Žalios Kavos Pupelių Ekstraktas

Žalios kavos pupelių ekstraktas – ji tikrai padės jums numesti svorio?

Tai yra tuomet kaip revoliucinį naują Lieknėjimo produktas, kuris gali išlydyti svarų be dietos ar mankšta.

Nors tai aiškiai skamba per gerai kad būtų tiesa, žalios kavos pupelių ekstraktas yra išvykimas lentynos natūralaus maisto parduotuvėse ir yra didelė paklausa internete.

Ji yra tarp geriausių pardavėjų dabar. Mes jau paleisti jį ima tolygiai švytėti.

Tai ne sutapimas, žalios kavos pupelių ekstraktas išaugo populiarumas po neminimos The Dr OzShow. Rugsėjį, po to nepagristai kritikų raginama žalios kavos pupelių ekstraktas produktą, Dr Mehmet Oz atlikti savo eksperimentą priedas.

Naudojant 100 moterų savanorių, Oz sakė jis rado moterų, kurie buvo ekstraktas prarado du svarus vidutiniškai dvi savaites. Moterų, kurie buvo placebo prarado vidutiniškai vieno svaro sterlingų per tas dvi savaites.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Kas yra žaliosios kavos pupelės?

Žalios kavos pupelės yra tiesiog ne buvo skrudintų pupelių. Žalios kavos pupelės yra chlorogenic rūgšties, kuri šalininkai sako, sulėtina gliukozės išsiskyrimą į organizmą po valgio, taip skatindami svorio.

Kai kavos pupelės yra skrudintų, dauguma chlorogenic rūgšties prarandama. Ekstraktas, pagamintas su chlorogenic rūgštimi, konvertuojamas į kapsulės formos prieš parduodami vartotojams. Ir tai nėra pigūs. Mėnesio tiekimo gali kainuoti nuo $20 iki $30.

Pretenzijų dėl žaliosios kavos pupelės

Tiesiog įrašykite žalios kavos pupelių ekstraktas į interneto paieškos ir jums bus apsemta su įmonių reklama jos gebėjimas padėti jums sublogti. Atidžiau ir pamatysite, kad daugelis iš šių svetainių nuoroda vieno konkretaus tyrimo turi pagrysti savo reikalavimus. Kad aštuoni vyrai ir 8 moterys buvo atliktas tyrimas, leidinyje cukrinio diabeto, metabolinio sindromo ir nutukimo.

Jie buvo duodama didelės dozės ir mažos dozės, žalios kavos pupelių ekstraktas, placebo, tris atskiras šešių savaičių trukmės eksperimentams. Dalyviai buvo skatinami vartoti atvyks ir kalorijų kasdien eksperimento metu.

Po 22 savaičių, arba apie penkis mėnesius, mokslininkai nustatė, kad, vidutiniškai, dalyvių prarado daugiau nei 17 svarų.

Jis yra žymus svorio sumažėjimas susijęs su juo, pagal Dr Joe Vinson, profesorius chemijos ne Scranton universiteto Pensilvanijoje ir švino autorius tyrime.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Laimikis apie žaliosios kavos pupelės

Nors tyrimas yra plačiai minimas įrodymas, kad žalios kavos pupelių ekstraktas, mitybos ir nutukimo specialistai yra atitinkamų rezultatų galiojimo. Jie pabrėžti keletą problemų, susijusių su tyrimo, būtent dėl to ji turi keistą, neįprastą dizainą ir kad jame dalyvavo labai nedaug žmonių.

Jos taip pat pažymi, kad tyrimo dalyviai prarastas svoris placebo etape tyrimo, kuri rodo, žalios kavos pupelių ekstraktas nebuvo atsakingas už jų svorio. Pvz., dalyviai gali turėti veltinio skatinamos plonas žemyn, nes jų svoris ir mityba buvo stebėti vykdant tyrimą.

Bet net jei jūs vis dar nori tikėti tyrimų rezultatų, mano, kad jis sako, kad žmonės gali prarasti daug svorio nepakeičiant jų suvartojamų kalorijų arba fizinį aktyvumą. Tai neįmanoma.

Paprastai, kai studijų pertrauka fizikos dėsniai visatos, ten paprastai yra kažkas negerai su tyrimo.

Pagal išnašas tyrimą, autoriai Atkreipkite dėmesį, kad jie turi interesų konflikto šiame darbe. Kad nepasako visą straipsnį. Nors Vinson yra išvardytos kaip švino autorius tyrime, jis iš tikrųjų nepadarė jokių tyrimų. Tyrimas buvo atliktas Indijoje. Vinson išnagrinėjo duomenis ir parašė studijų knyga.

O Vinson pažymi, kad žalios kavos pupelių ekstraktas naudojamas tyrimo aprūpino taikoma maisto Sciences Inc., Texas, bendrovė jis nepaminėjo, kad bendrovė taip pat mokėjo jam parašyti kad tyrimas.

Paklaustas apie šį galimą interesų konfliktą, Vinson sakė, kad jis nėra pelnas finansiškai jei įmonė parduoda daug produkto ir kad žurnalas nereikėjo jam atskleisti ryšį.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

local_offerevent_note May 27, 2020

account_box masroysaja