Zelené Kávové Boby Extrakt Recenze

Zelené kávové boby extrakt Recenze

Zelené kávy bean pomáhá lidem zhubnout? To je otázka, spousta lidí se ptát od vidí tento úbytek hmotnosti doplnit na Dr. Oz show.

Pokud jste už přemýšlel o tom také, zkusím vám pomohou učinit smysl věcí pohledem na zelené kávové zrno hmotnost ztráta výzkumu. Jsem přesvědčen, že jedině to může jsme proplout humbuk, který prostupuje většina webových stránek a časopisů.

Chcete-li koupit extrakt zelené kávy bean

Co je to zelené kávové boby?

Zelená kávová zrna jsou kávová zrna, které nebyly pečené. Pražením zelené kávové boby pouze mění barva kávová zrna, ale také odebere sloučeninu zvanou kyselina chlorogenová. Je to kyselina chlorogenová, která je jádrem zelené kávové zrno hmotnost ztráta nároků. Pečené kávová zrna mají malé kyselinu chlorogenová.

Doplňky stravy obsahují “zelené kávové boby extrakt”, chlorogenová kyselina je extrakt, který se týká. Stejně jako mnoho rostlinných chemikálií chlorogenová kyselina má také antioxidační vlastnosti. Další výpis kávová zrna, která je zřejmě také v doplňků je kofein.

Kyselina chlorogenová stránce Wikipedie a Autoimminity výzkum nadace potraviny, které obsahují kyselinu chlorogenová patří:

 1. Sušené švestky
 2. Broskve
 3. Bambus
 4. Čaj
 5. Borůvky
 6. Slunečnicová semena
Chcete-li koupit extrakt zelené kávy bean

Zelená kávová zrna a hubnutí

Tam je výzkum na kávová zrna a úbytek na váze. Níže jsou uvedeny souhrny některých z těchto studií.

Myš studie zveřejněné v roce 2006 v BMC a alternativní medicína, výzkumník poznamenal, že extrakt zelené kávy bean (dávka použitá byla 200 a 400 mg/kg tělesné hmotnosti) sníží krevní hladiny triglyceridů.

Výzkumníci však také poznamenat, že ani kyselinu chlorogenová nebo kofein sám o sobě byl úspěšný při snižování celkové tělesné hmotnosti zisk nebo hromadění tuku v břiše.

Hodně zelené kávové boby výzkumu tam zahrnuje myší.

V roce 2011 meta analýza zelené kávové boby extrakt a hubnutí byl publikován.

Meta analýza zaměřuje na předchozí výzkum a snaží se všechny dohromady saláte všechny podobné studie – statistiky – zjistit, je-li užíván jako celku, společný trend nebo se výsledek může být určen. V tomto případě meta, analýza se snaží zjistit, zda byl dostatek důkazů říct “Ano, extrakt zelené kávy bean pomoci lidem zhubnout.”

Tato meta analýzy zahrnuty pouze nejlepší studie kvality – randomizované, placebem kontrolované dvojí zaslepených studií s použitím obézní lidé.

Více než 2000 studií, byly nalezeny, pouze 3 studie splňuje kritéria výzkumníků. Tyto 3 studie používá celkem 143 lidí.

To byly 3 studie, které byly zahrnuty:

 • Účinek kyseliny chlorogenová obohacené kávy na vstřebávání glukózy u zdravých dobrovolníků a jeho vliv na tělesné hmotnosti při dlouhodobé u lidí s nadváhou a obezitou (zveřejněno 2007).
 • Nezávislého trhu studie o vlivu kávy obrazce na hubnutí – účinek chlorogenová kyselina obohacený káva (káva chape) na váze při použití u obézních lidí. (Publikováno 2009).
 • Svetol ®, zelený kávový extrakt, způsobuje úbytek hmotnosti a zvyšuje libového masa na tuku poměr hmotnosti dobrovolníků s nadváhou. (zveřejněno 2006).
Chcete-li koupit extrakt zelené kávy bean

Tady je Svetol na Amazon.

Brána jako celek, tyto 3 studie se Ukázat, že lidé s nadváhou, kteří využívají zelené kávové boby extrakt mají výrazně větší úbytek hmotnosti než lidé, kteří používali placebo. To je dobrý, ale výzkumníci pokračoval říkat, že míra tohoto efektu byl “střední” a že “klinický význam není tedy jisté.” Výzkumníci vejít říci, že “velikost efektu je malý”.

Jinými slovy, zelené kávové boby se zdá podporovat úbytek na váze, ale vzhledem k nedostatku dobré studií, těžko říct s jistotou, jestli to opravdu funguje – a pokud to funguje, lidé mohou vidět pouze malé změny ve váze.

Vše, co řekl, tyto závěry se mohou změnit, pokud vědci by neudělalo víc – a je to lepší – studie.

V roce 2012 studie, zelené kávové boby studie byla publikována v časopise, metabolický syndrom Diabetes a obezita. Tato studie byla provedena v Indii a trvala 22 týdnů (5,5 měsíce) a 16 mužů a žen.

Tak to byl docela malé studii. To byl vyšetřování zelené kávové boby doplněk s názvem “GCA” ze strany aplikovaných věd potravin, který financoval studii. Všechny předměty obdržel stejné léčby (pro 6 týdnů každé) v dvojité zaslepených, náhodné pořadí. Možnosti léčby byly:

 • Placebo (blíže neurčeno) vzhledem k 3 x denně
 • 350 mg GCA brát 3 x denně (celkem 1050 mg)
 • 350 mg GCA brát 2 x denně (celkem 700 mg)

2 Týdnů oddělena ošetření nechat sloučeniny umýt ven z těla.

Jako stranou, Všiml jsem si, že aplikovaných věd potravin se sídlem v Texasu. Se všemi z univerzity a laboratoře v Americe, proč odešli do Indie k testování svých výrobků? Jako pravidlo já jsem obvykle skeptický studií provedených v Indii.

Na konci studie:

 • Použijete-li pro 6 týdnů, lidé přišli o 2 kg (asi 4 kg) při užívání 1050 mg extraktu zelené kávové boby a asi 1,5 kg (asi 3 kg) při použití 700 mg extraktu. Oba tyto byly považovány za statisticky významný (to je dobře).
 • Snížení tělesného tuku tím o 1 % , stejně jako Index tělesné hmotnosti byl také vidět v 1050 mg a 700 mg dávkách. Obě hodnoty byly považovány za statisticky významný.
Chcete-li koupit extrakt zelené kávy bean

Jak funguje zelené kávové boby?

Výzkum dosud tendenci říkat, že chlorogenová kyselina (extrakt v zelené kávové boby) narušuje enzym zvaný glukóza-6fosfatázy, která se účastní jak tělo používá glukózy (cukr). Myslím, že věci by mohlo být mnohem složitější, než to, takže nechám na otázku “jak to funguje” pro ostatní.

Kolik zelené kávové boby funguje?

2011 Meta analýza zelené kávové boby již bylo zmíněno, státy “efektivní dávkování GCE (extrakt zelené kávy) pro použití jako doplněk ztráta hmotnosti není rovněž stanovena.” Jinými slovy Pokud zelené kávy bean pomoci úbytek hmotnosti, není známa částka, která funguje.

Důvod, proč my nevíme je, protože jich není dost dobrá studie zatím na zelený kávový extrakt a váhy ztráta.

Pokud výsledky 2012 zelené kávové boby studie jsou brány jako evangelium, pak lidé měli podívat na výrobky, které mají nejméně 700 mg. Protože 2012 studie měli jen 16 lidí, chtěl bych vidět alespoň jednu větší studii duplikace, předtím, než jsem přesvědčena, že ve svých závěrech.

Chcete-li koupit extrakt zelené kávy bean

Zelené kávové boby vedlejší účinky

Žádná studie, která viděla jsem poznamenal, žádné významné vedlejší účinky zelené kávové boby. To neznamená, že všechny doplňky zelené kávové boby jsou vedlejší účinek zdarma, protože ztrátová produkt hmotnost někdy kombinují různé přísady dohromady ke zvýšení účinku ztráta hmotnosti.

Vždy podívejte na zadních etiketách hubnutí doplňků, které slouží k zobrazení složky, které obsahují.

Také studie doposud používali “u zdravých lidí.” Nejsem si vědom žádné studie, která testovala zelené kávové boby Doplatky u lidí se zdravotními problémy nebo kteří se různé léky.

Jedna krysa studie poznamenal, že zelený kávový extrakt snižuje krevní tlak. Zda to platí pro lidi, nebo ne potřebuje lepší výzkum.

Je-li zelené kávové boby výrobek také obsahuje kofein nebo jiné stimulanty, to by mohla změnit hladiny cukru v krvi. To může být problém pro některé diabetici.

Malá studie z roku 2001 v American Journal klinické výživy, poznamenal, že vysoké dávky (2 gramy) kyselinu chlorogenová, zvýšena homocysteinu hladiny v mužů a žen. Zatímco kontroverzní, zvýšení homocyestine může hrát roli ICHS.

Není známo, je-li zelené kávové boby doplňků zvýší hladiny homocysteinu. Lidé s onemocněním srdce, kteří zelené kávové boby doplňky měl promluvit se svým lékařem o jejich hladiny homocysteinu nejprve, jen pro jistotu.

Chcete-li koupit extrakt zelené kávy bean

Funguje zelené kávové boby?

Není pochyb o tom, že zelené kávy bean má nějaký výzkum, ztráta hmotnosti. Zatím Svetol je jedním z několika zelené kávové boby extraktů, které bylo prokázáno, že pracovat v člověka. Je také nepochybné, že důkaz úbytek váhy je mnohem méně než to, co většina internetových stránek vám většina důkazů, vyplývající z výzkumu laboratoře myši. Sice jsem poněkud skeptický, lidské váhy ztráta výzkum, který až dosud, je-li zelené kávové boby by mohly pomoci lidem trochu zhubnout, ale dokud lepší výzkum provádí, je těžko říci s jistotou.

Chcete-li koupit extrakt zelené kávy bean

local_offerevent_note May 27, 2020

account_box masroysaja