Zaļās Kafijas Pupiņas Iegūt Priekšrocības

Zaļās kafijas pupiņas ekstrakts priekšrocības.

Lai gan lielākā daļa sabiedrībā uzskatu, ka kafija ir kaitīga veselībai, tas ir tikai puse patiesības. Tīra zaļās kafijas ekstrakts ir kļuvusi par vienu no top pārdošanas svara zudums produktu laišanu tirgū. Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir dažas ļoti labas veselības un veiktspējas saistītās priekšrocības.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir spēcīgs antioksidants

Pastāv divi galvenie veidi kafijas augiem; Arabica un Robusta. Augstākās kvalitātes zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kas nāk no Arabica augu, kas ir augstāks antioksidantiem chlorogenic polyphenol un caffeic skābes. Kafijas pupiņu vairākums izlaižot par daudz labumu, kas satur kafiju. Dziļi grauzdēšanas procesā būtiski samazina antioksidants saturu.

Turklāt, kafija ir viens no visplašāk pesticīdu herbicīdu, izsmidzina kultūru pasaulē. Pētījumi ir parādījuši, ka vairāk nekā 1000 toksisko ķimikāliju grauzdēta kafija. Ir būtiski izmantot organiskās kafijas, kas ir brīva no šīs bīstamās ķīmiskās vielas, kas imitēt hormonu un pārblīvēt mūsu aknu, nieru un zarnu vēža izaugsmes veicināšanai.

Kad augstai temperatūrai vārīšanas (maizes cepšanai & grauzdēšanas) zaudējumiem, cukuru, kas pēc tam sazināties ar aminoskābju asparagīns ražo vēl vienu spēcīgu kancerogēnu. Šī ķīmiskā reakcija rada spēcīgu kancerogēnu akrilamīda. Ir pierādīts, ka tūlītējā un dziļi grauzdēta kafija ir ievērojami vairāk nekā uzlietas kafijas akrilamīda.

Ir daudzas lielas veselības ieguvumus, kas saistīti ar kafijas patēriņu. Nesen 2011 pētījumā norādīts, indivīdiem, kas patērē visvairāk kafija bija zemākā tipa diabēts II risks. Pētnieki atklāja, ka skābei chlorogenic samazina atbrīvošanu un lieko ķermeņa glikozes izveidi.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Līdzsvaru cukura līmeni asinīs

Asins cukura atlikums ir absolūti kritiski mērvienība, veselīgas novecošanas organismā. Pārāk daudz cukura un graudu uzturā izraisīs nelīdzsvarotība cukura līmeni asinīs. Iestāde pēc tam iet cauri spirāles hiperglikēmija un hipoglikēmija. Šos cukura līmeni asinīs nelīdzsvarotību izraisīt iekaisumu organismā, ka kaitējumu hormonālo kontroles sistēmām, orgānu un imūnsistēmas funkcijas.

Glikozes pārslodzes ir vēl viens galvenais iemesls, kāpēc nelīdzsvarotība cukura līmeni asinīs. Tas notiek, atlaižot glikoze vērā asinsritē, muskuļu un aknu audus, pat jau ir paaugstināts cukura līmeni asinīs. Kopējās pazīmes ir paaugstināts cukura līmenis asinīs tukšā dūšā. Naktī, indivīdam ir paaugstināts glikozes-6-Kinase (G6P) fermentu aktivitāte, kas izraisa paaugstinātu cukura līmeni asinīs izplūdi no muskuļu un aknu. Ķermenis ēd būtībā šos audus.

Jaunākās pierādījumi liecina, ka veselīgas badošanās cukura līmeni asinīs svārstās starp 65-85 mg/DL. Tikmēr pēc ēšanas diapazoni (2 stundas pēc) nekad nevajadzētu iet virs 120 mg/dL. Kad līmeņiem augstāk tests ir jābūt skaidrai norādei par oksidatīvā stresa kaitē šūnu un organismā audu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Ir pierādīts, ka galvenais antioksidants, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, chlorogenic skābes, būtiski kavē atbrīvošanu G6P ferments, kas būtiski stabilizē cukura līmeni asinīs. Zaļo kafijas pupiņu 400mg devu izvilkt vienu klīnisko pētījumu parādīja ziņu maltīti asins glikozes smaile 32 % samazinājumu. Tas atspoguļojas kāds, kas būtu ārkārtīgi bīstami 160mg/dL asins cukura līmeņa droši pēc ēšanas līmenī 109mg/dL

Stabilā asinīs ļauj labāk enerģijas, garīgo skaidrību, hormonu funkcija, detoksikācijas spējas un svara zudums. Neapstrādāta zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kopā ar citiem superfoods piemēram, kakao un kanēļa parāda lieliskus rezultātus stabilizatoru cukura līmeni asinīs un uzlabojot vispārējo organisma funkciju. Šie trīs kombinācija arī synergizes radīt vēl lielāku efektu organismā.

Kofeīna kafijas diurētisku efektu dēļ ir nepieciešams patērēt papildu ūdens. Ūdens ideālā gadījumā vajadzētu būt no dabas pavasarī vai ir izgājušas cauri dziļi filtrācijas procesu, lai noņemtu vides toksīniem.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

local_offerevent_note May 25, 2020

account_box masroysaja