar liekā svara problēmu. (publicēts 2006.)
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Šeit ir Svetol par Amazon.

Kopumā šie 3 pētījumiem, šķiet, liecina, ka liekā svara cilvēkiem, kuri lieto zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir ievērojami lielāka svara zudums, nekā cilvēki, kuri izmanto placebo. Tas ir labs, bet pētnieki devās teikt, ka šis efekts pakāpe bija “viduvēja” un ka “klīniskā nozīme nav tāpēc dažiem.” Pētnieki dienēt teikt, ka “ietekmes lielums, kas ir mazs.”

Citiem vārdiem sakot, zaļo kafijas pupiņu, šķiet, veicināt dažas svara zudums, bet laba pētījumu trūkuma dēļ ir grūti pateikt droši, ja tas tiešām strādā — un ja tas strādā, cilvēki var redzēt tikai maza svara izmaiņas.

Viss, kas teica, šie secinājumi varētu mainīties, ja pētnieki varētu darīt vairāk, — un labāk — pētījumi.

2012. Gadā pētījumā zaļo kafijas pupiņu pētījums tika publicēts žurnālā, metabolo sindromu diabēts un aptaukošanās. Šajā pētījumā tika veikta Indijā un ilga 22 nedēļas (5,5 mēneši) un iesaistīti 16 liekais svars vīriešiem un sievietēm.

Tātad, tas bija diezgan nelielu pētījumu. Tas bija izmeklēšanu zaļo kafijas pupiņu papildināt sauc “GCA”, ko piemēro pārtikas zinātnēs, kas finansēts pētījums. Visos mācību priekšmetos saņēmis pašu ārstēšanu (par 6 nedēļām katrā) dubultu kodētā, izlases kārtībā. Apstrādēm, bija šādi:

 • Placebo grupā (nav norādīts), ņemot vērā 3x dienā
 • 350 mg GCA veikti 3x dienā (1050 mg kopējā)
 • 350 mg GCA veikti 2x dienā (kopā 700 mg)

2 Nedēļu laikā nodalītas apstrādes veidus, lai ļautu savienojumi mazgāt ārpus ķermeņa.

Kā malā, Es pamanīju, ka lietotas pārtikas zinātņu galvenā mītne atrodas Texas. Ar visām universitātēm un labs Amerikā, kāpēc viņi devās uz Indiju, lai pārbaudītu savu produktu? Parasti es esmu parasti ir skeptiski par pētījumu Indijā.

Pētījuma beigās:

 • Lietojot 6 nedēļas, cilvēki zaudējuši aptuveni 2kg (apmēram 4 lbs) kad ņemot 1050 mg zaļo kafijas pupiņu ekstraktu un apmēram 1,5 kg (aptuveni 3 lbs) kad izmantojot 700 mg ekstrakta. Abi šie uzskatīto statistiski nozīmīga (tas ir labi).
 • Ķermeņa tauku, par 1 % , kā arī ķermeņa masas indeksa samazinājums bija redzamas arī 1050 mg gan 700 mg devas. Abām vērtībām uzskatīja statistiski nozīmīga.
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Kā zaļo kafijas pupiņu?

Pētījumi līdz šim drīzāk teiks chlorogenic skābe (zaļo kafijas pupiņu ekstraktu) izjauc fermentu sauc glikozes-6-kinase, kurš ir iesaistīts kā iestāde izmanto glikozes (cukura). Es domāju, ka lietas varētu būt sarežģītāks nekā tas, tāpēc man būs atstāt jautājumu par to, “kā tas darbojas” citiem.

Cik daudz zaļo kafijas pupiņu darbi?

2011 Zaļo kafijas pupiņu meta analīze jau minēts, valstīm, ka “efektīvi dozēšanas GCE (zaļās kafijas ekstrakts) lietošanai kā svara zudums papildināt arī nav reģistrēts.” Citiem vārdiem sakot, ja zaļo kafijas pupiņu palīdzēt ar svara zudumu, summa, kuru darbi nav zināms.

Mums nav zināms iemesls ir tāpēc, ka tur vēl nav pietiekami laba pētījumu par zaļās kafijas ekstrakta un svara zudums.

Ja 2012 zaļo kafijas pupiņu pētījuma rezultāti tiek uzskatītas par evaņģēliju, cilvēkiem vajadzētu izskatīties attiecībā uz ražojumiem, kuriem ir vismaz 700 mg. Jo 2012 pētījumā bija tikai 16 cilvēkiem, es vēlētos, lai vismaz viena lielāka pētījuma dublētu šo pirms es justies pārliecināti par saviem secinājumiem.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Zaļo kafijas pupiņu blakusparādības

Nav pētījumu, ka es redzēju atzīmēja jebkuru nozīmīgu zaļo kafijas pupiņu blakusparādības. Tas nenozīmē, ka visiem zaļo kafijas pupiņu bagātinātāji blakusparādība bezmaksas tomēr, jo svara zudums produktu veidotāji dažreiz apvieno dažādas sastāvdaļas kopā, lai palielinātu svara zudums ietekmi.

Vienmēr apskatīt aizmugurējā svara zudums piedevas, ko izmanto, lai apskatītu tās satur sastāvdaļas etiķetes.

Turklāt pētījumi līdz šim ir izmantojuši “veseliem cilvēkiem.” Es neesmu informēts par jebkuru pētījumu, kas ir pārbaudīts zaļo kafijas pupiņu bagātinātāji cilvēkiem ar veselības problēmām vai kuri veic dažādus medikamentus.

Viena žurka pētījumā norādīts, ka zaļās kafijas ekstrakts pazemināta asinsspiediena. Vai tas attiecas uz cilvēkiem, vai nav nepieciešama labāka pētniecības.

Ja zaļo kafijas pupiņu produkts arī satur kofeīnu vai citu stimulantu, tas var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Tas varētu būt problēma dažiem diabētiķiem.

Neliels pētījums publicēts amerikāņu žurnāls par klīniskās Nutrition, 2001 atzīmēja, ka augstu devas (2 grami) chlorogenic skābes palielinājās homocysteine līmeni vīriešiem un sievietēm. Kaut arī pretrunīgs, homocyestine pacēlums var spēlēt lomu sirdskaite.

Nav zināms, ja zaļo kafijas pupiņu bagātinātāji paaugstināt homocysteine. Cilvēki ar sirds slimībām, kas ņem zaļo kafijas pupiņu bagātinātāju vajadzētu runāt ar savu ārstu par to homocysteine līmeņiem Pirmkārt, tikai, lai būtu droši.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Zaļo kafijas pupiņu darbojas?

Nav šaubu, ka zaļo kafijas pupiņu ir daži pētījumi, svara zudums. Līdz šim Svetol ir viens no maz zaļo kafijas pupiņu ekstraktiem, kas ir pierādīts strādāt ar cilvēkiem. Nav arī šaubu, ka svara zudums pierādījums ir daudz mazāk nekā to, ko lielākā daļa tīmekļa vietņu pateikt ar lielāko daļu pierādījumus, kas izriet no pētniecības laboratorijas peles. Kaut arī es joprojām esmu nedaudz skeptisks, ja cilvēka svara zudums pētījumi līdz šim uzskatīju, zaļo kafijas pupiņu varētu palīdzēt cilvēkiem zaudēt mazliet svaru, bet līdz brīdim, kad labāk pētījumi tiek veikti, ir grūti pateikt, protams.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

local_offerevent_note May 27, 2020

account_box masroysaja