Zelenej Kávy Fazule Extrakt

Zelenej kávy fazule extrakt-to naozaj pomôcť vám schudnúť?

To je ohlasoval ako revolučný nový Chudnutie produkt, ktorý môže roztaviť libier bez nutnosti stravy alebo výkon.

Hoci to jasne znie príliš dobré byť pravda, zelenej kávy fazule extrakt je lietanie z regálov v prírodných obchodoch s potravinami a je vo vysokej dopyte online.

Je to medzi top predajcovia práve teraz. Mali sme ustálenom spustiť na ňom.

Nie je náhoda zelenej kávy fazule extrakt vyrazila v popularitu po sú uvedené na Dr Oz Zobraziť. V septembri, po tom, čo úloha kritiky pre volanie zelenej kávy fazule extrakt zázrak produkt, Dr Mehmet Oz vykonaná vlastnej experiment na dodatku.

Pomocou 100 ženskej dobrovoľníkov, Oz povedal zistil, že ženy, ktoré vzal extrakt stratili v priemere dvoch libier za dva týždne. Ženy, ktoré vzal placebo stratili v priemere jedna libra počas tých dvoch týždňov.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule z oficiálnej webovej stránky

Čo je zelené kávové zrná?

Zelená kávové zrná sú jednoducho fazule, ktoré ešte boli pečené. Zelené Kávové bôby obsahujú kyselinu chlorogenová, ktorej zástancovia hovoria, že spomaľuje uvoľňovanie glukózy do tela po jedle, čím podporujú chudnutie.

Keď kávové zrná sú pražené, väčšina chlorogenová kyselina je stratený. Extrakt, s chlorogenová, je premenený na forme kapsúl pred predávajú spotrebiteľom. A to nie je lacná. Mesiac dodávok môže stať medzi $20 a $30.

Nároky na zelené kávové zrná

Stačí zadať zelenej kávy fazule extrakt do vyhľadávanie na internete a ste zaplavení spoločností reklamu svojej schopnosti pomôcť vám schudnúť. Pozrite sa trochu bližšie a uvidíte, že mnohé z týchto stránok odkaz na jednej konkrétnej štúdii zálohovať svoje nároky. Že štúdie, uverejnenej v časopise Diabetes, metabolický syndróm a obezita, bol vykonaný na osem mužov a osem žien.

Každý dostali vysokú dávku a nízkou dávkou zelenej kávy fazule extrakt, rovnako ako placebo, v troch samostatných šesť-týždeň-dlhá experimenty. Účastníci boli vyzvaní konzumovať podobný počet kalórií každý deň počas trvania experimentu.

Po 22 týždňov, prípadne asi päť mesiacov vedci zistili, že v priemere účastníkov stratil viac ako 17 libier.

Má výrazné Chudnutie s ním spojené, podľa Dr Joe Vinson, Profesor chémie na University of Scranton v Pensylvánii a vedúci autor štúdie.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule z oficiálnej webovej stránky

Úlovok na zelené kávové zrná

Hoci štúdie je hojne citovaná ako dôkaz zelenej kávy fazule extrakt funguje, výživu a obezity odborníkov sa cez platnosť výsledkov. Oni upozorniť na viaceré problémy so štúdiom, najmä skutočnosť má zvláštne, netradičný dizajn a že sa zúčastňuje len veľmi málo ľudí.

Poznamenávajú, že štúdie účastníci schudol počas fázy placebom pokusu, ktorý naznačuje zelenej kávy fazule extrakt nebol zodpovedný za ich chudnutie. Napríklad môže mať účastníkov odporúča schudnúť, pretože ich hmotnosť a diet boli monitorované v rámci štúdie.

Ale aj keď stále chcem veriť študijné výsledky, že hovorí, že ľudia môžu prísť významné množstvo váhy bez zmeny ich Kalorický príjem alebo úrovne fyzickej aktivity. Je nemožné.

Zvyčajne, keď štúdie zlomiť fyzikálnych zákonov vesmíru, tam je zvyčajne niečo zlého na štúdiu samotnú.

Pod čiarou v štúdii, autori na vedomie, že žiadny konflikt záujmov v tejto práci. To nie je Povedz celý príbeh. Hoci Vinson je uvedená ako vedúci autor štúdie, on vlastne neurobil žiadne výskumu. Štúdia bola vykonaná v Indii. Vinson preskúmala údaje a napísal štúdia papier.

Kým Vinson konštatuje, že zelenej kávy fazule extrakt v štúdii bolo poskytnutých uplatňovať potraviny vedy Inc, spoločnosť so sídlom v Texase, on nespomenul, že spoločnosť aj zaplatil mu napísať štúdia.

Keď požiadal o tento potenciál konfliktu záujmov, Vinson povedal, že nemá získať finančne, ak firma predáva mnoho výrobkov a že denníku nevyžadovali ho zverejniť vzťah.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy fazule z oficiálnej webovej stránky

local_offerevent_note May 26, 2020

account_box masroysaja