Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu – tas patiešām palīdz jums zaudēt svaru?

Tas ir vēstīja kā revolucionāri jauns svara zudums produkts, kas var izkausēt mārciņu bez diētas vai uzdevumā.

Kaut gan skaidri tas izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir izlidošana plauktos dabas pārtikas veikalos un ir augsts pieprasījums tiešsaistē.

Tieši tagad tas ir starp top pārdevējiem. Mēs esam bijusi stabila, tas darbojas.

Tas ir nav nejaušība zaļo kafijas pupiņu ekstraktu sasniedza popularitāti pēc tam, kad ticis pieminēts Dr OzShow. Septembrī, pēc uzņemšanas dot uzdevumu, ko kritiķi, aicinot zaļo kafijas pupiņu ekstraktu brīnums produkts, Dr Mehmet Oz veica savu eksperimentu par šo papildinājumu.

Izmantojot sieviešu 100 brīvprātīgajiem, Oz teica, viņš konstatēja, ka sievietēm, kuras saņēma izrakstu zaudēja vidēji divas mārciņas pēc divām nedēļām. Sievietēm, kuras saņēma placebo zaudēja vidēji vienu mārciņu šo divu nedēļu laikā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Kas ir zaļās kafijas pupiņas?

Zaļās kafijas pupiņas ir vienkārši pupas, kas nav grauzdēti. Zaļās kafijas pupiņas satur chlorogenic skābe, kura atbalstītāji teikt, palēnina atbrīvošanu no glikozes organismā pēc ēšanas, tādējādi veicinot svara zudums.

Kad tiek grauzdētas kafijas pupiņas, lielākā daļa skābei chlorogenic zūd. Ekstrakta, gatavotu chlorogenic skābes, pārvērš kapsulu veidā pirms tiek pārdots patērētājiem. Un tas nenāk lēti. Mēneša piegādes var izmaksāt no $20 un $30.

Pretenzijas par zaļās kafijas pupiņas

Vienkārši ievadiet zaļo kafijas pupiņu ekstraktu interneta meklēšanas un jums tiks appludinātas ar uzņēmumiem reklāma tās spējas, lai palīdzētu jums zaudēt svaru. Izskatās mazliet tuvāk, un jūs redzēsiet, ka daudzas no šīm vietām atsaucas viena konkrēta pētījuma dublēt savus prasījumus. Šis pētījums publicēts žurnālā diabēta metabolisko sindromu un aptaukošanās, tika veikta astoņus citus vīrus un astoņas sievietes.

Viņi katrs deva augstu devu un zemu devu zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kā arī par placebo, trīs atsevišķas sešu nedēļu ilgā eksperimentos. Dalībnieki tika aicināti patērē līdzīgu skaitu kalorijas katru dienu eksperimenta gaitā.

Pēc 22 nedēļas jeb apmēram piecus mēnešus, pētnieki atklāja, ka vidēji dalībniekiem zaudēja vairāk nekā 17 mārciņas.

Tas ir ievērojamu svara zudumu, kas saistīts ar to, saskaņā ar Dr Joe Vinson, pie universitātes Scranton Pennsylvania ķīmijas profesors un svina autors pētījumā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Nozvejas zaļās kafijas pupiņas

Lai gan pētījumā plaši tiek minēta kā pierādījums zaļo kafijas pupiņu ekstrakts darbojas, uztura un aptaukošanās eksperti ir attiecīgā pār rezultātu ticamība. Tās izcelt vairākas problēmas ar pētījuma, it īpaši fakts ir nepāra, neparastā dizains un ka tas ir iesaistīti ļoti maz cilvēku.

Viņi arī norāda, ka pētījuma dalībnieki zaudēto svaru placebo grupā posmā tiesas prāvas, kas liecina, ka zaļo kafijas pupiņu ekstraktu nav atbildīga par savu svara zudumu. Piemēram, dalībnieki var būt jūtama aicināti slim leju, jo savu svaru un uzturs bija jāuzrauga kā daļu no pētījuma.

Taču pat tad, ja jūs joprojām vēlaties ticēt pētījuma rezultātus, uzskata, ka ir teikts, ka cilvēki var zaudēt ievērojamu svara, nemainot savu kaloriju patēriņš vai fiziskās aktivitātes līmeni. Tas ir neiespējami.

Parasti, kad studiju pārtraukuma fizisku likumiem Visumu, tur parasti ir kaut kas nav kārtībā ar pašu izpēti.

Zem vērēm pētījumā, autori piezīmi, ka viņiem nav interešu konflikta šajā darbā. Tas nav pateikt visu stāstu. Gan Vinson tiek uzskaitīti kā vadošais autors pētījumā, viņš faktiski nebija darīt kādu pētījumu. Pētījums tika veikts Indijā. Vinson pārbaudījusi datus un uzrakstīja pētījumu papīra.

Kamēr Vinson atzīmē, ka zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kas izmantoti pētījumā esam piegādājuši lietotas pārtikas zinātnēs Inc, uzņēmums, kas atrodas Texas, viņš neminēja, uzņēmums arī jāmaksā viņam uzrakstīt pētījumu.

Jautāti par iespējamo interešu konfliktu, Vinson teica, ka viņš negūst finansiāli, ja uzņēmums pārdod daudz preces un žurnālu nebija vajadzīga viņu atklāt attiecības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

local_offerevent_note May 28, 2020

account_box masroysaja