Zelené Kávové Boby Extrakt Výhody

Zelené kávové boby extrakt výhody.

Zatímco většina ve společnosti věří, že káva je špatné pro zdraví je jen polopravda. Čistý extrakt zelené kávy se stal jedním z nejprodávanějších hmotnost ztráty produktů na trh. Extrakt zelené kávy bean má některé velmi dobré zdraví a výkonu souvisejících výhod.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

Extrakt zelené kávy bean je silný antioxidant

Existují dva hlavní typy kávy rostlin; Arabica a Robusta. Nejvyšší kvalitní zelené kávové boby extrakt pochází z rostliny Arabica, která je vyšší v chlorogenová antioxidantů polyfenolů a kávovou kyseliny. Většina konzumentů kávy jsou chybí na mnoho výhod, které káva obsahuje. Hluboké pražení proces významně snižuje obsah antioxidant.

Navíc káva je jednou z nejvíce široce pesticidů/herbicid stříká plodin na světě. Studie ukázaly více než 1000 toxických chemikálií v pražené kávy. To je nezbytné využívat organické kávy, která je bez těchto nebezpečných chemických látek, které napodobují hormony, nahromadit, naše játra, ledviny a střeva a podporovat růst rakoviny.

Další silný karcinogen je produkováno, když vysoké teploty vaření (pečení, smažení a pečení) poškozuje cukry, které pak komunikovat s aminokyselinu asparagin. Tato chemická reakce vytváří silný karcinogen akrylamidu. Bylo prokázáno, že okamžité a hluboce pražené kávy mají podstatně více akrylamidu než zalévané kávy.

Existuje mnoho skvělé zdravotní přínosy spojené s spotřebu kávy. Nedávná 2011 studie ukázala, že jedinci, kteří konzumují nejvíce kávy má nejnižší riziko cukrovkou typu II. Vědci zjistili, že kyselina chlorogenová snižuje uvolňování a vznik přebytek glukózy v těle.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

Cukru v krvi rovnováhu

Cukru v krvi rovnováhu je naprosto zásadní opatření zdravého stárnutí v těle. Příliš mnoho cukru a zrna v potravě povede k nerovnováha hladiny cukru v krvi. Tělo pak prochází spirály hyperglykémie a hypoglykémie. Tyto nerovnováhy cukru v krvi způsobit zánět v těle, že škody hormonální systémy, orgány a imunitní funkce.

Glukóza přetížení je další z hlavních příčin nerovnováhy krevního cukru. V takovém případě glukózy je uvolňován do krevního oběhu tkání svalů a jater i když je již zvýšená hladina cukru v krvi. Společným znakem je vyšší, půst hladiny cukru v krvi. V noci jedinec se zvýšenými glukosa-6fosfatázy (G6P) enzymové aktivity, která způsobuje zvýšené uvolňování krevního cukru ze svalů a jater. Tělo je v podstatě jíst tyto tkáně.

Nejnovější důkazy prokazují, že jsou zdravé půst hladiny cukru v krvi pohybuje mezi 65-85 mg/DL. Mezitím zaúčtovat jídlo rozsahy (2 hod po) by nikdy jít nad 120 mg/dL. Když úrovně test vyšší je jasnou známkou oxidační stres poškození buněk a tkání těla.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

Hlavní antioxidant v zelené kávové boby extrakt, kyselina chlorogenová, bylo prokázáno, že hluboce inhibuje uvolňování G6P enzymu, které výrazně stabilizuje hladinu cukru v krvi. V jedné klinické studii dávku 400mg zelené kávy bean extract ukázala 32 % snížení v post jídlo krevní glukózy spike. To se promítá do někoho, kdo by měl hladinu krevního cukru mimořádně nebezpečný 160mg/dL na bezpečnou úroveň po jídle 109mg/dl

Stabilní hladiny cukru v krvi umožňuje lepší energetické, mentální jasnost, hormonální funkce, detoxikační schopnosti a hubnutí. Syrové zelené kávové boby extrakt jiné superfoods například kakao a skořice show skvělé výsledky v stabilizující hladiny cukru v krvi a zlepšení celkové tělesné funkce. Kombinace těchto tří synergizes také vytvořit ještě větší účinky v těle.

Díky diuretické účinky kofeinu v kávě je nezbytné konzumovat další vodu. Vody by mělo být ideálně z přírodního pramene nebo prošly hlubokou filtračního procesu k odstranění ekologické toxiny.

Chcete-li koupit zelené kávové boby extrakt

local_offerevent_note May 24, 2020

account_box masroysaja